[Wyjaśnione] Znikające punkty kultury/usunięcie punktów kultury

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34332
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser34332

Guest
Mam problem z punktami kultury ponieważ ostatnio miałem 45 pkt kultury czyli 7 slotów na miasta a zapełnione 5/7, po podbiciu miasta innego gracza, nagle okazało się że mam 6/6 slotów zapełnionych i 38 pkt kultury. Nie potrafię tego wyjaśnić, dlatego proszę o pomoc :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser34332

Guest
O racja, rzeczywiście usuwałem badania i nie doczytałem o odbieraniu pkt. kultury, dzięki za szybką odpowiedz
 
W sumie, biorąc pod uwagę, że mnóstwo ludzi robi w miastach beznadziejne badania, to ja byłbym za zmianą fukncjonowania usuwania badań
Nie zabierało by to punktów kultury, a np. czas anulowania byłby 3-5 razy dłuższy, albo anulowanie kosztowało by surowce, coś z ten desen.
 
Kolejna zacna propozycja której nikt nie zrealizuje :)
Nie wiem co za gość wymyślił że anulowanie badania zabiera pkt kultury.. nie dość że tracisz slota na miasto które podbijasz później się okazuje że badania do kasacji i znów tracisz pkt kultury bez sensu totalnie :D
 
Anulowanie pięciu pierwszych nawet trzech bez straty punktów kultury (na miasto) kosztem wydłużonego czasu
usuwania badań. Ma to sens :) Propozycja by się tutaj bez wątpienia przydała.
 
O, to by było coś 5 badań w podbitym mieście można anulować za darmo, do tego anulowania trwało by 3x dłużej i nie było by możliwe do skrócenia za złoto, to by zapobiegało, temu czego się pewnie "bali twórcy", czyli że przed podbojem anuluje wszystkie badania(choć akurat to to jest przyjemniejsze rozwiązanie niż zbadanie triem branderów koni, łuków, hopków ogni birem szybkich transów w jednym mieście xD), albo że będę co chwile zmieniał badania w mieście, zależnie od upodobania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry