[Nie można powtórzyć] Znikające punkty łask

DeletedUser

Guest
Witam. Dzisiaj rano zauważyłem dziwną rzecz. Zeszłej nocy kończył mi się uaktywniony Wzrost poziomu łask. Myślę sobie, ok, dojdą mi łaski u Ateny do 300 punktów, to sobie wytrenuję 20 boskich wysłanników. Cóż, postanowiłem, że się wstrzymam i na razie nie będę trenował. Jak się wylogowywałem miałem coś ponad 300 owych łask u Ateny & również ponad 120 u Hery. Wylogowałem się, wyczyściłem historię i lecę w kimę (po 1 w nocy). Dzisiaj wstaję o 8, loguję się a tu zonk! Dopiero mam nieco ponad 300 łask u Ateny, poniżej 120 u Hery. Odświeżam, czyszczę pamięć w ustawieniach grepo, wszystko i nic. Normalnie (2miasteczka po 5 poziomie świątyń) dochodzi mi u jednej i drugiej po 4.5 łaski/h. Jak dobrze liczę 300+4.5łaski*7=331... tyle powinno być jak się zalogowałem po 8. Aktywuję następny Wzrost... ten osiąga poziom jak w nocy, czyli 6.7 u jednej i drugiej panny. Obecnie mam 320 u Ateny (godz. 10:30), czyli niby ok, ale co się stało w ciągu nocy? Miał ktoś już podobne zdarzenie? Czyżby Wzrost poziomu łask był anulowany?

P.S Zgłoszone do supportu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Znikające punkty łask

P.S Zgłoszone do supportu.
Dobrze, że zgłosiłeś, wówczas odpowiedni administrator sprawdzi Twoją sytuację. Być może wczoraj skorzystałeś z łask, które nie odświeżyły Ci się odpowiednio i stąd właśnie myślałeś, że wczoraj miałeś 300 i 120 łask, gdy najprawdopodobniej miałeś ich mniej.

Gdyby sytuacja Ci się powtórzyła, to proszę odśwież stronę, zrób print screena i po pewnym czasie odśwież i zrób print screena ponownie, aby móc porównać wyniki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikające punkty łask

Akurat z łask Ateny nie korzystałem jeszcze w ogóle, ale ok. Powtórzę dzisiaj czynności z wczoraj i zobaczę czy rano będzie podobnie. Zapobiegawczo porobię screeny. Dzięki za odpowiedź.

Edit (2013-07-10 01:10) Wszystko wygląda w porządku i oby tak pozostało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry