Sytuacja na świecie Psi :p

  • Rozpoczynający wątek Kochanica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

hehe to nasza wina że macie nieaktywnych graczy w soju ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

myślałem że jak się ma 24 osobowy sojusz to wszyscy są aktywni ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

ups chyba sie nie udało wielkiemu HPW zgnoić małego SGP ^^ heh
zleszczyliście po całości myśleliście że sie uda a tu bez podjazdu dzieciaki :rolleyes:
jak nie wiesz co jest grane to ja ci wytłumaczę w trzech literach
SGP SGP SGP

- - - Automatycznie połączono posty - - -

HPW SIE OWINĘŁO GILEM HEH:cool: :cool: :cool: l a p s y

haha dzieci kwiaty ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

hah dowcip roku hah....
atakowała was mała grupka ludzi (5-15)..
straciliście 1 miasto ( i ***** mnie to obchodzi że to był gracz nieaktywny)
ponieśliście na pewno jakieś straty
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

ta na pewno :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
skończyłeś czy dalej będziesz to kontynuował Worek Szczypiorek ?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

hah ty to masz fajnie :eek:
pzdr ...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czym Cie obrazilem? nazwalem Cie leszczem bo logujesz sie tylko na wolnych swiatach?

Kazdy kto sobie nie radzi pisze, ze ma mniej czasu i to dlatego. Lecz gdyby tak bylo to kazdy bylby mistrzem GP tylko po prostu by tego nie pokazywal bo ma malo czasu:)

Dziedzic na Tau nie bylw stanie nawet wejsc do sredniej czesci graczy. Na tyms wiecie dominuje. To tylko pokazuje jaki jets poziom tu a jaki tam.

Nie ma czasu na gre? to dlaczego gra na tylus wiatach? ja sadzilem, ze jezeli mamy malo czasu na gre to gramy tylko na jednym i tam sie skupiamy.

Mozecie sobie pisac co chcecie ale kazdy doskonale wie, ze dobrzy gracze unikaja takich swiatow jak ognia. Tutaj przychodza ludzie co maja malo czasu lub ci co nie radza sobie na swiatach gdzie jest duza konkurencja. Tu mogqa zablysnac zdala od topowych graczy.

Pisanie o tym, ze zapraszacie tu aby sie sprawdzic jest smieszne gdyz po pierwsze nikt nie chce spedzic pol roku by udowodnic komus, ze jest lepszy a poza tym jaks ie chce cos udowodnic trzeba wystartowac razem by miec rowne szanse.

No ale zapewne na nowym szybszym swiecie nikt z was sie nie pokaze albo zrobi to na fejku po czym zostanie zdominowany i wroci tutaj panowac.

Zrobcie sobie chlopaki ankiete gdzie graja lepsze sojusze i lepsi gracze na 1x czy razy 3x i wiecej i zobaczycie wyniki.

Dla mnie dobry sojsuz dobry gracz to taki, ktory pokazuje cos na roznych swiatach a nie tylko zostac krolem jednego wolnego swiata.

Z tego co wiem Dziedzic mial tez sojusz na ypls ale jakw idac nie wytrzymal za dlugo.

O ile sie nie myle na My tez mial sojusz i to taki z dolnej ligi.
Wiadomość od *DZIEDZICA*


NIE MOGE SIE TAM ZALOGOWAC NIE WIEM CZEMU BO BYM SAM WPISAL.
NIGDY NIE GRALEM NA ZADNYM SWIECIE TAU CZY JAKOS TAK TO KTOS MA PODOBNY NICK A ONI MYSLA ZE TO JA , WKUR MNIE TO ALE NIECH IM BEDZIE , JAK MOZESZ TO NAPISZ TO ZE ZLE CZYTAJA ANALFABECI BO TEN NA TAU TO MA NICK DZIEDZC A JAK MAM Z GWIAZDKAMI*DZIEDZIC*
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Witam was wszystkich zarówno tych zgryźliwych jak i tych normalnych.
........to ja *Dziedzic*

nie umiem niestety zaloować się tutaj na swoim obecnym nicku wiec pisze ze starego który kiedyś skasowalem i na którym grałem na świecie My.
Większość z Was myli mnie z jakimś Dziedzc ze świata Tau na którym nigdy nie grałem,
Gralem tylko na świecie ypsylon ale do czasu jak nie ruszył ten świat,
Od dnia gdy zacząłem grac tutaj , na świat ypsylon tylko praktycznie zaglądam wiec dlatego spadam tam w rankingu,( bylem w top10)
Jak kilku z Was rozsądnie pomyślało wybrałem ten świat aby mieć więcej czasu na życie prywatne i prace ponieważ nie jestem nierobem i nie siedzę po 24/24
zmieniłem świat tylko z tych względów,.

Wszystkim tym którzy wypisują jakieś bzdury na mój temat szczerze współczuje...
.......panowie ja tu nie leczę kompleksów jak kilku z was.. tylko spędzam mile czas,
ostatni mniej mile dzięki temu, ze coraz więcej jest tu ludzi waszego pokroju którzy leczycie tu kompleksy ponieważ w życiu prywatnym w realu jesteście pewnie niedowartościowaną jednostka.
Pozostałych normalnych ludzi którzy tu tylko się bawią serdecznie pozdrawiam i życzę przyjemnej gry w otoczeniu kulturalnych ludzi.
pozdrawiam Janusz.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hehe to nasza wina że macie nieaktywnych graczy w soju ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

myślałem że jak się ma 24 osobowy sojusz to wszyscy są aktywni ...
a ciebie bardzo prosze abys przestal sie zachowywac jak dziecko, zreezta oboje sie tak zachowujecie....

 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Witam was wszystkich zarówno tych zgryźliwych jak i tych normalnych.
........to ja *Dziedzic*

nie umiem niestety zaloować się tutaj na swoim obecnym nicku wiec pisze ze starego który kiedyś skasowalem i na którym grałem na świecie My.
Większość z Was myli mnie z jakimś Dziedzc ze świata Tau na którym nigdy nie grałem,
Gralem tylko na świecie ypsylon ale do czasu jak nie ruszył ten świat,
Od dnia gdy zacząłem grac tutaj , na świat ypsylon tylko praktycznie zaglądam wiec dlatego spadam tam w rankingu,( bylem w top10)
Jak kilku z Was rozsądnie pomyślało wybrałem ten świat aby mieć więcej czasu na życie prywatne i prace ponieważ nie jestem nierobem i nie siedzę po 24/24
zmieniłem świat tylko z tych względów,.

Wszystkim tym którzy wypisują jakieś bzdury na mój temat szczerze współczuje...
.......panowie ja tu nie leczę kompleksów jak kilku z was.. tylko spędzam mile czas,
ostatni mniej mile dzięki temu, ze coraz więcej jest tu ludzi waszego pokroju którzy leczycie tu kompleksy ponieważ w życiu prywatnym w realu jesteście pewnie niedowartościowaną jednostka.
Pozostałych normalnych ludzi którzy tu tylko się bawią serdecznie pozdrawiam i życzę przyjemnej gry w otoczeniu kulturalnych ludzi.
pozdrawiam Janusz.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a ciebie bardzo prosze abys przestal sie zachowywac jak dziecko, zreezta oboje sie tak zachowujecie....


Zgadzam sie. Większość ludzi nie powinna w ogóle grać w grepo, bo nie potrafią sobie poradzić w realu. Nie maja dystansu do tej gry i dystansu do ludzi, którzy z nimi grają.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Czym Cie obrazilem? nazwalem Cie leszczem bo logujesz sie tylko na wolnych swiatach?

Kazdy kto sobie nie radzi pisze, ze ma mniej czasu i to dlatego. Lecz gdyby tak bylo to kazdy bylby mistrzem GP tylko po prostu by tego nie pokazywal bo ma malo czasu:)

Dziedzic na Tau nie bylw stanie nawet wejsc do sredniej czesci graczy. Na tyms wiecie dominuje. To tylko pokazuje jaki jets poziom tu a jaki tam.

Nie ma czasu na gre? to dlaczego gra na tylus wiatach? ja sadzilem, ze jezeli mamy malo czasu na gre to gramy tylko na jednym i tam sie skupiamy.

Mozecie sobie pisac co chcecie ale kazdy doskonale wie, ze dobrzy gracze unikaja takich swiatow jak ognia. Tutaj przychodza ludzie co maja malo czasu lub ci co nie radza sobie na swiatach gdzie jest duza konkurencja. Tu mogqa zablysnac zdala od topowych graczy.

Pisanie o tym, ze zapraszacie tu aby sie sprawdzic jest smieszne gdyz po pierwsze nikt nie chce spedzic pol roku by udowodnic komus, ze jest lepszy a poza tym jaks ie chce cos udowodnic trzeba wystartowac razem by miec rowne szanse.

No ale zapewne na nowym szybszym swiecie nikt z was sie nie pokaze albo zrobi to na fejku po czym zostanie zdominowany i wroci tutaj panowac.

Zrobcie sobie chlopaki ankiete gdzie graja lepsze sojusze i lepsi gracze na 1x czy razy 3x i wiecej i zobaczycie wyniki.

Dla mnie dobry sojsuz dobry gracz to taki, ktory pokazuje cos na roznych swiatach a nie tylko zostac krolem jednego wolnego swiata.

Z tego co wiem Dziedzic mial tez sojusz na ypls ale jakw idac nie wytrzymal za dlugo.

O ile sie nie myle na My tez mial sojusz i to taki z dolnej ligi.
to ja *DZIEDZIC*
analfabeto nie jakis DZIEDZC e świata tau. naucz sie wpierw czytać , i zacznij chodzić do psychologa może jeszcze nie jest za późno na ratunek Twego ego....
obrabisz mi tyłek Nobie a czytać nie umiesz i obrażasz nie ta osobę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

kłócisz się z gościem który ci nawet nie odpiszę :rolleyes:
po za tym ten wątek to przeszłość ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Cisza, pewnie wszyscy uciekną na nowy świat. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Zostaję :)
Nie będę grała na dwóch światach. Na omega mnie raczej nie spotkacie. :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Przekonaj mnie;)
Nudzisz się tu drogi Wiedzminie ?
Jeśli to jest powodem Twoich rozmyślań nad grą na nowym światku, to myślę, że znajdę kontrargumenty. :D
O jeju, a miałam już inny cel. Krugerius wybacz musisz zaczekać na swoją kolej ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Nudzisz się tu drogi Wiedzminie ?
Jeśli to jest powodem Twoich rozmyślań nad grą na nowym światku, to myślę, że znajdę kontrargumenty. :D
O jeju, a miałam już inny cel. Krugerius wybacz musisz zaczekać na swoją kolej ;)

na ciebie droga Saro mogę czekać nawet wieczność :eek: :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Nudzisz się tu drogi Wiedzminie ?
Jeśli to jest powodem Twoich rozmyślań nad grą na nowym światku, to myślę, że znajdę kontrargumenty. :D
O jeju, a miałam już inny cel. Krugerius wybacz musisz zaczekać na swoją kolej ;)

Na razie na nudy nie mogę narzekać, bo na sigmie jest ciekawie:D Jak ma się 17 miast, dookoła wrogów i jest sie założycielem sojuszu , to zawsze jest coś do roboty A na tym świecie jest troche nudno. Ale zobacze ile osób skończy grę i przeniesie sie na nowy świat, to pomyślę:D
 
Do góry