zwiększenie poziomu Kopalni srebra,Kopalni kamienia,Tartaku

Co myślicie o tej propozycji

  • Tak

    Głosy: 7 31,8%
  • Nie

    Głosy: 15 68,2%
  • Może

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak w temacie moja propozycja to zwiększenie poziomu Kopalni srebra,Kopalni kamienia,Tartaku z poziomów 40 na X(Gdzie X może być nieskończonością lub np. do poziomu 100)
Koszt był by 5% od ceny za kopalni kamienia,srebra i tartak na poziomie 40 i co kolejny poziom by to się zwiększało o 5% czyli to by wyglądało tak:
poziom 40 to 100%; poziom 41 105% itd.
Prosił bym o to żeby dać argumenty dlaczego zagłosowaliśmy na tak lub nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł bezsensu ze względu na ograniczoną liczbę ludzi w gospodarstwie wiejskim, ją w takim wypadku też należało by zwiększyć...
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie pomysl jest bezsensu. Jestem na NIE.

Po pierwsze takie odpowiedzi są bez sensu dlatego że to to samo jak byś zagłosował.
W Regulaminie jest to samo, nakłaniam cię do czytania go, ułatwi nam to życie i to dużo.
A po drugie napisz dlaczego?? Słucham
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tylko, że w tej propozycji nie umiem powiedzieć nic więcej. Pomysł jest totalnie bezsensu. Jak i wszystkie z tej serii.
 

DeletedUser

Guest
Proszę jak nie masz słów na swoją obronę to nie ośmieszaj się więcej
 

DeletedUser

Guest
Tylko, że w tej propozycji nie umiem powiedzieć nic więcej. Pomysł jest totalnie bezsensu. Jak i wszystkie z tej serii.
Wnioskując z twojej odpowiedzi mogę stwierdzić że to by nie zmieniło gry,Tak dobrze myślę o to ci chodzi??Jak tak to powiedz co zmieniła zmiana prędkości gry na światach i także zmiana prędkości jednostek??
 

DeletedUser

Guest
W takim razie powiem. Twoje propozycje przypominają mi sytuacje, że np. przychodzi zse gościu i coś mu się w grze nie podoba. Zgłosi se propozycje "zmieńcie tą grę prawie w całości ponieważ mi się nie podoba." Pomysł jest wogóle nie dopracowany.

1. Sprawdź najpierw w jakim systemie są wprowadzane koszty za kolejny poziom. Nie ma potrzeby wprowadzać nowego.

2. Ile taki nowy poziom dawałby do wydobywania surowca.

3. Pamiętaj, że jeszcze każdy poziom kopalni zabiera ludzi.

Zbyt ułatwiłoby to grę ponieważ jak ludzie zaczną se budować kopalnie do jakiegoś 300 poziomu to momentalnie będzie miał surowce na odbudowę wojsk czy murku.

Po pierwsze takie odpowiedzi są bez sensu dlatego że to to samo jak byś zagłosował.
W Regulaminie jest to samo, nakłaniam cię do czytania go, ułatwi nam to życie i to dużo.
A po drugie napisz dlaczego?? Słucham

Jak wytykasz komuś stosowanie się do regulaminu to sam też to rób. Chodzi mi o Spam.

Wnioskując z twojej odpowiedzi mogę stwierdzić że to by nie zmieniło gry,Tak dobrze myślę o to ci chodzi??Jak tak to powiedz co zmieniła zmiana prędkości gry na światach i także zmiana prędkości jednostek??

Nie wiem gdie w tej wypowiedzi to wyczytałeś, ponieważ to grę zmieniłoby drastycznie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Po pierwsze nie pisałem ile by było surowców specjalnie dlatego że chciałem uzgodnić to ze wszystkimi a co do poziomów to nie mówię że to ma być 300 tylko może być do 100 albo chociaż 50.I powiedz gdzie tu jest spam
 

DeletedUser

Guest
AdRaven napisał:
Po pierwsze nie pisałem ile by było surowców specjalnie dlatego że chciałem uzgodnić to ze wszystkimi

Okey, ale jeżeli to twoja propozycja to przedstaw swój licznik co do tego.

AdRaven napisał:
a co do poziomów to nie mówię że to ma być 300 tylko może być do 100 albo chociaż 50.

(Gdzie X może być nieskończonością lub np. do poziomu 100)

AdRaven napisał:
I powiedz gdzie tu jest spam

Odwołujesz mnie do regulaminu sam nie znając jego treści :rolleyes:
Nie chcę się pogłebiać w dalszą dyskusje co do tej propozycji, bynajmniej nie tutaj. Jak chcesz się mnie jeszcze o coś bezpodstawnie czepnąć to zapraszam na PW :)
 

DeletedUser

Guest
co do licznika to powiem tak że nie wiem trudno wyczuć jak to ma być dlatego to było by ustalone przez Team Grepolis lub ankieta.Co do ciebie to już nie będe ci pisał co i jak bo przecież wież lepiej jak nasi posłowie he he :) bez obrazy życzę miłego dnia
 

DeletedUser

Guest
nie lubię się powtarzać jak chcesz tylko napisać nie to zostań przy ankiecie tylko:)
 

DeletedUser

Guest
Chodzi o to, że 10.000 kamienia na h to idioctwo!
Pomnóż to sobie razy 20.000 graczy....
Strasznie spowalniałoby serwer.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy czytałeś moją rozmowę z kolegą wcześniej ale moja wizja jest taka żeby było do 50 góra 100 poziomu:)
a co do tych surowców to pomyśl 40 poziom daje +/- 300 surowców na 1h
to daje poziom 1334 to wiesz przez ile byś musiał to budować przynajmniej 6 miesięcy
a i jeszcze jedno powiedz ile by surowców trzeba było dać za takie coś
jak to kosztuje 2000 wszystkich surowców to by to kosztowało 13.3400 każdego surowca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
:) na początku ci podziękuje za tą odpowiedz pierwsza która daje do myślenia i na serio wytyka ,,błąd" moim zdaniem było by lepiej władać armią a nie garstką legionu :) jest więcej możliwości co do manewrowania wojskiem.

Teraz ja ci zadam pytanie po co jest zmiana prędkości na szybszą:) przecież to też nie zmienia gry w dużej mierze tak jak moja propozycja:)
 

DeletedUser

Guest
po co zwiększać te poziomy? i tak proporcje nie ulegną zmianie

co za różnica czy ktoś atakuje setką proc na 100 szermierzy czy wysyła 200 proc na 200 szermierzy?
100 procków na 100 szermierzy - 0 bonusów, szczęście 0% - ginie 100 procków, 72 szermierzy;
200 procków na 200 szermierzy - tak samo z bonusami - ginie 200 procków, 145 szermierzy

Różnica 1 szermierza, ale zawsze coś ;pp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry