[Ulepszenie] Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7800
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem poniższej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 33 76,7%
  • Nie

    Głosy: 8 18,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 4,7%

  • W sumie głosujących
    43
Status
Zamknięty.

DeletedUser7800

Guest
Przedstawienie problemu:
Ciągle zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego czar plaga Hadesa, będąc kontrą zadowolenia Hery obniża czas produkcji surowców tylko na 3h (w przepadku prędkości serwa x2), a kosztuje 250 łask.
Uważam to za dość niesprawiedliwe:)
Ponieważ Zadowolenie Hery daje 6h bonus produkcji a jego koszt to 120 łask.

Propozycja:
Proponuję zwiększyć czas trwania plagi z 3h na 6h.

Dlaczego tak?
Koszt łask plagi może pozostać taki jaki jest (250) ponieważ jest to czar ofensywny, który mocno uszczupla nasza produkcję surowców (o całą połowę), co w przypadku częstego używania na nas może dać naszemu rywalowi niezłą przewagę. Jednak trwając 3h jak teraz nie daje mocnego odczucia i staje się nieopłacalny, ponieważ wolę dodać sobie trochę sreberka na Fenicjanina, rozbudowę armii czy sreberko w jaskini niż zabrać te 600-800 surków z produkcji rywala.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Można by było zmienić bo teraz rzadko jest używany
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Można tak zrobić,ale po co?I tak mało kto plagi używa.Głos przeciwko.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Mało kto używa plagi, więc może pozostać całkowicie nieopłacalna i nic sensownego nie dająca:3
Właśnie, aby to zmienić dałem tą propozycję...
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Jestem za, według mnie to dobre rozwiązanie by plaga trwała tyle samo czasu co zadowolenie a nie jak obecnie o połowę krócej przez co ten czar nie wyrządza prawie żadnych szkód, a kosztuje tyle co 2 zadowolenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Za, ale i tak nie będę z tego korzystał, bardziej opłaca się wydać łaski na srebro i wpakować do jaskini niż słać ten bezsensowny czar.:D
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Ja uzywam tego czaru jak w miescie wroga jest podburzanie. Ale to prawie nic nie daje bo i tak koledzy mu wysyłają...
Głos na tak.
Powinna być sprawiedliwość między tymi czsrami ;)
 

DeletedUser15956

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

ja używam tego czaru do nękania przeciwnika i w odpowiedzi na jego nękanie więc tak
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

to jest nie potrzebne nie trzeba zmieniać bogów i zaklęć a złe bonusy dobrze że są krótsze od tych pozytywnych ;)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Haha no, ale bez przesady:D Przecież to teraz niemal nic nie robi:)
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Za, mam już kilku kandydatów którzy cały czas będą mieć problemy z materiałami. :rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Jestem na tak. W tej chwili to słaby czar, przydałoby się go wzmocnić.
Może niekoniecznie tak, ale od czegoś trzeba zacząć ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Zgadzam się, że plaga to raczej śmieszny czar. Zwłaszcza dla graczy z premium, wszyscy raczej się uśmiechają pod nosem, gdy dostaną plagę na miasto. Można go trochę wydłużyć, żeby było bardziej dotkliwe. Może wtedy czar byłby bardziej wykorzystywany i traktowany poważnie, powodując dotkliwe straty surowców u przeciwnika.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Każde zwiększenie hm... "siły bojowej" tego czaru jest wysoce pożądane:) choć w tym momencie nie ma on znaczenia strategicznego a raczej - dawania sygnałów, nękania itd.

Idealnym wyjściem byłoby stworzenie nowego czaru w jego miejsce, aczkolwiek jego zaostrzenie jest krokiem w dobrą stronę.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Po przeanalizowaniu waszych komentarzy napisałem całkiem nową propozycję dotyczącą plagi:)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Haha no, ale bez przesady:D Przecież to teraz niemal nic nie robi:)


A powiedz czemu założyłeś dwa tematy z propozycją odnośnie plagi?

I do tematu:
Według mnie jest to zbędne, bo i tak mało osób z niej korzysta, do tego lepiej że tyle trwa:)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

A powiedz czemu założyłeś dwa tematy z propozycją odnośnie plagi?

Ponieważ miałem nową wizję, i chciałem, aby każdy mógł ją przeanalizować od nowa, a do tej propozycji już część osób oddało głos i nie może go zmienić.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Zamiast plagi mógłby być czar który osłabia obronę miasta np o 5% i działał by 2-3h zależny od szybkości serwera

chociaż chyba były propozycje zmian i nie przechodziły;/

działanie na ląd albo port bo mamy czary wzmacniające atak to dlaczego nie ma osłabiającego obronę?
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Ja uważam, że ten czar powinien być całkowicie zmieniony. Pogorszenie produkcji surowców raczej nikogo nie zaboli, a zwłaszcza w taki sposób. Widzę bardzo wiele możliwości wrzucenia zamiast tego o wiele lepszego czaru, ale to temat na wiele długich dyskusji:)
 

DeletedUser17870

Guest
Odp: Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

jestem na tak ..
dodałbym jeszcze jakiś % surowców ginie podczas rzuconego zaklęcia . :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry