[Naprawiony] znowu gra nie dziala i na forum tez ciezko wejsc

  • Rozpoczynający wątek kapikk
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Gra nie działa

Ja wysłałem dwa ataki i je anulowałem. Cały czas mrugało mi okienko z tymi powrotnymi poleceniami z czasem 00:00:00, a wojska do miasta nie wróciły. Wylogowałem się z gry, zamknąłem przeglądarkę, zalogowałem się ponownie i dalej to samo. Dopiero wyczyszczenie pamięci cache w ustawieniach gry pomogło. A gdyby w tym czasie ktoś mnie zaatakował - wszedłby na czysto. Wojska po prostu znikają.
Było też kilka takich przypadków, że gracz A wysyła wojska do gracza B na godz. 12:00. O godz. 13:00 do miasta gracza B wchodzi atak i pada mu np. całe jego wsparcie, ale wsparcie od gracza A jakby nie stacjonowało w tym mieście - w ogóle nie bierze udziału w walce. Ale mimo wszystko gracz A może te wojsko wycofać po ataku z miasta gracza B bez żadnych strat :)

Coraz ciekawiej, niedługo eventów nie będzie trzeba wprowadzać.
Następnym razem, gdy pojawi się taki błąd, bardzo proszę o zgłoszenie tego w tickecie, podając świat, nick i nazwę miasta, ewentualnie również screen.

Rankingi są dzisiaj z wczoraj, nie da się ogarnąć o co chodzi..

Na którym świecie? Chodzi o rankingi w grze czy może na stronach takich jak Grepostats?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gra nie działa

Rankingi w grze na serwerze angielskim Sinope, pytanko czy ten problem z dostawcą to prawda czy wymówki, nie wieżę, że jeden dostawca był na wszystkie światy, angielskie, tajwańskie, i inne światy tak samo zamulały, sporo strat gracze ponieśli.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Gra nie działa

Rankingi w grze na serwerze angielskim Sinope, pytanko czy ten problem z dostawcą to prawda czy wymówki, nie wieżę, że jeden dostawca był na wszystkie światy, angielskie, tajwańskie, i inne światy tak samo zamulały, sporo strat gracze ponieśli.

Zgłoś to proszę do angielskiego supportu, będą w stanie sprawdzić w czym problem, polski team nie ma dostępu do światów z angielskiej wersji :) Problemy z dostawcą to prawda, awaria dotyczyła nie tylko wszystkich wersji Grepolis, ale również FoE. Niestety nie dało się tego przewidzieć, ale mamy nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy.
 
Do góry