[Ulepszenie] Zwiększenie limitu misji wyspowych dziennych

Czy trzeba zwiększyć limit aktywnych misji dziennych?

  • Nie, zostaje jak jest

    Głosy: 2 3,8%
  • Tak, do 4

    Głosy: 7 13,5%
  • Tak, do 5

    Głosy: 2 3,8%
  • Tak, do 6

    Głosy: 34 65,4%
  • Należy znieść limit

    Głosy: 6 11,5%
  • Nie wiem

    Głosy: 1 1,9%

  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.
Witam, w grze, z niewiadomych przyczyn istnieje limit możliwych aktywnych misji dziennych.
Wynosi on 3(a co ciekawsze kiedyś wynosił 4)
Jest to bardzo mały limit, szczególnie na początku gry, gdzie misje pojawiają się co kilka godzin.
Dorzucając do tego bardzo mały rozmiar ekwipunku(10 dla nie złocących, tylko 20 dla złocących), niekiedy musi się nagrody z misji kasować, co jest z oczywistych względów nieoptymalne.
Dlatego proponuję zwiększyć limit aktywnych misji dziennych do 4-6, tu już decyzję zostawiam górze, moim zdaniem im więcej tym lepiej.
 
Co do całkowitego zniesienia limitu, to akurat moim zdaniem odpada, bo niektórzy ludzie by zbierali po 0940394 aktywnych misji i czort wie jakby to gra zniosła, no ale dla zasady dodałem do ankiety.
 

DeletedUser32923

Guest
ja jestem za, zagłosowałem na 6 misji. Szczególnie to pomaga na początkowej fazie gry.
 

DeletedUser29615

Guest
zbieractwo to zlo :)
nie umiesz zagospodarowac sobie bonusow to tracisz, wezmiesz inny. Nie ma co byc takim chytrym.
Ilez ja tych bonkow sie nawyrzucalem bo niepotrzebne dostaje i lez nie wylewam.
Wg mnie tak jak jest obecnie jest optymalnie.

To raczej TY mi uzasadnij czemu akurat 4 ma byc optymalniejsze niz 3?
Bo wg mnie to kwestia caly czas umiejetnosci i czasu gracza.
 
Nie wiem czy zbieractwo to zło, ja np. zbierałem sobie karty duel master, bardzo fajne hobby polecam.
Czemu?
Bo w początkowym etapie bonusów jest za dużo i trzeba je kasować, a kasowanie to prawdziwe zło i boli.
Nie widzę sensu w utrudnianiu gry na siłę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry