Zniszczenie łodzi transportowych

Czy jest inna opcja zniszczenia łodzi transportowych niż desperacki atak na innego użytkownika.Mam ich po prostu za dużo w mieście i chciałbym się ich pozbyć.

donny4

Guest
Wysyłasz do pustej, opuszczonej (bądź kumpla) wiochy, potem wjeżdżasz ogniami i masz dodatkowo pw za własne trans ^.^

koil

Guest
możesz też puścić na wroga np: 10 ataków a jeden będzie mieć też jednostki walczące - to go zmyli

Teraz pytanko związane właśnie z wysłaniem na odstrzał łodzi transportowych do opuszczonego miasta.Sprawa miała się następująco.Wysłałem je do opuszczonego miasta gdy doszły wysłałem ognie pech w tym,ze zanim ognie doszły miasto zniknęło razem z łodziami.Niestety nie zwróciło mi to mieszkańców do miasta.Czy owi mieszkańcy kiedyś wrócą.

SIR MIRON

Guest
wolni mieszkancy powinni natychmiast wrocic po utracie statkow

Prosty bug gry :) ale po jakimś czasie wróci do równowagi, albo zgłoś błąd do supportu :) Gra po prostu łodzie potraktowała jak duchy- w teorii nie ma ich bo zniknęły wraz z wioską, ale też nie zostały zniszczone przez atak więc w zasadzie dla gry wciąż są... więc temu ani łodzi ani ludzi :p

Louri

Guest
z doświadczenia wiem, że po prostu może minąć kilka - kilkanaście minut nim mieszkańcy "powrócą" do gospodarstwa. odśwież stronę po jakimś czasie, może po prostu tego nie widać...