[Wyjaśnione] Zmierzenie czasu potrzebnego na ruch jednostki pomiędzy miastami.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27444
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27444

Guest
Witam ...
Gdzieś widziałem ale nie mogę znaleźć gdzie to było ... możliwość zmierzenia czasu pomiędzy dwoma miastami niekoniecznie moimi .
To było chyba tylko na widoku wyspy , po zaznaczeniu miasta obok kursora albo gdzieś z boku pojawiała się liczba zmieniająca się wraz z ruchem kursora ...
Wie ktoś ?
 

DeletedUser5

Guest
Wystarczy otworzyć widok wyspy na mapie, a potem kliknąć na dowolną jednostkę w menu po prawej stronie ekranu. Gdy najedziesz kursorem na dowolne miejsce na mapie, nad listą wojsk w mieście pojawi ci się czas podróży.

podroz.png
 

DeletedUser27444

Guest
Ach .. no tak Dzięki
to jest to co mi się gdzieś świtało ale niestety to wymaga zaznaczenia swojego miasta ...
Sądziłem że takie coś jest możliwe dla dowolnego miasta ...
 

DeletedUser5

Guest
W grze nie ma niestety opcji, która pozwalałaby na sprawdzenie czasu podróży pomiędzy miastami, jeśli oba nie należą do ciebie, i z tego co wiem (jeśli się mylę, to proszę o poprawienie ;)), to w skryptach również nie ma takiej możliwości.
 

DeletedUser22713

Guest
W grze nie ma niestety opcji, która pozwalałaby na sprawdzenie czasu podróży pomiędzy miastami, jeśli oba nie należą do ciebie, i z tego co wiem (jeśli się mylę, to proszę o poprawienie ;)), to w skryptach również nie ma takiej możliwości.
W Potusku jest taka możliwość.
Trzeba kliknąć ,,info" w zakładce danego miasta i na jednej linii z nazwą miasta a nad linią z punktami jest taka niebieska strzałka.
Wystarczy ją kliknąć i tam można sprawdzić czasy dojścia różnych jednostek do miast w danym zasięgu.
 

DeletedUser29490

Guest
Wes po prostu wejdź w atak na dane miasto i wstaw wojska pokaże ci ile czasu potrzebuje na dotarcie
 

DeletedUser27444

Guest
o to ci chodziło? http://drolez.com/software/grepolis/finder/pl62/ czy o takie na granatowym tle co wpisywało się współrzędne miast i pokazywały czasy (zapomniałem nazwy ale jak sobie przypomnę to wkleję)?

Hmm... nie o to mi chodziło , bo tego akurat nie znałem ..
Ale to jest jedyne rozwiązanie widzę .. Reszta zakłada że przynajmniej jedno miasto jest moje ...
Ale żeby sprawdzić jak szybko przeciwnik może ściągnąć birki na ten przykład to tylko ten http://drolez.com/software/grepolis/finder chyba potrafi ..

Dzięki
 

DeletedUser5

Guest
Jamjam 12, lech poznan3 podpowiedział, że jest taka opcja w GRCRTools, z ciekawości sprawdziłam jak to działa i faktycznie możesz zobaczyć czas podróży danej jednostki pomiędzy miastami należącymi do zupełnie innych graczy. Da się również uwzględnić bonusy/badania/bohaterów zwiększające prędkość. Wchodzisz w informacje o jakimś mieście, obok jego nazwy znajdziesz niebieski przycisk do wyszukiwarki miast, w nowym oknie trzeba wybrać kryteria i i ustawić jednostkę oraz bonusy, a potem kliknąć przycisk szukaj.
 

DeletedUser27444

Guest
Masz rację .. patrzyłem na ta strzałkę i nie widziałem jej na obcych miastach bo byłem przekonany że jej tam nie ma :D a raczej że tam nie może działać
smiley_emoticons_lol.gif

Mózg mi to wyfiltrował i pokazał to w co wierze ... Faktycznie spoko to działa ... choć nie ma takiej możliwości filtrowania po graczu ale działa całkiem okej ..
Jeszcze raz Dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry