Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser3979

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

OK,dzięki za szybką odpowiedz.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Witam. Od dłuższego czasu obserwuję kilka nicków jak matus87, Evelin77, manfred.

Gdzie nie patrze to owi gracze wypowiadają się jak legendy GP i bardzo dobrzy gracze. Nawet matus87 mi napisał, że gdybym z nim zaczynał grę na jednej wyspie to byłbym farmą...
Turek- większej gwiazdy w Grepolis od Ciebie to nie ma:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

"Pstryk, pstryk, pstryk
ram tam tam
Kto ja jestem
nie wiem sam!"

yyy...uuu...
a kto tu umarł???
Kurde, Turek! Kontratakuj jakoś...! Nie wiem, skłam, oczernij... zrób coś chłopie... :D
Oni muszą pytać się mamy czy film z żółtym trójkątem mogą obejrzeć, nie mów że takim nie poradzisz? ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

a to ciekawe, tylko że sojusz o ORGY to nie LA. Po drugie jak można sobie radzić w defie tego nie wiem a już jak sobie można radzić w ofie to kompletna bzdura. Faktycznie nie ma się czym chwalić.

No i znowu Ci wspaniali gracze ale jacy wspaniali gracze?? no i o jakich osiągnięciach mowa? pytam o Twoje oczywiście?? faktycznie chyba wiele nie wiesz.

A to ciekawe Maniuś co napisałeś :)
Nazwa sojuszu jakby nie patrzeć opatrzona jest skrótem "LA" a tym bardziej, że grają tam i jak mniemam rządzą ludzie, którzy tworzyli LA na wcześniejszych serwerach.
Albo żeście się wypalili grą i już Wam nie zależy, albo pod płaszczykiem lekko zmienionej nazwy chcesz ukryć niepowodzenia w grze ... albo trafiliście na serwie na godnych przeciwników, którzy nie dają się lać z każdej strony :)

Jest jeszcze jedna możliwość, chyba najbardziej prawdopodobna, ... serwer jest wolny a tym samym nudny jak flaki z olejem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

A to ciekawe Maniuś co napisałeś :)

Jest jeszcze jedna możliwość, chyba najbardziej prawdopodobna, ... serwer jest wolny a tym samym nudny jak flaki z olejem :)

no przecież każdy widział ustawienia nowego świata wiec czego się spodziewali? ( nie wiem może myśleli ze będzie jakieś przyspieszenie? ale i tak każdy się zalogował żeby pograć
a później płacz ze wolny świat itd
już jest to nudne to czytanie zawsze ta samo hi hi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Nie wiem czego się spodziewali.
Znam z gry gro osób tam grających. To nie są nooby:) Więc coś musi być na rzeczy a serwer globalny nie jest wytłumaczeniem :)
I proszę mi wybaczyć moje identyfikowanie się z LA ale ... miałem przyjemność i możliwość grania w tym soju na Jocie z wieloma świetnymi graczami i ...jakoś nie wierzę w ich brak umiejętności :(
Być może są inne powody ... cholera to wie ... Kali, Maniek, Dart, Evelin i kupa innych zawsze wymiatali w tej grze.
Ja przy nich to byłem "pikuś" więc coś mi tu nie gra :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

ale po co Chcesz na sile szukać wytłumaczenia ?
dlaczego la nie jest w topce i dlaczego tak słabo graja ?
no rzeczywiście dziwna sprawa jak to możliwe
coś musi być na rzeczy może jakiś błąd w grze albo w obliczeniach?
ja myślę ze trzeba zainterweniować i sprawdzić
bo tak nie może być
buehhehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

ale po co Chcesz na sile szukać wytłumaczenia ?
dlaczego la nie jest w topce i dlaczego tak słabo graja ?
no rzeczywiście dziwna sprawa jak to możliwe
coś musi być na rzeczy może jakiś błąd w grze albo w obliczeniach?
ja myślę ze trzeba zainterweniować i sprawdzić
bo tak nie może być
buehhehe

Nie są w topce bo ja z nimi nie gram :) żarcik okolicznościowy - proszę mi wybaczyć :)
A na poważnie - dobrzy gracze na serwerze mogliby być jedynie wyzwaniem dla LA - jak zawsze.
Maniek raczej jako "mamut" nie obrósł w tłuszcz i sierść i nie stał się leniwcem :)
Być może ... kolejny mój domysł ... chodzi im jedynie o zaliczenie wymaganych opcji do wkroczenia na przyszły Świat Bohaterów ...
Bo po cóż się " pocić" teraz skoro prawdziwa rozgrywka dopiero będzie??
Może stąd powrót Mańka na Jotę i nie tylko jego?
A może ... może LA zechce zaprosić Undę do gry na Świecie Bohaterów :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Ohh Unda a Ty jak zwykle swoje teorie. Napisałem że ORGY to nie LA bo sojusz jaki powstaje na każdym świecie jest trochę inny. LA istnienje od świata BETY i tam powstało za moją sprawą i kilku przyjaciół, rozrosło się na świecie jota (choć to już inne LA) a potem to już jakieś klony na których padało jak muchy z różnych powodów. I możesz pisać że jeden z powodów to przeciwnicy.

choć powiem Ci szczerze że jak kiedyś zagrał na tą grę na poważnie to życzę sobie takich przeciwników co nie odpuszczą będą wiedzieli jak się gra i będą tak zdeterminowani jak jak za czasów świetności.

Co do mojej rezygnacji z tego świata, najlepiej powiedzieć brak czasu albo za wolny świat, albo swędzi mnie ucho, czy jeszcze inny powód. Kto ma wiedzieć to wie czemu nie gram, jak się wszystko ustabilizuje w realu to na 100% zagram.

a i nie gram na jocie, mam tam konto i mam załączony urlop to wszystko a mam to by miał dostęp do świata bohaterów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Maniuś ale się nie spinaj :)
Mam swoje teorie ale nosz... mam prawo je mieć przecież :)
Ja Was nie oceniam w żaden sposób, jedynie odnoszę się do tego za jakich graczy Was uważam i na tyle jak Was znam jako graczy.
Toć przecież z lamkami nie grałem ...
A Twoje sprawy w realu?? Olej grę i zajmij się tym co ważne!
Chlebka, masełka i szynki dzieciom nie kupisz z grania a to chyba ważniejsze od gry.
Tym samym ŻYCZĘ stabilizacji w życiu prywatnym! Gra nie ucieknie.
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

A Twoje sprawy w realu?? Olej grę i zajmij się tym co ważne!
Chlebka, masełka i szynki dzieciom nie kupisz z grania a to chyba ważniejsze od gry.

I tutaj Undahun trafiłeś w sedno :) To najważniejszy powód chyba dla którego LA-IO w jakiś tam sposób gdzieś siadła na laurach :) Większość z nas gra na Sigmie dla samej idei grania chyba, ale nie angażuje się w to już tak jak kiedyś...

ale po co Chcesz na sile szukać wytłumaczenia ?
dlaczego la nie jest w topce i dlaczego tak słabo graja ?
no rzeczywiście dziwna sprawa jak to możliwe
coś musi być na rzeczy może jakiś błąd w grze albo w obliczeniach?
ja myślę ze trzeba zainterweniować i sprawdzić
bo tak nie może być
buehhehe

Kapik sarkazm schowaj do kieszeni bo duża część graczy będąca w ORGY grając swoje na swoim normalnym poziomie i poświęcając tyle czasu co kiedyś na innych serwerach spokojnie by cię pożarła, przeżuła i wypluła bez zbędnego wysiłku :) Jak Uda dobre zauważył, są w ORGY starzy wymiatacze, ludzie którzy królowali w rankingach agresorów innych serwerów (choćby kumo, adrian, evelin), gracze którzy osiągnęli w tej grze niemal wszystko...

Wy młode wilczki musicie się wykazać i powojować :) My stare pryki emerytowane gramy już chyba tylko dla samego fanu bo niczego już nikomu pokazywać nie musimy ;) Dla nas ważniejszy jest real: ciepły fotelik, dziewczyna na kolanach/żona w kuchni, piwko w ręce i spokojny wieczór przed telewizorem i meczyk :p

Wy się teraz wykazujcie :p A myślę że i młodzież od nas z LA-IO po lekkim podszkoleniu pewnie też da się wam niedługo we znaki... żeby wam nie było za łatwo ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

matus87 a gdzie Ty sie wykazales? byl choc jeden swiat gdzie cos znaczyles i cos osiagnales?

Ja cie kojarze z theta gdzie jestes top-200?

na nastepnych swiatach rowniez byles w szarej strefie i szybko konczyles.

Wiec prosze napisz gdzie ty byles kims i krolowales bo chyba przebudziles sie i opowiadasz co Ci sie snilo:)

Jak juz tu wczesniej pisalem o Tobie i evelin, ze sie zachowujecie jakbyscie byli bogami tej gry. odpisaliscie z pokora udajac skromnosc ale takimi postami jak Twoj czy kazdymi innymi gdzie zaczynacie gre na swiecie az bije na odleglosc przechwalkami i uwazaniu sie za pepek swiata.

Wez cos matus najpierw osiagnij a nie albo grasz miesiac albo grasz 2 lata na pozycji top-200 jak theta :) dodajmy w cieplym srodku gdzie nie trzeba walczyc. Na nowych swiatach gdzie walka jest od poczatku i sa mocni gracze to konczysz po miesiacu jako szarak top-100-200

No i te tlumaczenie swojej slabosciw grze realem:) Wszyscy gracze co maja gorsze wyniki od Ciebie matus sa od Ciebie lepsi ale zamiast klikac wola real i dlatego ich wyprzedzasz:)
 
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

hehe:) Nie od dziś wiadomo, że fajnie to jest zaznaczyć swój zaawansowany wiek aby mieć jakieś wytłumaczenie:) Fajne są też odwołania do tajemnej wiedzy, że gdyby to tylko ktoś miał czas to tak by wszystkich wymiótł że o kuuuurcze. Opieranie tej tajemnej wiedzy, że kiedyś kiedyś ktoś był dobry. Baaaaardzo zabawne:) Jak kiedyś kiedyś ktoś był dobry to pewnie teraz nikogo lepszego już nie ma i wszyscy mamy szczęście że ci dobrzy mają mega problemy w realu. Zazdroszczę logiki:)
pozdrawiam
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Ja cie kojarze z theta gdzie jestes top-200?

A ja ciebie zupełnie nie kojarzę z Theta :) <czyżbyś tam nie osiągnął tak wiele ??>

Tureczku krzykaczu i wielki inkwizytorze forum tego... Przyznam się bez bicia wszechpanie rankingów wszelakich że top1 agresora ani obrońcy nigdy nie byłem ;) Nie taka zwykle moja rola w sojuszu była :)

Ale ty chyba kolego nie wiesz co tak naprawdę znaczy to słowo "dobry" w tej grze...

To że ktoś jest top-1 agreski nie stawia go od razu w pozycji dobrego gracza, bo często się niestety zdarza że ten na 1 pozycji to typowy siepacz posiadający masę czasu i funduszy na złoto, a obstawia go gro graczy którzy dbają by jego wielkiemu offowemu wojsku nic się nie stało. Tak więc rankingi które tutaj przytaczasz nie znaczą dla mnie nic a nic...

Dobry gracz to nie tylko ten który bryluje w rankingach, ale przede wszystkim ten który rozumie że ponad własne widzi mi się należy stawiać dobro sojuszu i ludzi z którymi się gra... To ten który bierze odpowiedzialność za grupę którą prowadzi i umie nimi odpowiednio kierować i motywować do gry... To przede wszystkim ten który myśli nad kierunkiem rozwoju sojuszu, który znajduje cele na swoich siepaczy i który kieruje pomniejszymi kiedy jego najlepsi agresorzy zaczynają mieć kłopoty z racji swojej działalności...

Wez cos matus najpierw osiagnij
<- Tureczku, ja już nie muszę :) Wystarczy że kiedy tylko zgłaszam chęć odejścia zawsze ktoś pisze, dzwoni lub męczy na skype bym tego nie robił bo jestem im potrzebny... Żebym został jeszcze chwilę, i tak w kółko i w kółko... do zakończenia gry podchodzę już któryś tam raz i za każdym razem ktoś mnie zatrzymuje i ciągnie ze sobą :)

Więc jeśli Tureczku ty tutaj znajdziesz takie grono oddanych przyjaciół jak ja, którzy cię cenią za to jaki jesteś i co wnosisz do ich grupy, to w tedy będziesz mógł się równać z nami, starymi weteranami :)
Bo poza pyskowaniem na forum, to od żadnej innej strony cię nie znam :) A patrząc po twojej retoryce, to współczuję sojuszowi w którym jesteś...
Bo poza czubkiem swojego nosa i swojego rankingu nie widzisz nic więcej... a już na pewno nie kolegów z zespołu...

ps: To że na Theta skończyłem pod względem pkt na top-200 to nie znak że nie potrafię grać :) Po prostu dla mnie 90miast to i tak aż nadto do ogarnięcia, więc nie wykorzystywałem wszystkich dostępnych slotów... Już i tak ta ilość miast zajmowała niesamowitą ilość czasu do ogarnięcia...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Oj mutus matus najpierw wywyższasz siebie i swoja ekipe piszac, ze oni gdyby tylko chcieli bo teraz nie chca to by jechali kazdego gdyz kiedys gdy chcieli to krolowali w agresorach:D

A teraz mi piszesz, ze top agresor to nie wszystko:D dziwne o swoich diamentach nic innego nie pisales;p

Ale wiesz co Ci powiem matus? zgadzam sie z Toba, ze najlepsi gracze powinni miec rozniez te cechy, ktore wymieniles.

Z tym, ze do tego trzeba jeszcze tego czegos tego opowego agresora wojownika osoby co idzie i miecie na swojej stronie. A Ty nigdy nawet nie zblizyles sie do takiego gracza.

Na kazdym swiecie sa gracze, ktorzy sa lepsi od Ciebie ale tylko Ty i Twoi koledzy jestescie tymi super, ktorzy na kazdym serwerze sa top lub najlepsi. Im sie tylko nie chce ale moga :D

Popytaj kogokolwiek z mojego sojuszu czy mi ktos obstawia choc jedno miasto deffem.

Sam sie obstawiam mimo, ze mam przeciw sobie caly swiat. Ale ja sie w wiekszosci broni klinami dlatego nie mam za duzo deffa w wiekszosci miast.

Gdybym mial sie bronic bunkrami nie starczyloby mi wojska.

A to co Ty wypisales o pomaganiu itp to kazdy sojusz, ktory jest dobry musi tak grac by pomagac slabszym wspolpracowac bo tutaj bez zgrania wspolpracy i pomocy nikt nie osiagnie nic sam.

Ja tez od poczatku tej gry zawsze mam jedna partnerke, z ktora przeprowadzam prawie kazda akcje i bez tego znacznie ciezej by sie gralo.

Nie wiem czy mi staralas sie zarzucic, ze ja nie posiadam niczego poza rankingiem ale jezeli tak to sie mylisz. Pelnie wiele odpowiedzialniejsze funkcje niz Ty bo Ty jedynie przyklejasz sie do niby topowego sojuszu do niby najlepszych graczy i angazujac sie w sojusz grasz z nimi. Ale chyba nigdy chlopcze nie prowadziles sam sojuszu i nie masz pojecia co oznacza miec wszystko na glowie plus caly swiat przeciw Tobie.

Swoje wywo9dy na temat super gracza pisz tym, ktorzy faktycznie widza czubeks wego nosa graja dla siebie i jako wyzsza osoba w sojuszu obstawiaja sie innych deffem. Zawsze tacy beda ale ja zawsze pomagalem a nie prosilem o pomoc. Jedynie okupacje trzeba czesto obstawiac calymi silami sojuszu.

Takze skoncz sie tutaj wywyższać tym, ze cos osiagnales bo nigdy nic nie osiaganales. Mimio, ze zawsze bardzo mocno chciales byc w top to zawsze byli lepsi.

Twoi koledzy tak samo mimo, ze umieja grac to pamietajcie wszyscy, ze nie jestescie w ta gre najlepsi i na kazdym swiecie znajda sie lepsi co zreszta widac gdzie tylko nie gracie tam widac lepszych.

a Ty matus nie tlumacz sie, ze na theta mas z90 miast i wiecej nie chcesz... Bo na innych swiatach tak samo jestes w szarej strefie z dala od czolowki.
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Ehh widzę że ta gadka zawsze będzie sprowadzać się do jednego :) Niechże ci i będzie że jestem w tej grze nikim :) Ktoś w końcu musi w końcu ustąpić...

Masz swoje zdanie, opierające się na domysłach i masz do tego prawo :)

Na kazdym swiecie sa gracze, ktorzy sa lepsi od Ciebie
Masz w zupełności rację :) Na każdym świecie są gracze lepsi ode mnie i znam masę graczy który i ty mógłbyś buty czyścić- Kuhall, MajaTheBee, Luzdelsur, Manfred, niektórzy wciąż grają inni już niestety nie... Byli dla wielu z nas wzorami do których dążyliśmy :)

Ale chyba nigdy chlopcze nie prowadziles sam sojuszu i nie masz pojecia co oznacza miec wszystko na glowie plus caly swiat przeciw Tobie.
<- Nie rzucaj słów jeśli nie masz na nie pokrycia... Theta -> pierwsza wielka wojna Wichry Wojny kontra reszta świata... Byłem jednym z założycieli sojuszu, z resztą tak samo jak przez długi czas byłem jednym z czołowych członków rady Wichrów na świecie Dzeta. Nie raz i nie dwa byłem obarczany ogromem pracy w sojuszu w którym byłem, jako dyplomata, rekrutant, głównodowodzący...

Mimio, ze zawsze bardzo mocno chciales byc w top to zawsze byli lepsi.
<- nigdy nie pchałem się do czołówki :) Na tym forum piszę co myślę, staram się wspierać dobrą radą i bronić interesów sojuszu w którym jestem...

A jeśli chodzi o ścisłość to najbardziej chyba na tym forum na rozgłosie zależy tobie... Bo produkujesz się postami po światach na których nie grasz i starasz się wymusić na innych by bili ci pokłony bo znalazłeś się w topce świata My... Nie wiem czemu ci tak zależy na uznaniu, ale nie wmawiaj innym że na siłę sami go szukają...

ps: a bronienie kolegów atakowanych przez innych krzykaczy twojego pokroju to nie grzech, wręcz moralny obowiązek ;) Jeśli wiesz co to lojalność i solidarność ;)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Proponuję ignorować :). Nie wiem czy się z tego Matusku cieszysz, ale chyba wpadłeś komuś w oko ;)

Dla kogoś kto zaczął grę na jednym świecie i wyłącznie na nim gra nie będzie zrozumiałe, że czasem gra się wyłącznie dla przyjemności grania, bez dbania o pozycję w rankingu. Że z czasem gra na danym świecie się nudzi, że coś wypada w realu i że są ważniejsze sprawy od gry. I że fajnie jest usłyszeć od kogoś innego "jesteś naprawdę dobry" zamiast piać o sobie samym na forum :).

Pozdrowienia od lusi weteranki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Piszesz, ze neich mi bedzie, ze jestes nikim? Ja nie twierdze, ze jestes nikim. Zapewne zasady gry znasz dobrze i zle nie grasz. Ja twierdze, ze jestes w szarej strefie gdzies tam top200 czy 100 a to juz bardzo srednie wyniki dalekie od topowych graczy. Topowym graczem nigdy nie byles i o to mi chodzilo a Ty niestety piszesz tak jakbys byl topowym graczem.

Poraz kolejny okazujesz pokore piszac, ze nie ejstes dobry itp a potem znowu wyskakujesz na forum jakbys byl czolowka swiata. Zdecyduj sie bo coc hwile piszesz co innego.

To czy ja bym mogl komus czyscic buty czy oni mi to bysmy sie przekonali grajac ze soba i sprawdzajac swoje umiejetnosci. Niestety taki ktos jak Ty, ktory nigdy nie nalezal do topki co moze wiedziec? masz swoich idoli przewyzszaja Cie umiejetnosciami imponuja Ci itp ok spoko ale porownuj tych graczy do siebie.

Ja robie swoje na swoim swiecie oni robia swoje na swoich swiatach kazdy gdzies pokazuje swoje umiejetnosci.

Nie bede sie wypowiadal na temat tych graczy nie wiem jak graja ale na swoim swiecie tez mam i mialem najlepszych ijak widac nikomu butow nigdy nie musialem czyscic.

A uwierz mi na poczatkus wiata byla masa takich jak Ty czy evelin co robili z siebie bogow bo na innych swiatach im dobrze szlo. Wszyscy konczyli gre po miesiacu jak wy bo im nie wyszlo:)

Dobrze napisales byles jednym z wielu co rpowadzilo sojusz. Ale ja zapytalem czy kiedys sam musiales prowadzic sojusz i do tego walczyc z calym swiatem?

Obecnie jestes szara myszka co na kazdyms wiecie przykleja sie do swoich idoli i w grupie doswiadczonych graczy gra a mimo to i tak sobie nie radzi co widac na kazdym swiecie gdzie grasz.

ty nigdy nie pchales sie do czolowki? a co kilka postow wyzej pisales o sobie i kolegach? ze keidys krolowaliscie i nic nie musicie jzu udowadniac teraz neich mlodzi udowadniaja.

Wiec ja sie pytam co ty udowodniles komus? ze wbijasz top-200? ze grales z gwiazdeczkami u ich boku? a cos am soba prezentujesz lub prezentowales?

Takze jak jestes szarakiem to nim badz i nikt sie nie bedzie czepial ale jak taki smark w gp jak ty wszedzie gdzie gra stara sie slowami a nie gra pokazywac swoja wyzszosc i to, ze jest super to mnie nosi i musze napsiac cos od siebie.

Mi tu nie zalezy na rozglosie bo tu nie gram. Nie naleze do gwiazdeczek co skacza po serwerach i wszedzie jeszce nic nie zrobilia juz pisza, ze sa super.

Powiedz mi co osiagnales na tym swiecie? byles chociaz top-50? czy Cis ie nie chcialo?

Zauwaz, ze pisze tylko tam gdzie ty i evelin sie wywyzszaja psizac kim oni nie sa mimo, z enigdzie nic nie osiagneli i co chwile zmieniaja swiaty po niepowodzeniach.

gdybyms zukal slawy bym byl na kazdym serwerze i wszedzie wbijal topke w miesiac i kozaczyl na foruma potem uciekla na innys wiat jak to robi evelin.

I nie pisz mi smarku, ze wbilem topke na jednym serwerze bo ty nie zrobiles tego nawet na jednym. A ja jak gram to tylko na jednym serwerze by cos osiagnac a nie co miesiac skakac po kazdym i poza przechwalkami an forum nic wiecej nie osiagacie.

Nie czepiam sie tego, ze jestes srednim graczem bo nie kazdy musi byc najlepszy ale jak jestes smarkiem w ta gre i nigdzie Ci nie wychodzi to chociaz siedz cicho i graj sobie w cieniua nie rob z siebie pro gracza bo wszedzie kleisz sie do sojuszu z upadajacymi gwiazdeczkqami.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Tureczku, obojętne co sobie napiszesz, każdy kto zna Ciebie i Matusa doskonale będzie wiedział "who is who".

Rozumiem, że mając bana w grze nudzisz się i frustrację musisz wylać na kogoś na forum, ale są chyba jakieś granice przyzwoitości.

Pozwolę sobie tylko wyrazić żal, że nie gram na My bo z chęcią pokazałabym ci kilka sztuczek :).

Bez odbioru :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Lepiej apeluj do swojego idola by nie robil z siebie pro gracza skoro nigdy nic nie osiagnal:)

Jakie sztuczki bys mi pokazala? To mi tak samo brzmi jak matusa jestem dobry ale mi sie nie chce grac bo mam real.

Proponuje abys grala i tam pokazywala sztuczki bo przydadza Ci sie abys sobie lepiej radzila.

Sztuczki zostaw dla tych, ktorzy ze mna walcza na my ok:)?
 
Do góry