[Nowość] Znajdź najbliższe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19857
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tą zmianą?


  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser19857

Guest
W tej propozycji chodzi o to, aby po wejściu w informacje o jakimś mieście była opcja "Znajdź najbliższe". Po kliknięciu w tę opcję, pojawiało by się okno gdzie wyświetlałyby się najbliższe miasta należące do gracza wraz z czasami płynięcia/przybycia jednej wybranej jednostki z miasta gracza do tego polis. Pomagało by to w organizacji akcji gdzie padają czasami pytania w stylu "Czy masz coś do x minut do XXX miasta?''. Jest to szczególnie pomocne dla graczy rozwiniętych.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Znajdź najbliższe

Na tak, pomocne, przydatne i nie "niszczy" gry :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Znajdź najbliższe

Zainstaluj sobie Norkę Krecika i będziesz miał taki bajer
smiley_emoticons_smilenew.gif


A ja tak jak jestem przeciwnikiem NK, tak czasami uruchamiam sobie ją planując jakąś większą akcję. Nie trzeba sprawdzać czasów dotarcia ataków poszczególnymi jednostkami, bo automat robi to za Ciebie. Świetna opcja...u Krecika trochę niedopracowana i można z tego o wiele więcej wyciągnąć na pewno, także jeśli Twoja propozycja dotyczy zaimplementowaniu tej opcji do gry, to jestem jak najbardziej za
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Znajdź najbliższe

racja dobry pomysł ale można by było pomyśleć nad dodaniem ''zakładki'' najbliższe miasto osoby z twojego sojuszu przydało by się jak u kogoś był np. bunt to piszesz od razu proszę wszystkich o pomoc a najbardziej tego najbliższego ;D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Znajdź najbliższe

Dobry pomysł :)
Nawet nie wiedziałam że w norce taki bajer jest :p
Głos za
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znajdź najbliższe

Na nie Bo norka ma taką opcję :) po to są skrypty żeby ich używać
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Znajdź najbliższe

?!? Co to za bezsensowne rozumowanie? Ja akurat nie chcę używać kolejnych skryptów, bo po co zaśmiecać komputer czymś, z czego korzystam jedynie z tej jednej opcji. Reszta jest zupełnie nieprzydatna/stworzona wcześniej przez innych...

Także dodanie tej opcji do innego skryptu, a najlepiej gry znacznie ułatwiłoby grę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znajdź najbliższe

?!? Co to za bezsensowne rozumowanie? Ja akurat nie chcę używać kolejnych skryptów, bo po co zaśmiecać komputer czymś, z czego korzystam jedynie z tej jednej opcji. Reszta jest zupełnie nieprzydatna/stworzona wcześniej przez innych...

Także dodanie tej opcji do innego skryptu, a najlepiej gry znacznie ułatwiłoby grę...



Po to skrypty mają takie opcje żeby ze sobą konkurowały...
Więc gracz stoi pod pewnym wyborem czy używać tego skryptu czy tamtego albo specjalnie uruchomić na jakiś czas inny
Jak i tak dodasz tą opcję to skrypt dowali następną nowa i tak będziesz w pokusie żeby go używać a dodawanie tej opcji do czasu aktualizacji i tak wiele nie zmieni...
Skrypty uczą gry nowych graczy po to właśnie one są > gracz uczy się po przez odkrywanie opcji dodatkowych a z czasem wie już wszystko o podstawach.
Pisanie o kolejnych skryptach to jest bezsensowne rozumowanie,bo te obecne są z nami od początku tak jak norka czy inne jakoś nie widzę żeby wchodziły skrypty inne
Skrypty stawiają nas przed dużym wyborem tak jak i styl podboju.

PS:zachowajmy stary obyczaj,bo zaraz nam skrypt nie będzie potrzebny :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Znajdź najbliższe

Skrypty uczą nowych graczy?! Nowi gracze, to nie mają pojęcia o ich istnieniu w ogóle :) Wiem to w sumie z własnego doświadczenia...zaczynając grę, wiele do szczęścia nie jest potrzebne. Jednak z biegiem czasu, przy rozwoju człowiek uczy się gry i dopiero wspomaga się bajerami.

A co do skryptów, to rzeczywiście. Jest konkurencja, a jak ona się pojawia, to przeważnie jest to coś dobrego dla użytkowników danego skryptu, bo trwa "walka" o ich udoskonalenie. Krecik taki był do przodu, skopiował sobie całe GRC, dodając niepotrzebne bajery i miał z tego dobrą bazę wyjściową...inni tworzą od podstaw i widać, że ich skrypty cały czas się rozwijają, a Krecik stanął w miejscu. Pisanie o tym, że Norka jest z nami od początku, to w ogóle śmiech tylko wzbudza...

Przed jakim wyborem stawiają nas skrypty? Tego, to już zupełnie nie rozumiem...


PS: Jak dla mnie, to Twoje myślenie nie ma w ogóle sensu:) Skrypty powstają po to, żeby ułatwić nam grę, aby uzupełnić braki w grze, czy nawet ją udoskonalić...a to raczej powinno być zadanie programistów Inno, a nie zwykłych, szarych graczy, aby ulepszać grę.


Z mojej strony EOT.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Znajdź najbliższe

Mi akurat to nie sprawiało nigdy problemu , nawet przy etapie 50+ miast, sprawdzenie z których miast zdążysz np. ogniami ,to kwestia jakichś 2 min max. Na obojętne.
 
Do góry