Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Nie widzę problemu, zawsze to atrakcyjniejsza gra ;-) Jak mi się nie powiedzie to powiem że zacząłem grę na innym serwie gdzie jest ciekawiej i tutaj zaglądałem tylko z nudów ;-)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Co ty gadasz :D
Zostaniemy tu na dłużej.
Jest to jeden z niewielu światów gdzie gra jest ciekawa,oczywiście tempo co nie których zabija ale nie można miec wszystkiego ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Witam. Od dłuższego czasu obserwuję kilka nicków jak matus87, Evelin77, manfred.

Gdzie nie patrze to owi gracze wypowiadają się jak legendy GP i bardzo dobrzy gracze. Nawet matus87 mi napisał, że gdybym z nim zaczynał grę na jednej wyspie to byłbym farmą...

Minęło wiele miesięcy chłopak zagrał już na kilku nowych światach. Obecnie widzę gra tu w ponoć super sojuszu.

Moje pytanie matus87 czy mógłbyś mi przybliżyć światy na których grałeś/grasz i swoje osiągnięcia?

Opisywałeś się za świetnego gracza więc na pewno masz już gdzieś dobre wyniki. Jakie i gdzie:)?

Co do evelin77 i manfred to też bardzo mnie ciekawią ci gracze bo z tego co piszą wydają się super wymiataczami:)

Możecie mi opisać światy i wyniki na nich jakie osiągnęliście? Widzę też, że prowadzicie sojusze topowe więc możecie od razu napisać na jakich światach wygraliście bądź jesteście w czołówce?

Mam tylko jedną prośbę tam gdzie graliście przez miesiąc na topie a potem się rozpadliście lub "odeszliście" na inne światy proszę uwzględnić lecz nie jako osiągnięcie a porażkę.

Pozdrawiam Was i z chęcią zapoznam się lepiej z waszymi sylwetkami bo na każdym nowym świecie widzę was przez miesiąc jak "lejecie" wszystkich i wszystko a potem jakimś dziwnym trafem "znikacie"

To taka strategia? na każdym świecie pokazać się w najłatwiejszym stadium gry na topie a potem zniknąć i od nowa zacząć swoje "panowanie" na nowym świecie?

Zarzucicie mi pewnie chamstwo ale jak czytam was to zachowujecie się jakbyście co najmniej kilka światów wygrali a z tego co obserwuje to gracie na każdym chwile i znikacie co nie bardzo świadczy o waszej ------------.

P.s. Poważnie proszę o napisanie mi na jakich światach co osiągnęliście. Może zwrócę wam honor jak mylnie Was osądziłem (choć co do matus87 jestem pewny, że gra średnio i na żadnym świecie nie ma go w top)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Barman!!!
Piwo dla mojego nowego kolegi! :D
Mogło być ciekawie, niestety "ochrona" go wyprowadziła ;-)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

oczywiście odniosę się do postu mimo że kolega dostał banika ale na pewno go przeczyta.

Nie wiem kto naopowiadał Ci takich bzdur co do tego że ów "Manfred" jest dobrym graczem czy też wymiataczem. Jeśli jeszcze raz ktoś tak będzie mówił/pisał to nie słuchaj bo to bzdura kompletna. To samo się tyczy prowadzenia sojuszy TOPOWYCH nie prowadzę i nie prowadziłem takowych sojuszu.
Obecnie nie mam czym się pochwalić no bo jestem po prostu przeciętnym graczem który gra w tej chwili na świecie JOTA (pod innym nickiem a więc nie masz co szukać) bez żadnych osiągnięć.

reasumując nie jestem dobry, nie wiem gdzie w moich postach wynika że jestem dobry. Nawet jak bym był starał bym się to ukryć bo nie ma się tu czym chwalić.

Pozdrawiam kolegę i życzę szczęśliwego nowego roku oraz sukcesów w grze w nowym 2012 roku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Generalnie LA nie najlepiej sobie ostatnio radzi jako sojusz(zarowno w off jak i def),wiec czym tu sie chwalic.

Ci wspaniali gracze maja tutaj mniejsze osiagniecia niz ja, ktory gra tutaj 1 serwer i wielu rzeczy jeszcze nie wiem.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Generalnie LA nie najlepiej sobie ostatnio radzi jako sojusz(zarowno w off jak i def),wiec czym tu sie chwalic.

Ci wspaniali gracze maja tutaj mniejsze osiagniecia niz ja, ktory gra tutaj 1 serwer i wielu rzeczy jeszcze nie wiem.

a to ciekawe, tylko że sojusz o ORGY to nie LA. Po drugie jak można sobie radzić w defie tego nie wiem a już jak sobie można radzić w ofie to kompletna bzdura. Faktycznie nie ma się czym chwalić.

No i znowu Ci wspaniali gracze ale jacy wspaniali gracze?? no i o jakich osiągnięciach mowa? pytam o Twoje oczywiście?? faktycznie chyba wiele nie wiesz.
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Odpowiem też jako i Maniek ^^

Tureczku mój drogi ^^ który zapewne przeczytasz to dopiero po zdjęciu bana ^^

Pytanie twoje gdzie grałem jest troszkę nie na miejscu :p Toż wystarczyło by wejść na grepostaty by się zorientować :) Ale tak dla ciebie specjalnie wymienię, pod tym nickiem na: dzeta, theta, jota, ny, sigma :)

Osiągnięcia ?? Nic w sumie wielkiego... ot taki noobek ze mnie co się szwęda po światach :D Niewiele umiem... ba nawet biremkami atakuję w bonusie nocnym i topię swoje wojska pływając łódkami bez obstawy :)

Do dziś się zastanawiam dlaczego nie mogę mieć wszystkich badań... przecież buduję akademię na 30lvl... temu potem muszę stawiać bibliotekę...

No i nie wiem czemu ludzie tak narzekają na wyrocznie i placówkę handlową :) to bardzo przydatne rzeczy ^^

Niedawno odkryłem że lepsze od birem są trimery ^^ I że w gospodarstwie są takie ludziki co jak się kliknie to przez 3h siedzą w mieście i nie zabierają mi wolnych mieszkańców ^^ Tylko nie wiem czemu surowce kradną, złodzieje jedne :(

A tak na poważnie Turczyneczku mój ^^ To szczęśliwego nowego roku ^^ I może zobaczymy się na świecie bohaterów ;) jak wstąpię ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

a to ciekawe, tylko że sojusz o ORGY to nie LA. Po drugie jak można sobie radzić w defie tego nie wiem a już jak sobie można radzić w ofie to kompletna bzdura. Faktycznie nie ma się czym chwalić.

No i znowu Ci wspaniali gracze ale jacy wspaniali gracze?? no i o jakich osiągnięciach mowa? pytam o Twoje oczywiście?? faktycznie chyba wiele nie wiesz.

Mi właśnie chodzi o ORGY i dalej twierdze,ze wiecej tu osiągnąłem(na SIGMIE)od w/w graczy.

Praktycznie zneutralizowałem 3 miasta gracza TOP1 przejmując 1 z nich.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Heh ja też mam nadzieje bo wcześniej miałem 2k pkt. punktów na Sigma i mnie ktoś podbił.
Pozdro wszystkim i powodzenia w grze ;p
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

tpz to gratuluję :) Ale o tym kto tak naprawdę jest dobry a kto nie to okaże się dopiero za jakieś pół roku :) Kiedy faktycznie wyklaruje się konkretna czołówka :)

Może i coś puki co osiągnąłeś, ale to nie wystarczy byś już teraz wywyższał się ponad tych
od w/w graczy.
. Bo obecna pozycja tych graczy nie jest związana z ich brakiem umiejętności ale innymi, bardziej przyziemnymi sprawami związanymi z życiem poza komputerem :)

ps: Pozdrów Zedzika od starego "Wicherka" ;) Pamiętaj że walczysz w sojuszu którego korzenie sięgają świata Dzeta i który już na nie jednym świecie namieszał :)
 

DeletedUser

Guest
Bardzo ciekawe ;p

PoOwodzenia wszystkim :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Ale tu się nagle zrobiło czule i słodziutko :D

Ciekawe jak długo???
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Panie Turek....a myślałem że mnie już każdy na Grepo zna :D
To co mam ci napisac ? Ile zdobyłem pkt,miast,rankingów TOP 1

Chłopcze :)
Mam swoją tutaj grupę znajomych dla których gram,i przy tym dobrze się bawię.Wiesz,gram już trochę,wiem co ta gra daje ;)
Grałem z dobrymi typami, z najlepszymi ;)
Ogólnie mam w czterech literach twoje statystyki :D
Jestem średnim graczem,ale pasję do niej mam dwa razy większą niż TY :D

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;)
Pozdrawiam wszystkich Szeryf
 

DeletedUser3530

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

hmm czytam sobie z nudów xd 50% krytyki drugie 50%rywalizacja ,Turki jeszcze brakuje spamu 1000 k gold pleas ;d

WP idziemy expić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

kolejny świat, kolejna spina kto jest lepszy, te same nicki na forum. NUUUDA. ;-)
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

zelgawis2
kolejny świat, kolejna spina kto jest lepszy, te same nicki na forum. NUUUDA. ;-)

Bo gdyby nie to, to by FO już dawno temu przestało istnieć :p Dzięki temu jest tu co czytać :)
 

DeletedUser3979

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Mam małe pytanko:Jakie toczą się wojny na świecie ?:confused:

Oczywiście w czołówce.
 
Do góry