zwiekszanie sily wioski/straty

  • Rozpoczynający wątek Xopytex
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
cytat z wiki na temat wiosek rolniczych:

"Możesz zadbać o wzrost siły wiosek, gdy Twoje jednostki wykonują prace cywilne. Pomagają one wioskom rolniczym w budowie budynków cywilnych, odwadnianiu pól i zbieraniu zbiorów. Dla Ciebie oznacza to, że Twoje jednostki spędzają długi czas po za miastem bez otrzymywania surowców, za poświęcony czas. Patrząc długofalowo ta korzystna praca przynosi Ci więcej surowców z wioski. Niektóre z Twoich jednostek zostaną stale przypisane do pomocy wiosce, co oznacza, że stracisz niektóre z nich."

czy komus wiadomo o tym cos wiecej? ... ile jednostek zostanie tam na stale? ... jesli wysle tam 20 szermierzy to o ile mi wiadomo podniosa one sile wioski o 4 procent .... ale czy wroca wszyscy do domu? .... jest moze jakas na to zasada?

dziekuje z gory za odpowiedz :)
 

DeletedUser

Guest
Z tego co mi wiadomo jest to losowo, i nie oznacza że za każdym razem stracisz te kila jednostek.
 

DeletedUser

Guest
grepo.png


że to jest ta pomoc? o_O Bo jak dla mnie to oni mi moich bezczelnie utłukli w zamian za podniesienie siły. :p niefajnie...
 

DeletedUser

Guest
5ciu szermierzy za 9% sily .... grrrr.... no to na tym etapie nie fajnie .... masz racje

rozumiem ze jest to losowe ale czy to tez oznacza ze jak aktulany poziom sily bedzie 90% a ja bede chcial to podniesc to strace o wiele wiecej anizeli chcac podnosic z poziomu powiedzmy 50% ?

ps. gratki za ilosc szermierzy :)
 

DeletedUser55

Guest
A kto kazał atakować na tak niskim nastroju? Utrzymujcie nastrój w wioskach na rozsądnym poziomie a nie będzie butów chłopskich.
 

DeletedUser

Guest
Przecież to wiadomo ze czym mniej nastroju tym większe szanse ze stracisz wojsko
 

DeletedUser

Guest
A kto kazał atakować na tak niskim nastroju? Utrzymujcie nastrój w wioskach na rozsądnym poziomie a nie będzie butów chłopskich.

to nie byl atak tylko "pomoc" ... wsparcie wioski ....
a z informacja o tym ze im nizsze poparcie/nastroj tym wieksze "straty" jeszcze sie nie spotkalem ....... dobrze wiedziec :)

teraz pozostaje pytanie czy przy wiekszej sile jest wieksza strata
 
Status
Zamknięty.
Do góry