Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Oczywiście ze nalezę do zbieraniny bo nie planowałem gry ze starymi znajomymi w jednym miejscu, wylądowałem i gram tak jak mnie los rzucił ;-) = zbieranina. Zanim ukształtują się odpowiednie władze i zgrana paczka, mija spory czas
ps. Co się stało z Kurczakami? Dopiero się połapałem że ich nie ma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

kopacze usmażyli kurczaki :) czy była jakaś sałatka z kurczakiem ale jakoś tak :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Oczywiście ze nalezę do zbieraniny bo nie planowałem gry ze starymi znajomymi w jednym miejscu, wylądowałem i gram tak jak mnie los rzucił ;-) = zbieranina. Zanim ukształtują się odpowiednie władze i zgrana paczka, mija spory czas
ps. Co się stało z Kurczakami? Dopiero się połapałem że ich nie ma

Trochę cię poniosło z tą wypowiedzią :D
Większość znajomych już nie gra ,tempo świata ich zabiło.

A "kochasiu" to mów do swojego faceta.

Nadal widzę że nie ogarniasz wszystkich informacji z Sigmy.
Nikt niczym się nie ratował :D Kto ci takich bzdur na opowiadał że nas "naciskali" Nawet nie było większych działań między nami.
Jak będziesz chciał wiedzieć coś prawdziwego to napisz na PW.Na pewno ci odpowiem tak jak jest

Orgy i Kopacze mają wspólne cele tak jak twój sojusz i Wichry Wojny.
Wiesz to jest wolny świat i czas pokaże jak będzie choćby za następne dwa miesiące.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Do LA i Kopaczy nie nalezy aby dodac Aniołków Śmierci? :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

A kto tam wie jakie jeszcze licho za nimi stoi? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

po ostatnich podbojach LA jakos niewiele osob potrzebuje uspokajania :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Czemu na tym wspaniałym forum nie ma działu z raportami?
A co do sytuacji to ani LA ani Kopacze nie przejeli nam zadnego,podkreślam ŻADNEGO miasta topiąć nie małe offy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

LA+Kopacze vs Wichry+SGP, ja tpz to Wicherki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Odpowie mi ktoś czemu na forum nie ma działu raporty?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Jak cie to boli to sam go załóż.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Czemu na tym wspaniałym forum nie ma działu z raportami?
A co do sytuacji to ani LA ani Kopacze nie przejeli nam zadnego,podkreślam ŻADNEGO miasta topiąć nie małe offy.

My te offy przynajmniej mamy :D
Wy za to przejmujecie nieaktywnych z ORGY więc chyba tym chciałeś się pochwalić.Poczekajmy do następnego większego ataku czy nadal będziesz miał taki humor :D

Kod:
[font=Courier New][b](23.12.2011 14:10) 02.Darston City atakuje SPARTA (opallo)[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]02.Darston City[/b] [b]Evelin77[/b] [b]LA International ORGY[/b] Morale: 100 % [color=#b50307]Szczęście: -2 %[/color]
[img]http://www.westtax.info/grepolis/img.php?type=f&list=C2[/img]
  129 
[color=#b50307]  118 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]SPARTA[/b] [b]opallo[/b] [b]Sojusz Greckich Polis[/b] Mur miejski: 20 (-0) 
[img]http://www.westtax.info/grepolis/img.php?type=f&list=C2.B2.A2.XX[/img]
   63   113    82     ? 
[color=#b50307]   63   113     0     0 [/color]
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
[color=#0000ff]─────────────────────────────────────────────────────────[/color]
   [img]http://www.westtax.info/grepolis/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
   153400    35400    94400     1180        0 [b]Agresor[/b]
   172300    98000    70740     1534        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]═════════════════════════════════════════════════════════[/color]
[url=http://www.westtax.info/grepolis/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.0.6 created by Potusek[/font]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

a ty czym chciałeś się pochwalić? wstawiłeś jakiś marny raport i udajesz świetlika :)

walczymy zarówno my jak i wy... nic nie mam do dodania.to taka puenta całej sprawy nie ma przechwałek nie ma strat nie ma zysków jest tylko walka ^^
wesołych świąt życzę i udanego sylwestra ^^


Radek co robisz w sylwestra?
Grzbiet i triceps :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

He he, wiesz - nikomu nie mówiłem bo podobno mój fanclub jest < 3 :D Niestety nie posiadam konta na facebooku czy nk i nie jestem w stanie tego sprawdzić. Wierzę na słowo mojemu ulubionemu manga-anime ;-)
Co do raportu mojego drugiego ulubieńca, prawdziwego samca alfa vel - Kochaś to szkoda ze nie pochwalił się ich poczynaniami sprzed 2 dni. No ale niech będzie że nas naciskają ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

bo widzisz ja nie muszę walczyć:) i zajmuję wioski które jest mi wygodnie zajmować ^^ robię tak jak zaplanowałem na samym początku.Proste
 
Do góry