[Naprawiony] Znikające wojsko

Status
Zamknięty.
Kolejne 2 błędy po aktualizacji i potwierdzone również u innych graczy.

1) Wycofane wojsko nie wyświetla się w podglądzie poleceń tylko znika aż dotrze z powrotem do miasta.

2) Zdarza się że w podglądzie miasta wojsko się nie wyświetla (strzałka do ukrycia go nie jest aktywna) tylko trzeba przełączyć się na inne miasto. Gorzej jest za początku jak z jednym miastem musiałem wysłać gdzieś atak żeby mi się z powrotem wojsko w mieście pojawiło...

Może znajdą się osoby które mają podobne problemy bo niestety zapomniałem dzisiaj o ss a wiem że support musi weryfikować doniesienia :)
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Witaj Mazur1519,
pierwszy błąd czeka już na naprawę.
Z drugim się nie spotkaliśmy, będziemy więc potrzebowali więcej informacji. Proszę sprawdzić różne przeglądarki,
jeżeli inni Gracze również mają taki problem, prosimy o zgłoszenie. Może uda się znaleźć jakieś zależności.
Zgłoszenia można dokonać poprzez system zgłoszeń (ticket), co ułatwi nam sprawdzenie.
 
Kolejne 2 błędy po aktualizacji i potwierdzone również u innych graczy.

1) Wycofane wojsko nie wyświetla się w podglądzie poleceń tylko znika aż dotrze z powrotem do miasta.

2) Zdarza się że w podglądzie miasta wojsko się nie wyświetla (strzałka do ukrycia go nie jest aktywna) tylko trzeba przełączyć się na inne miasto. Gorzej jest za początku jak z jednym miastem musiałem wysłać gdzieś atak żeby mi się z powrotem wojsko w mieście pojawiło...

Może znajdą się osoby które mają podobne problemy bo niestety zapomniałem dzisiaj o ss a wiem że support musi weryfikować doniesienia :)
Ogólnie to jak dużo robisz na raz(szpiegów ślesz, dużo ataków, Ciebie atakuja surke przesylasz itd)
To się grepo zaczyna mocno lagować i w zwykłym poglądzie się nie pojawiają polecenia, tylko w tym z zarządcy :p.
I coś mi się nie chce wierzyć, że się polepszy sytuacja :p.
 
Status
Zamknięty.
Do góry