Zwiększenie kary dla oszustów - multikonto

  • Rozpoczynający wątek janexxx1980
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za usunięciem z tabeli kar pierwszego zapisu - wykroczenia dotyczącego mul

  • Tak, powinien zostać usunięty

    Głosy: 47 54,7%
  • Nie, ma zostać jak do tej pory

    Głosy: 27 31,4%
  • Obojętne

    Głosy: 12 14,0%

  • W sumie głosujących
    86
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
... Chcę wiejść na 2 min u kolegi na grepo a muszę tracić 3 na wpisanie współdzielenia głupota ;) Takiej długości akcje powinny nie być kompletnie brane pod uwagę. Powinno się sprawdzać połączenia kont z ip które najczęściej używa dany gracz, bo inaczej to mija się z celem. Bo wstąpię na mieście do biblioteki i uznam zę wejdę na grepolis tam na kompie, i nie mam pojęcia kto już wcześniej grał na tamtym ip w grepolis WIĘC JAKIM CUDEM MOGĘ GO WPISAĆ? Do tego akurat się trafi ze to mój sojusznik i co ban? No po prostu głupota ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja osobiście nie popieram zwiększenia kary , bo ona ma być też nauczką dla gracza , rodzajem lekarstwa jak to mówią :) dodatkowo gdy nowy świat wystartuję i nim ktoś wybuduję targowisko na poziom 10 ( chyba że miał szczęście i na oba konta na tej samej wyspie) aby mieć jakieś korzyści z tego multi to trochę czasu minie , w większości przypadkach do tego czasu delikwent zostaję złapany , a nawet gdyby nie to 5 dniowa blokada i kasacje kont z możliwością odblokowania jednego to wystarczająca kara jak na pierwszy raz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ale policz to teraz
wchodze na 1 h u kolegi zaznaczam współdzielenie łaczą i ciągnie sie to za mna jak pies z kulawa nogą
3 dni od wpisani
plus 2 bo po tym czasie nadal nie mozemy nic razem organizować

czyli razem 5 dni w plecy.
 

DeletedUser

Guest
ale policz to teraz
wchodze na 1 h u kolegi zaznaczam współdzielenie łaczą i ciągnie sie to za mna jak pies z kulawa nogą
3 dni od wpisani
plus 2 bo po tym czasie nadal nie mozemy nic razem organizować

czyli razem 5 dni w plecy.

No ja podałem jeszcze lepszą sytuację. Idę do biblioteki i np. był tam też sojusznik np. 1h wcześniej. Oczywiście o tym nie wiem wysyłam mu wsparcie i ban ;) No ciekawe jakim cudem mogłem wgl. wiedzieć ze współdzieliliśmy łącze? ;D Dlatego napisałem ze powinno być sprawdzane tylko najczęściej używane ip.
 

DeletedUser

Guest
Najpierw narzekanie, że support nic nie robi, a teraz co i kiedy ma sprawdzać.

Prawda jest taka, że support to sprawdzi dopiero jak zostanie to zgłoszone, bo jak zawsze ma 'za dużo' do roboty :D

Więc nie obawiajcie się tych współdzieleń :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry