Zna ktoś jakieś dobre mmorpg lub przeglądarkowa podobna do grepolis.

  • Rozpoczynający wątek K0maRR
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak wyżej szukam ostatnio jakieś gry na dłużej ale większość znam i się szybko nudzą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zna ktoś jakieś dobre mmorpg lub przeglądarkowa podobna do grepolis.

ostatnio grałem w Tentlan ale szybko się poddałem... przyczyna trywialna - starałem się ogarnąć ocb zamiast budować wojsko. po pierwszym czyszczeniu wiedziałem że nie mam czego tam już szukać :D Jak znajdę czas, może wrócę. Dostępna jest chyba po polsku już.

Sparta War of Empires - tu zrezygnowałem z własnej woli. kompletnie nie ogarniam po jakiego grzyba twórcy tej gry stworzyli po kilka budynków kopalń, pól, etc. Przy okazji na moje oko dość skomplikowana (jednostki, budynki - dużo rodzajów), co ma plusy i minusy. Ale to może tylko moje pierwsze wrażenie, bo grałem tylko kilka godzin. No i jeśli się nie mylę, to jest to gra na fejsa, więc trzeba mieć dużo friendsów a to wymaga moim skromnym zdaniem fejk-konta bo nikt normalny nie zaprasza obcych na własnego fejsa.

z RPG to grałem ostatnio w SWTOR. oczywiście jedyną słuszną ciemną stroną mocy. chyba jeszcze nie skasowali mi sejwów to wrócę jak znajdę czas :D

5.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28132

Guest
W sieci jest sporo gier. Sam oprócz grepolis gram w gry, które wymagają wysilenia szarych komórek. Na pewno dobrze gra mi się w:
Dragon age
Wiedźmina ( wszystkie części)

/hmmm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32148

Guest
Ja natomiast od Inno moge tylko polecić plemiona reszta to p2w gierencje skończyłem właśnie swoją kariere w tribal wars 2 po 4 latach od pierwszego świata.
 

Załączniki

  • WeAreTOP.png
    WeAreTOP.png
    353,4 KB · Wyświetlenia: 25
Status
Zamknięty.
Do góry