[Ulepszenie] Zmiany na forum sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wporwadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 20 71,4%
  • Nie

    Głosy: 5 17,9%
  • Obojętne

    Głosy: 3 10,7%

  • W sumie głosujących
    28

DeletedUser15166

Guest
Proponuję wprowadzić kilka zmian na forum sojuszu, abyułatwić jego przeglądanie.

1.- przenieść przycisk "Maksymalizuj" na górę i zastąpić ikoną bbbbb.png, co pozwoli zaoszczędzić trochę miejsca na forum
-usunąć strzałki za pomocą których przesuwamy zakładki
- w przypadku większej ilości zakładek, zakładki będą znajdować się poniżej, podobnie jak w funkcjach niektórych skryptów.

1.png

2. - przycisk "Maksymalizuj" nie będzie przenosił do forum na innej stronie, lecz znacznie powiększy okno forum w grze
- dodanie przycisków do zmaksymalizowanego forów: zamknij, zmniejsz rozmiar, minimalizuj.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Zmiany na forum sojuszu

Jak najbardziej na tak. Okno forum jakoś zawsze wydaje mi się za małe. "Zawijania" zakładek oferują co prawda skrypty, ale powinno to zostać wprowadzone do normalnego użytkowania, bo znacznie ułatwia to jego przeglądanie. Przeniesienie funkcji "maksymalizuj" również na plus...można dzięki temu zwiększyć okno forum i zawrzeć więcej tematów tam.

Aktualna opcja "maksymalizuj" nie spełnia oczekiwań i należy się zastanowić, co z tym fantem zrobić. Teraz, gdy chcę zmaksymalizować okno forum, otwiera mi się nowa zakładka, gdzie jak chcę wybrać jakieś miasto i tak muszę przejść z powrotem do zakładki z grą. I tak na okrągło...uciążliwe to jest. A powiększenie forum w oknie gry mogłoby dać lepszy efekt...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiany na forum sojuszu

1. Ikonka jak najbardziej. Jeśli chodzi o strzałki to po prostu zmienić sposób przewijania na sterowanie kursorem, w sensie że lewym i mychą lewo-prawo, najprościej.. Ale ogólnie biorąc dobra myśl, trochę dopracować.
2. Nie wiem co by tu.. Polecam ctrl+tab czy jaka tam była kombinacja, to było odnośnie okien programów hehe xd ta opcja powinna dawać jeśli już 2 wybory, istniejący i ten proponowany. Osobiście wolę nową kartę otwierać w przeglądarce bo wystarczającym jest to standardowe do gry, zabawa w okienka w grze jest zbyt monotonna.
Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiany na forum sojuszu

popieram, zmiany te znacznie ułatwią poruszanie się po forum.
 

DeletedUser23961

Guest
Re: Odp: Zmiany na forum sojuszu

również jestem za w większych sojuszach fora sa tak zapchane ze nie i idzie się po nich poruszać
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Re: Odp: Zmiany na forum sojuszu

jak naj bardziej na tak u mnie mam krecika ale u dziadków strasznie przeszkadza przesuwanie zakładek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Zmiany na forum sojuszu

1. na tak,
2. na nie ponieważ to że przenosi do nowej karty jest bardzo użyteczne, np: Chcesz skopiować coś z jednego fragmentu forum na drugi, to otwierasz na innej karcie i masz super kopiowanie, a powiększanie się forum w tej samej karcie (karcie gry) tylko spowolni grę jeszcze bardziej i będzie trudniej dostępna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Zmiany na forum sojuszu

Przyda się ale czegoś mi tu brakuje.Może dobrym pomysłem jest to aby w zakładkach znajdywało się to samo co w tematach czyli czy jest ważne i czy nie.
 

DeletedUser7548

Guest
Odp: Re: Odp: Zmiany na forum sojuszu

jak teraz przenosi się zakładki tzn zawartość jednej do innej bo teraz brakuje tej opcji
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Zmiany na forum sojuszu

Aby przenosić coś z jednej zakładki do drugiej musisz posiadać odpowiednie uprawnienia:) A do tego musisz pamiętać, że jak zakładka jest współdzielona, to informacji tam zawartych nie przeniesiesz...no chyba, że utworzysz nowy temat i cytatami będziesz każdy post po kolei przenosił :p
 
Do góry