[Ulepszenie] Znacznik kolonizacji dla sojuszu

Czy popierasz takie rozwiązanie?


  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.
Chodzi o możliwość oznaczania na mapie miast gdzie stoi statek kolonizacyjny (podbój) lub gdzie trwa wbity bunt. Podgląd dostępny tylko wewnątrz własnego sojuszu.
Pogląd na czym to miało by polegać w załącznikach.
Miał by to pomóc mieć kontrolę nad podbojami wewnątrz sojuszu bezpośrednio z poglądu wyspy/mapy , pomogło by uniknąć "omyłkowego" strącania kolona z różnych powodów (np. ktoś nie przeczytał na forum, że trwa podbój w mieście, ktoś nie napisał na forum, że podbija konkretne miasto, itp.)
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2020-10-27 o 23.07.49.jpg
    Zrzut ekranu 2020-10-27 o 23.07.49.jpg
    69,5 KB · Wyświetlenia: 18
  • Zrzut ekranu 2020-10-27 o 23.08.25.jpg
    Zrzut ekranu 2020-10-27 o 23.08.25.jpg
    164,9 KB · Wyświetlenia: 20
To ja rysowałem w photoshopie.
Ogólnie chodzi o to, że taka ikonka była by widoczna tylko wewnątrz sojuszu. Z uwagi na wspomniane krety, można by dać w Opcjach sojuszu wybór czy udostępniać podgląd podbojów na mapie czy nie.
Miało by to ułatwić rozpoznanie w terenie gdzie w danej chwili odbywa się podbój / podburzanie i przez którego gracza.
Jeśli chodzi o krety to i tak sojusze zazwyczaj udostępniają info na forum które miasto jest podbijane więc kret dostęp do tych informacji ma.
Ale zdarza się, że ludzie nie wpisują, lub jest bardzo dużo podbojów na raz i ciężko ogarnąć na forum co się dzieje i gdzie w danej chwili.
Wydaje mi się, że takie markery na mapie bardzo ułatwiły by grę zespołową.
 
Status
Zamknięty.
Do góry