Sytuacja na świecie Psi :p

  • Rozpoczynający wątek Kochanica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Po pierwsze to nie ładnie obrażać tak graczy ,to tylko świadczy o twojej inteligencji
Jeśli uważasz że świat x1 to trzecia liga to zapraszam dołącz pokaż jakiś mocny, jak mniemam grasz na szybszych światach to tu będziesz nr 1 ,ale jeśli nie to znaczy że tylko mocny w gem.. znaczy pysku :)
To że na TAU DZIEDZIC i jego sojusz jest na szarym końcu obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg , na Psi są górą jak długo to czas pokaże ale on ma top1 i jego sojusz też.
Może masz rację ze ten top1 sojusz z prędkością x1 na szybkim świecie nie byłby taki mocny ale nie dlatego że grają tu słabsi gracze tylko grają tu osoby które nie spędzają przed kompem 7-12godz bo muszą iść do pracy i mają rodziny, Ty chyba nie wiesz o czym mówię, bo jak sądzę bezrobotny lub na utrzymaniu rodziców no chyba że mylę i wygrałeś w totka :confused: Więc nie obrażaj mnie i ich bo obrażasz masę graczy ,dobrych graczy z wielu światów którzy coś osiągnęli a dla Ciebie są gorsi bo grają na wolniejszym świecie.
No i mam nadzieję że czas który poświęciłeś na pisanie tego wcześniejszego post nie spowodował utraty miasta , bo jak rozumiem grasz na super szybkości x3 lub większej a tam jest ostra jazda i każda sekunda jest ważna ale Ty chyba jesteś super gracz więc dałeś radę ;)

Dobrze gada polać mordeczce :) lepiej bym tego nie ujął
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Zapraszamy na Psi, pokaż jaki jesteś wielki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Czym Cie obrazilem? nazwalem Cie leszczem bo logujesz sie tylko na wolnych swiatach?

Kazdy kto sobie nie radzi pisze, ze ma mniej czasu i to dlatego. Lecz gdyby tak bylo to kazdy bylby mistrzem GP tylko po prostu by tego nie pokazywal bo ma malo czasu:)

Dziedzic na Tau nie bylw stanie nawet wejsc do sredniej czesci graczy. Na tyms wiecie dominuje. To tylko pokazuje jaki jets poziom tu a jaki tam.

Nie ma czasu na gre? to dlaczego gra na tylus wiatach? ja sadzilem, ze jezeli mamy malo czasu na gre to gramy tylko na jednym i tam sie skupiamy.

Mozecie sobie pisac co chcecie ale kazdy doskonale wie, ze dobrzy gracze unikaja takich swiatow jak ognia. Tutaj przychodza ludzie co maja malo czasu lub ci co nie radza sobie na swiatach gdzie jest duza konkurencja. Tu mogqa zablysnac zdala od topowych graczy.

Pisanie o tym, ze zapraszacie tu aby sie sprawdzic jest smieszne gdyz po pierwsze nikt nie chce spedzic pol roku by udowodnic komus, ze jest lepszy a poza tym jaks ie chce cos udowodnic trzeba wystartowac razem by miec rowne szanse.

No ale zapewne na nowym szybszym swiecie nikt z was sie nie pokaze albo zrobi to na fejku po czym zostanie zdominowany i wroci tutaj panowac.

Zrobcie sobie chlopaki ankiete gdzie graja lepsze sojusze i lepsi gracze na 1x czy razy 3x i wiecej i zobaczycie wyniki.

Dla mnie dobry sojsuz dobry gracz to taki, ktory pokazuje cos na roznych swiatach a nie tylko zostac krolem jednego wolnego swiata.

Z tego co wiem Dziedzic mial tez sojusz na ypls ale jakw idac nie wytrzymal za dlugo.

O ile sie nie myle na My tez mial sojusz i to taki z dolnej ligi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p


bla bla bla skasowałem ten bełkot :rolleyes: dajesz cały czas przykład jednego gracza który najwyraźniej nie radzi sobie na żadnym świecie czy to szybkim czy wolnym czy jakimkolwiek.()tak jak wynika z twojej "mądrej" wypowiedzi.brawo napisałeś sie winszuje Ogrze internetowy trollu :rolleyes: skoro jesteś taki napinacz "pro" gracz na milionie światów niszczyciel killer morderca to może zajmij sie swoimi światami i oszczędź nam swoich marnych wypocin bo nikt na tym forum nie chce tego słuchać czytać ..widzieć :)

pograj pro graczu w swojej lidze :) l a p s ;)


ps.A i jeszcze jedno tak żebyś wiedział pamiętał ogarniał co i jak :cool: :cool: :cool:



o_O SGP MISTRZ o_O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

@abclenaabc znasz pablosik40 ?
1 miejsce na PI.
i też gra na chi i psi :)

DZIEDZIC zaczął grać na PSI od samego początku dlatego tu jest najlepszy...
nie wiem kiedy na tau zaczął grać ale napewno nie na początku świata .

a tak pozatym coś ty się tak czepił dziedzica ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

http://pl.grepostats.com/world/pl19/player/848620/alliancechanges

Dziedzic zaczal grac na tau od samego poczatku takze najpierw sie dowiedz a potem pisz. Nastepnie zaczal grac od samego poczatku na ypls i tez byl tam w szarej strefie.

Teraz przyszedl na swiat mniej aktywnych i slabszych graczy i jest pierwszy.

Wnioski mozna wyciagnac sobie z tego.

Oczywiscie znajda sie tacy jak ty co napisza, ze dopiero tu gral na 100% a tam sie bawil ale chyba zdajesz sobie sprawe jak to inni odbiora:)

krugerius1 ty natomiast skoncz sie reklamowac ze swoim sojuszem z top-10 czy iles tak samo ty mimo slabego swiata jestes gdzies na szarej strefie.

Bunt boobow budowniczych bo ludzie obrazaja ich pro swiat dla "najlepszych" :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

turek 15 konto na forum i wciaz sie napina. nie nudzi ci sie to? nie grasz na tym swiecie, a mimo to najwiecej masz do powiedzenia. oczywiście jak zwykle musisz obrazac innych, i tym samym pokazywac jaki to ty nie jestes zaje***. skoncz wreszcie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Wojtgen- założyciel sojuszu Brotherhood Of Steel został zablokowany.
Ktos wie za co?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

to teraz tylko czekac jak BoS sie zacznie sypac:D
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Dobry wieczór

Jest tu ktoś kogo znam albo kto zna mnie???

Jeśli tak to niech siedzi cicho :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Różowa wojowniczka z power rangers? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Witam tych co znam i nie znam:D

BoS się trzyma, nie wiem skąd przypuszczenia, że mielibyśmy się sypnąć?
Wróciłam i wiecie co wygląda, to nawet teraz lepiej niż wcześniej.
Gramy dalej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

hej Sara :cool:
elegancko przyda mi sie rozwinięte miasto :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

BOS traci bardzo dużo miasto ponad 6 w ciągu 4 dni ;)
a HPW do tej pory nie straciło miasta :)
 
Do góry