Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

ty matus tutaj też wróżysz z ręki?
gdzieś ty się takiej strategi nauczył na THETA?
pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

he he, to u was same generały :D co jeden to bardziej wybitny wódź ;-)
Może przed dalszą rozmową zasalutować?
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

ty matus tutaj też wróżysz z ręki?
gdzieś ty się takiej strategi nauczył na THETA?
pozdrawiam

Tomeczek, też cię kocham :p Ale nasze uprzejmości ograniczmy do Theta :p
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Widzicie :D
Tak jest wasza wiedza o sojuszu LA International ORGY.
Nie wiedzie praktycznie nic o tym sojuszu,chyba tyle co jest w profilu.

A teraz z innej mańki :D
Coś o moim ulubionym sojuszu ;) L.E.G.I.O.N
Propozycje paktów i podania o przyjęcie kieruj do : Epikureiczyk;krzwoj; kubmar
To już chyba nieaktualne bo owi liderzy siedzą w Sojusz Greckich Polis
Czy wyobrażaliście sobie kiedyś jak wygląda piekło? Jak wyglądają największe cierpienia i męki? Trudno to wszystko jakoś pojąć. Do czasu... do czasu aż przybędziemy MY
No i co dalej?
Pytam się jeszcze raz.Gdzie te piekło,męki i cierpienia?
Pozostał po was śmiech i zabawa :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Bo to zagrywa taktyczna była i mimo wielu waszych generałów i strategów, żeście się nie połapali ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Nazator i .V6. poczytajcie troszkę "Sztukę Wojny" Sun Tzu :) Może to troszkę otworzy wasz umysł na podejście metodyczne do różnych strategii walki :)


Coś mądrości w tym jest... "Nim poczynisz krok wprzód, sprawdź grunt, czy aby nie grzęzki..."

Tak jak strumień szuka swojej drogi w górach, tak wytrwały strateg odnajduje błędy i słabości wroga by odnieść zwycięstwo.

Masz rację COŚ w tym jest ;] :) pozdrawiam
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Bo to zagrywa taktyczna była i mimo wielu waszych generałów i strategów, żeście się nie połapali ;-)

Jak TY to nazywasz ;)
Kubmar
nie jest mi łatwo to zrobić i długo się nad tym zastanawiałem ale postanowiłem odejść z sojuszu. mam nadzieję że każdy przemyśli co się wczoraj stało i wyciągnie wnioski.
dziękuję za wspólną grę i życzę wam powodzenia- w razie co piszcie do mnie na pw- a zawsze wam pomogę
powodzenia

Epikureiczyk
przykro mi ale ja również prawdopodobnie odejdę z sojuszu ,lada dzień i pewnie LA zagarnie kolejne nasze miasta rozbierze cały nasz sojusz nie mam czasu by cokolwiek organizować zajmować się sojuszem i większość rady podobnie. Mam nadzieje że nikt za to nie będzie miał pretensji dla aktywnych graczy na pewno znajdzie się miejsce w SGP.

Chłopcy,chłopcy,chłopcy...a winny jest Maniek :D bo mu się nudziło i zrobił akcję a po niej przyznał że jest połowicznie zadowolony :D
Choć zostały przejęte 4 z 5 miast.

Ale nie martwcie się gracze L.E.G.I.O.Nu.Co to za liderzy którzy uciekają po pierwszym niepowodzeniu.Nie ważne jest czy się wygra czy przegra...ale do końca trzeba trzymać odpowiedni fason :D
A tym dwóm panom stanowczo tego zabrakło w najbardziej odpowiednim momencie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

jak ja lubię czytać wasze złote myśli wielkich wodzów cytaty ściągnięte z wiki he he
i jeszcze raz się ciesze ze gram z daleka od całej topki i rożnych napinaczy i zdrajców
cisza i spokój, można spokojnie budować
raz na dzień wejść ustawić kolejkę i do następnego dnia
pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

*mruga okiem*
ten tekst to ściema, to zaplanowane było ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

jak ja lubię czytać wasze złote myśli wielkich wodzów cytaty ściągnięte z wiki he he
i jeszcze raz się ciesze ze gram z daleka od całej topki i rożnych napinaczy i zdrajców
cisza i spokój, można spokojnie budować
raz na dzień wejść ustawić kolejkę i do następnego dnia
pozdrawiam

Też to Lubięę :))
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

a ja chciałem pogratulować wszystkich z sojuszu L.E.G.I.O.N i nie tylko - tym co pomagali w obronie. Było miło popatrzeć na tą obronę.

Wybroniliście jedną wioskę co prawda dzięki temu że czas przeskoczył :( ale zawsze to jakiś sukces.

Martwi mnie to tylko że opuściliście tak zwany "tonący okręt", ci co powinni jako ostatni z niego schodzić i dawać przykład walki. Taką mam zasadę lepiej przegrać w pięknym stylu niż uciec i przeżyć.
Na szczęście poszliście do innego ciekawego sojuszu który bardzo lubię a więc daleko nie będę do was miał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Ee... uu... Zna... prze... yyy Ma..Maniek, no w... weź że prze... prze... przestań, no c... co Ty? Zna... znaczy że bę...bę...będziesz a... a... a... atakował?! No da... da... dajże o... o... odpocząć ;-)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Ee... uu... Zna... prze... yyy Ma..Maniek, no w... weź że prze... prze... przestań, no c... co Ty? Zna... znaczy że bę...bę...będziesz a... a... a... atakował?! No da... da... dajże o... o... odpocząć ;-)

wiedziałem że poruszę Twój umysł hehe.

Swoją drogą zastanawiam się cały czas za co mnie tak nie lubisz. Mam nadzieje że jak będę kończył grę na tym pięknym wolnym świecie to dowiem się.

ps. Sytuacja na świecie jest beznadziejna bo bardzo mi się nudzi :((
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

ty nawet na sigma spami e nie można spamować

pisałem byś nie pisał o kaszance ....oni mają jakieś ....... no kompleksy :D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Cenzura na kanale bez cenzury...




Ktoś tu marzy o powrocie komunizmu? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Witam. Mieszkam na Podkarpaciu w Jaśle. Wracam do gry po jakiejś półtora rocznej przerwie. Widzę że trochę się gra zmieniła, ale mam nadzieję że dam sobie radę. Wraz z kolegami znowu ruszamy na "podbój świata". Jakby komuś się nudziło i lubi pomagać to chętnie przyjmę jakieś surowce (nie żebrze).
Moje współrzędne 403-636, miasto gracza junoss. Pozdrawiam wszystkich ;) Mam nadzieję że będzie ciekawie i przyjemnie się z wami grało:)

Proszę wysyłać propozycje sojuszy do mnie (junoss), tylko takich w których ktoś gra i umie współpracować. (lubię pro)

Od poniedziałku zaczynam ostro grać bo teraz jestem na urlopie u dziewczyny ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Hej
Co tak cicho? Wygląda na to, że Kopacze Przodka to kolejny poukładany i solidny sojusz na Sigmie. Zapowiada się ciekawa walka:)
 
Do góry