Zmiany na forum sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser528
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tym pomyśle

  • Jestem za

    Głosy: 15 53,6%
  • jestem przeciw

    Głosy: 10 35,7%
  • Obojętne

    Głosy: 3 10,7%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser528

Guest
Witam mam propozycje dotyczy ona Rang na forum sojuszu możne dałoby się dodać rangi do forum sojuszu które by się zmieniały wraz z ilością napisanych napisanych postów albo można by zrobić żeby pod imieniem członka sojuszu na forum sojuszu widoczna była Ranga nadana mu w polu tekstowym edycji uprawnień.

Co wy na do? powyższe zmiany wpłynęły by na wzrost zainteresowania forum sojuszu z doświadczenia wiem że gracze są mało aktywni na forum sojuszu a te zmiany zmieniłyby to diametralnie
 

DeletedUser

Guest
W sumie dobre, pozwoliłoby wyłapać aktywnych, ale z drugiej strony, niektórzy chcieli by tylko soje 3 grosze wtrącić, a więc wszechobecny spam...
 

DeletedUser

Guest
Hmm jak dla mnie to niepotrzebne. Zrobiłby się spam z tego powodu iż każdy by chciał mieć jak najwyższą rangę(zwłaszcza dzieci neo które panoszą się wszędzie ;). ). Jeśli komuś nie chce się czytać forum, to co dopiero pisać.
Gdyby takie zmiany weszły, wtedy pisałoby dziesięciu może piętnastu graczy.

P.S Dodaj ankietę...
 

DeletedUser

Guest
Nie, po co? Jak ktoś jest aktywny to można to zauważyć bez problemu.
W forum plemion też były takie propozycje i to już dawno temu a jednak nie przeszło, tutaj wydaje mi się, że też nie przejdzie.
 

DeletedUser

Guest
Przecież to nie ma być kopia plemion, więc co porównujesz?? Mi się podoba ten pomysł, miby się bardzo przydał ponieważ wolę być przywódcą niż aby inni mną kierowali a nie mam dobrej pamięci do nicków.
 

DeletedUser

Guest
Zbędny dodatek. Moim zdaniem sojusze/teamy/squady/plemiona powinny mieć wolną rękę i jak najmniej przydatnych opcji, które ułatwiałyby kierowanie sojuszem. Uważam, że dobry dowódca to podstawa sojuszu.

@down - spójrz na to trochę szerzej.

I sam zacząłeś od dowódców:

Co wy na do? powyższe zmiany wpłynęły by na wzrost zainteresowania forum sojuszu z doświadczenia wiem że gracze są mało aktywni na forum sojuszu a te zmiany zmieniłyby to diametralnie
Bo to, że licznik forum ożywiłby forum jakoś wątpię. Jeśli możesz to podaj jakiś konkretny argument za, bo jestem ciekaw tych zalet, które nie dotyczą dowódców.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser528

Guest
Przecież to nie ma być kopia plemion, więc co porównujesz?? Mi się podoba ten pomysł, miby się bardzo przydał ponieważ wolę być przywódcą niż aby inni mną kierowali a nie mam dobrej pamięci do nicków.

Zbędny dodatek. Moim zdaniem sojusze/teamy/squady/plemiona powinny mieć wolną rękę i jak najmniej przydatnych opcji, które ułatwiałyby kierowanie sojuszem. Uważam, że dobry dowódca to podstawa sojuszu.

Wątek dotyczy rang na forum a nie opcji dowódców więc czemu dyskusja zeszła na opcje dowódcy Grepolis to nowa gra tak więc te propozycje to byłby miły dodatek
 

DeletedUser

Guest
Mozę być trochę to motywuję do pisania na forum ale brakuje tego tutaj chodzi mi o ilość postów (nigdzie nie pisze gdzie można sprawdzić.)
 

DeletedUser

Guest
Forum jest duże i jest bałagan
lubie czytać forum ale nie lubie za długo szukać
tu jest za dużo starych wpisów
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Forum sojuszu nie ma mieć na celu zdobywania rang poprzez nabijanie postów. Doprowadzi to tylko i wyłącznie do zaśmiecenia forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry