Zniszczenie łodzi transportowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11073
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11073

Guest
Czy jest inna opcja zniszczenia łodzi transportowych niż desperacki atak na innego użytkownika.Mam ich po prostu za dużo w mieście i chciałbym się ich pozbyć.
 

DeletedUser

Guest
Wysyłasz do pustej, opuszczonej (bądź kumpla) wiochy, potem wjeżdżasz ogniami i masz dodatkowo pw za własne trans ^.^
 

DeletedUser

Guest
możesz też puścić na wroga np: 10 ataków a jeden będzie mieć też jednostki walczące - to go zmyli
 

DeletedUser11073

Guest
Teraz pytanko związane właśnie z wysłaniem na odstrzał łodzi transportowych do opuszczonego miasta.Sprawa miała się następująco.Wysłałem je do opuszczonego miasta gdy doszły wysłałem ognie pech w tym,ze zanim ognie doszły miasto zniknęło razem z łodziami.Niestety nie zwróciło mi to mieszkańców do miasta.Czy owi mieszkańcy kiedyś wrócą.
 

DeletedUser

Guest
wolni mieszkancy powinni natychmiast wrocic po utracie statkow
 

DeletedUser11073

Guest
wolni mieszkancy powinni natychmiast wrocic po utracie statkow

Niestety jak zero mieszkańców było tak jest a łodzie transportowe zniknęły jak kamfora.Sprawdzałem w agorze i tam ich też nie ma.Jednym słowem jakiś błąd musiał wystąpić.
 

DeletedUser4784

Guest
Prosty bug gry :) ale po jakimś czasie wróci do równowagi, albo zgłoś błąd do supportu :) Gra po prostu łodzie potraktowała jak duchy- w teorii nie ma ich bo zniknęły wraz z wioską, ale też nie zostały zniszczone przez atak więc w zasadzie dla gry wciąż są... więc temu ani łodzi ani ludzi :p
 

DeletedUser

Guest
z doświadczenia wiem, że po prostu może minąć kilka - kilkanaście minut nim mieszkańcy "powrócą" do gospodarstwa. odśwież stronę po jakimś czasie, może po prostu tego nie widać...
 

DeletedUser11073

Guest
Faktycznie łodzie już się pojawiły.Jednym słowem chwilowo były to łodzie widmo:D
 
Do góry