[Wyjaśnione] Znikajacy Kociolek Demokryta

  • Rozpoczynający wątek globtr0ter
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam.

Ktos mi chyba podbił Kociołek Demokryta.
Miałem w nim mnostwo uzbieranych skladnikow z zakonczonych misji i wszystko gdzies przepadło. :mad:
Jak to odzyskac?
Nie zależy mi na samym kociole a na tych skladnikach co mialem w nim przechowywane czyli zebach cerbera, kopytach dinozaura, trawie , jakichs minerałach itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajacy Kociolek Demokryta

"Strasznie witamy!

Weź udział w wyjątkowych obchodach Halloween – tylko do 7 listopada! Zbieraj składniki, wypełniając misje wyspowe, a następnie wrzuć trzy z nich do magicznego kociołka Demokryta. Jaką nagrodę uda ci się zdobyć? Może to być wszystko, od srebrnych monet po jednostki, wzmocnienia obrony i dodatkowych mieszkańców!

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na Wiki.
Zapraszamy również do dyskusji na temat Halloween 2013 na Forum ogólnym.

Zespół Grepolis życzy przerażającego Halloween i powodzenia w odkrywaniu wspaniałych receptur!"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajacy Kociolek Demokryta

Czegos nie rozumiem. Mamy dzis 7go listopada tak? Kociola tak jak nie bylo tak nie ma (RANO BYŁ) a co najlepsze to misje z ktorych zdobywalismy te skladniki nadal sa dostepne!
Wyglada tak jakby mi ktos najzwyczajniej podprowadzil Kociol lub ewent.jakies bledy w systemie ze nie wyswietla.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Znikajacy Kociolek Demokryta

Czegos nie rozumiem. Mamy dzis 7go listopada tak? Kociola tak jak nie bylo tak nie ma (RANO BYŁ) a co najlepsze to misje z ktorych zdobywalismy te skladniki nadal sa dostepne!
Wyglada tak jakby mi ktos najzwyczajniej podprowadzil Kociol lub ewent.jakies bledy w systemie ze nie wyswietla.

A czytać umiesz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Znikajacy Kociolek Demokryta

Czegos nie rozumiem. Mamy dzis 7go listopada tak? Kociola tak jak nie bylo tak nie ma (RANO BYŁ) a co najlepsze to misje z ktorych zdobywalismy te skladniki nadal sa dostepne!
Wyglada tak jakby mi ktos najzwyczajniej podprowadzil Kociol lub ewent.jakies bledy w systemie ze nie wyswietla.

Do 7 listopada a nie od. Misje wyspowe były przed Halloween dostępne i będę również po.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Znikajacy Kociolek Demokryta

No to wiadomo, że dziś kończy się event. Trwał do rana, a misje wyspowe to nie część eventu i teraz możesz je śmiało wykonywać.
 
Odp: Znikajacy Kociolek Demokryta

Oprócz informacji, którą przytoczył Ego Ce4, w lewym górnym rogu eventu było odliczanie do jego zakończenia. Dlatego też łatwo było w każdym momencie sprawdzić, za jak długo event się zakończy a co za tym idzie nie będzie można już uwarzyć kolejnych mikstur.
 
Do góry