Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser7598

Guest
Adrian dla mnie ten świat za wolny gram na lambdzie i to wystarczy:)
 

DeletedUser

Guest
Według mnie ten świat jest za wolny i na nim nie gram zaczekam na lepszy świat
 
Hehe już nocki zarywają xD

a czy da sie tutaj cos osiagnac na grepolis bez zarywania nocek ?
dntknw.gif

tym bardziej chyba na Sigma to bedzie konieczne
 

DeletedUser

Guest
Hmm pewnie się da,ja nocek na Omi nie zarywałem ;)
W dzień się nadrabiało.
 

DeletedUser11685

Guest
Przy prędkości x1 nie masz frajdy z gry... :) (po co mi zaczynać z taką prędkością skoro - mam konto na Alfie :p)

Ps. Myślałem, że się przyłożą i stworzą serwer z prędkością x4. Tak więc w wersji 2.0 pozostaje grać jedynie na Pi. (gdzie prędkość jest jeszcze w miarę normalna. :D)

Ps2. A pozostałym graczom, co chcą się męczyć, życzę dużo cierpliwości... :rolleyes:
Mówisz frajdy z gry hmmm... ja myślę że jak trafisz na fajnych ludzi to nie będzie Ci przeszkadzać x1 (aż taak baarrrdzooooo).
Cierpliwość jedna z cnót, no cóż po trzech miesiącach będzie tu grało 1000 graczy.
 

DeletedUser4387

Guest
hahaha, Marta996 w Kociakach, ciekawe czy tutaj jej "sumienie" też da znać niezwykłymi przemowami ile to złotka ludzie(topki) marnują na tę grę i jej domniemane teorie na temat "niemoralnego?" stylu gry najlepszych, już raz to widzieliśmy na rho, dostało się Tabbikowi, czy tutaj dostanie się sojusznikowi??:D

KTO marnuje ten marnuje :)
 

DeletedUser

Guest
Jak sie ma uklady z supportem to ma sie zlotko za darmoche tak jak ja.;)

A zeby nie bylo ze spam to Masoweczka ma juz 80 graczy :D
 

DeletedUser

Guest
Ja grzeczny kotek jestem .......czasami ,wiec mnie nie wolno bic:)
 

DeletedUser

Guest
Prędkość 1 jest fajna bo tutaj głupia strata armii naprawdę zaboli ;-) W dwa dni nie da się jej odbudować. Poza tym straż miejska nadal trwa 3h, a surki mniej i czas produkcji wojska dłuższy ;-) Nie będzie nękania co chwila
 

DeletedUser4784

Guest
Moje pytanie to co ty człowieku właściwie osiągnąłeś i gdzie? bo nawet na theta jesteś top2xxx wtopionym w tłum masy innych średnich graczy...

Hehehe widzę że pierwszy mój wielbiciel się na forum zjawił :)

A wracając do ciekawszych tematów to faktycznie przy x1 strata wojska zaboli podwójnie... do tego doliczyć czas budowy kolona (pewnie jak na starych światach 12h) i czas płynięcia przy nowym systemie podboju gdzie mamy 12h podburzania i 12h buntu to w początkowej fazie gry utopienie kolona równać się będzie z obronieniem miasta, bo na drugie podejście przeciwnik nie będzie już miał czasu.
 

DeletedUser11186

Guest
Mówie tu o zatruwaniu Ci życia moimi jakże przecudownymi wogóle nie rozumianymi wiadomościami i takim jakby pseudo spamem organizowanym przez sojusz na Omi xd. I pozatym czekam aż zagrasz ze mną w chinczyka :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Heh jak Wy się tu fajnie przekomarzacie. Co będzie to będzie. Jeszcze nie wiele wiadomo. Ja się tylko ciesze, ze gra wiele osób za którymi się stęskniłam :D
 

DeletedUser

Guest
Idzie zima, można poklikać w laptopa :) Swoją drogą dlaczego wywalono Hadesa? W czym zawiódł?
 
Do góry