[Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Zgadzasz się?

  • Tak

    Głosy: 54 77,1%
  • Nie

    Głosy: 13 18,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 4,3%

  • W sumie głosujących
    70
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

po zdobyciu kolejnego slota koszt pochodu zmniejszył by się o 1 pkt. , po podbiciu 301 miasta automatyczne szaraki :D
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

zagłosuje na tak chociaż zapewne takich noobów co rozbijają wojo pojawi się więcej
a co do festyniarzy to zapomniano o najważniejszym, taki gracz robi festyny i występy teatralne także ta różnica jest dużo większa
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Ja tam troszkę mam inne zdanie co do tego kto szybciej robi pochody, chociażby z własnego przykładu, ale też zagłosowałem na tak, coś by się zmieniło w rozgrywce
 

DeletedUser17617

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Na tak.
Gdyby jeszcze wprowadzili wybor koloru tuniki dla procarzy byloby bardzo fajnie.
I mozliwosc nadawania imion jednostkom, w obecnych warunkach pozostaja bezimienne groby masowe dla poleglych, a co z rodzina i jej uczuciami? Zrobilo sie tez sporo miejsca na wyspie po wycofaniu dwoch wiosek, mozna by bylo cmentarzyk tam wstawic.
Panu Bob Dracula dziekujemy za uswiadomienie swiatu jak wielkim jest Bob morderca.

Coz Draculo moja droga
kura moc ma cala w nogach
dziob jej sluzy do gdakania
skrzydla ponoc do latania
ale chocby bardzo chciala
kuper nisko bedzie miala.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

gdyby propozycją było zmniejszenie o mniejszą ilość p.w., zagłosowałbym na tak lub obojętne, natomiast zmniejszenie wymagań o połowę to chyba zbyt duży skok. gra jest raczej dość dobrze wyważona i raczej nie ma co tego zmieniać. przy niższej ilości p.w do pochodów światy kończyłyby się znacznie szybciej a i różnica miedzy graczami grającymi od początku a zaczynającymi nieco później byłaby większa
 

DeletedUser23667

Guest
Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Głos na nie
300 pkt to jak dla mnie odpowiednio
Gram głównie def z braku czasu ale jak znajdzie się wolna chwila i zrobię sporo ofa to pkt walki same lecą i leci w każdym mieście jeden pochód za drugim.
Zmniejszenie kosztu jednocześnie może ułatwić początkującym graczom zdobywanie nowych miast i szybszy rozwój oraz mogło by ich zachęcić do gry ale i tak dalej jestem na Nie.

Pozdrawiam Sarq
 

DeletedUser14898

Guest
Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Teraz, gdy pkt. walki trzeba wydawać na rozbudowę wiosek, to zmniejszenie kosztów pochodu to dodatkowy + :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Zdecydowanie na nie. Nie wydurniajcie się ze zniżaniem progów pkt na pochody. To jest co najmniej durny pomysł. Jakoś do tej pory ludzie nie narzekali że było 300, przynajmniej ja nie pamiętam a bujam się tutaj od 6 lat. 300 zostaje bo to rozsądne pkt. Kto chce niech robi festyny a jakby kto pomyślał i brakowało mu adrenaliny niech się zastanowi, skoro surki wydaje na festyny niech wyda na wojsko i się leje. KaPeWu? Masz surki? Rób wojo! Masz wojo? Atakuj i tak w kółko, a nie ciągle festyny i siedzisz cicho. Nie ruszasz się bo boisz się że wszystko przegrasz? Kto tak myśli sam jest bobem i zero w nim profesjonalizmu.
Pozdrawiam S007
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Tak, ale z drobną poprawką: powinien kosztować 200 punktów walki, a nie 150, bo to by było za łatwo, a gry tego typu nie powinny być zbyt łatwe.
 

DeletedUser24406

Guest
Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

totalna bzdura-dodac trzeba,ze znikaja zmysly,bo nie beda potrzebne woogole-do tego dodac 10 golda za igrzyska-teatr po 1k surki,no i zwykly festyn za sure od 1 poz akademii po 5k,kurde za duzo,po 2k
a co:)
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Do góry