Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
Widze Galerników :eek:

A tak pozatym widze sojusz Gamma :) i kazdyjest tam mocny dobry sojusz sie zapowiada :)
 

DeletedUser4387

Guest
Nie ma co się podniecać :D
Jeszcze nie wiecie ale najlepszy sojusz został już założony :)
 
przechwalki same widze
gathering.gif
 

DeletedUser3336

Guest
Z czasem sam tam dołączysz :D



oj tam oj tam


jak ktos napisal jestem gwiazdeczka LA

Hasse znowu zmienił sojusz... gdzie teraz byłe AA się uda? :confused:
Można było przewidzieć, że nieudaczna para smite i anqua tak sojuszem pokieruje, że szybko padnie... Choć szczerze myślałem, że będzie to jednak znacznie dłużej patrząc po początkowych "gwiazdach LA".
Cóż, nie wszystkie "gwiazdy LA" tam poszły i widać dobrze zrobiły :D


i do tego nieudaczna gwiazdeczka wiec wiesz inne sojusze poza LA i AA nie wchodza w gre....

swoja droga ludzie dostawali bany za blachostki a tu za obraze czlowieka nic... pewnie jakis znajomy moderatora....
 

DeletedUser4784

Guest
Ehhh ledwo świat się zaczął u już spory :) poczekajcie chwilę aż skończy się noob-protect i w tedy będzie można powiedzieć coś o sytuacji na świecie :)

Na razie to można tylko zauważyć kto jest dobrym bobem budowniczym i nie potrzebuje snu :)
 

DeletedUser

Guest
Gloria Victis będzie topowym sojuszem :p

Może dojada do setki członków dzisiaj :)
 

DeletedUser4784

Guest
topową masówką :) Ciekawe który sojusz ją jako pierwszy rozbierze ;)
 

DeletedUser

Guest
To nie grozba :) grozby sa karalne sadownie,ja tylko podkreslam jego obietnice :)
 

DeletedUser

Guest
Ja tak sobie czasami wchodzę poczytać na forum nowo powstałych światów i co jakiś czas widzę matus87 od, którego postów aż bije jego doświadczenie oraz nadzwyczajne umiejętności oraz sławą z innych światów.

Już się przechwalał na kilku światach po swoim głównym Theta i na każdym, poza chwilowym przechwalaniem, nie osiągnął nic a wręcz szybko kończył grę bo mu nie szło bądź niby nie miał czasu choć na theta jakoś nigdy nie rezygnował z braku czasu:)

Kiedyś się kłóciliśmy i matus87 starał się wywyższać bo niby doświadczenie i znany z innych światów.

Moje pytanie to co ty człowieku właściwie osiągnąłeś i gdzie? bo nawet na theta jesteś top2xxx wtopionym w tłum masy innych średnich graczy...

Taka moja dobra rada weź człowieku w końcu przyłóż się na jednym konkretnym świecie i pokaż co potrafisz bo jak na razie wszędzie Cie widać i wszędzie udajesz pro gracza ale nigdzie nie widać tego efektów...

Będę śledził Twoje poczynania na tym świecie ale z doświadczenia wiem, ze po jakimś czasie jak nie będzie szło nagle wrócisz na swoja Theta:)

Co do świata to zdecydowanie za wolny... Następną lambd gdzie wszystko muliło się i wiele osób rezygnowało.

GV to ten sojusz z My co po jakimś czasie doszedł do Spółki?

Gra tu ktoś z My?

Powodzenia wszystkim a przede wszystkim Tobie Matus87 bo Ci jest najbardziej potrzebne:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Chwala Ci wielki agresorze za te slowa ktorymis Nas pospulstwo uraczyl,niech ci Pan twoj Laxia w dzieciach to wynagrodzi:D
 
Do góry