kiedy bedzie oswiadczenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12047
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Czy ktoś liczy która to już doba olewania graczy przez support?

Czy nadal grą manipulują administrator i jego przyjaciel gracz - administrator, czy coś się zmieniło?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Wspomniane oświadczenie miało odnosić się do wątpliwości, które z akcji osób współdzielących łącze internetowe są dozwolone, a które nie. Tak jak napisał na forum Yetj, wkrótce zostanie wgrana aktualizacja, dzięki której system będzie automatycznie blokować zabronione akcje, wyświetlając stosowny komunikat.

Natomiast co do poszczególnych blokad na świecie Tau, nie jesteśmy w stanie umieścić na forum informacji dotyczących przeanalizowanych spraw. Jeśli posiadacie jakieś konkretne podejrzenia poza wymienionymi do tej pory, proszę o kontakt przez system ticketów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

A te które są wymienione, nie są konkretne?

Gdzie jest informacja od luzdelsur, która była bardzo konkretna?
Gdzie są wyjaśnienia yetj, dlaczego kłamie twierdząc na forum, że atak, który zaatakował wsparcie wchodzące po nim to błąd gracza, podczas gdy on sam i dwóch innych administratorów stwierdziło, że to błąd gry?

Gdzie w końcu wyjaśnienie, dlaczego skracacie kumplom czas bana z 5 do 2 dni?

My czekamy na odpowiedź na pytania, a nie lakoniczne oświadczenie na temat nie związany z wątpliwościami graczy.

W tym wątku jest zobowiązanie szefowej polskiego supportu, że będzie odpowiedź na nasze pytania:
http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?11218-Pytanie-o-zmianę-w-systemie-kar
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

A te które są wymienione, nie są konkretne?

Gdzie jest informacja od luzdelsur, która była bardzo konkretna?
Gdzie są wyjaśnienia yetj, dlaczego kłamie twierdząc na forum, że atak, który zaatakował wsparcie wchodzące po nim to błąd gracza, podczas gdy on sam i dwóch innych administratorów stwierdziło, że to błąd gry?

Gdzie w końcu wyjaśnienie, dlaczego skracacie kumplom czas bana z 5 do 2 dni?

My czekamy na odpowiedź na pytania, a nie lakoniczne oświadczenie na temat nie związany z wątpliwościami graczy.

1. Przykłady są konkretne, ale nie są dowodem na nadużycie praw przez któregoś z administratorów.
2. Nie mam pewności o którą informację od luzdelsur chodzi, dlatego jak wspomniałam, prosiłabym o przedstawienie swoich argumentów w tickecie, a będę mogła im się przyjrzeć.
3. Nie jestem w stanie odpowiedzieć za Yetiego.
4. Blokada może zostać cofnięta na przykład w momencie, gdy ban okazał się niesłuszny. Nie anulujemy skracamy banów "swoim kumplom", każda sytuacja jest analizowana co najmniej przez dwóch administratorów, a w wypadku zgłoszenia skargi, także przez Community Managerów.
5. Zobowiązanie Yakamoz dotyczyło przedstawienia wykładni na temat nielegalnych komend.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

1. Przykłady są konkretne, ale nie są dowodem na nadużycie praw przez któregoś z administratorów.
2. Nie mam pewności o którą informację od luzdelsur chodzi, dlatego jak wspomniałam, prosiłabym o przedstawienie swoich argumentów w tickecie, a będę mogła im się przyjrzeć.
3. Nie jestem w stanie odpowiedzieć za Yetiego.
4. Blokada może zostać cofnięta na przykład w momencie, gdy ban okazał się niesłuszny. Nie anulujemy skracamy banów "swoim kumplom", każda sytuacja jest analizowana co najmniej przez dwóch administratorów, a w wypadku zgłoszenia skargi, także przez Community Managerów.

Ad 2- informację z przedwczoraj, łatwo ją Pani odnajdzie w usuniętych postach.
Ad 3 - to proszę spowodować, aby odpowiedzi udzielił yetj.
Ad 4 - nas nie interesuje, co się "może" wydarzyć, interesuje nas konkretna sytuacja. 2 graczy, gdzie były 4 zgłoszenia nielegalnych komend. Dopiero ostatni poskutkował banem, skróconym z 5 do 2 dni.
Czy ban był słuszny? robin65 na forum pisał, że tak. Mam pokazać tę wypowiedź? To Robin też kłamał?

Proszę nam nie pisać o CM, mamy informację o tym co jeden z nich prezentuje na swoim FB. Tylko że my nie jesteśmy debilami.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Ad 2- informację z przedwczoraj, łatwo ją Pani odnajdzie w usuniętych postach.
Ad 3 - to proszę spowodować, aby odpowiedzi udzielił yetj.
Ad 4 - nas nie interesuje, co się "może" wydarzyć, interesuje nas konkretna sytuacja. 2 graczy, gdzie były 4 zgłoszenia nielegalnych komend. Dopiero ostatni poskutkował banem, skróconym z 5 do 2 dni.
Czy ban był słuszny? robin65 na forum pisał, że tak. Mam pokazać tę wypowiedź? To Robin też kłamał?

Proszę nam nie pisać o CM, mamy informację o tym co jeden z nich prezentuje na swoim FB. Tylko że my nie jesteśmy debilami.

2. Dobrze, poszukam tej wypowiedzi.
3. Yetj jest w tym momencie na urlopie, gdy wróci przekażę mu, żeby wypowiedział się na ten temat.
4. Byłabym bardzo wdzięczna za link do tego posta.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Proszę nam nie pisać o CM, mamy informację o tym co jeden z nich prezentuje na swoim FB. Tylko że my nie jesteśmy debilami.

no coś znikło pytanie w tym właśnie temacie, Shannqa....to Twoja sprawka?
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

2. Dobrze, poszukam tej wypowiedzi.
3. Yetj jest w tym momencie na urlopie, gdy wróci przekażę mu, żeby wypowiedział się na ten temat.
4. Byłabym bardzo wdzięczna za link do tego posta.

Ad 4

Oto link:
http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?11188-wspóldzielenie-łącza-a-okupowane-miasto
wypowiedź pierwsza na 3 stronie
-gracz ma odczekać 48h od momentu, kiedy współdzielący próbował rozbijać okupację (chodzi o ataki na gracza X i rozbijanie okupacji tego gracza).

A to była dokładnie taka sytuacja.
Mamy tu umieścić print screeny ataków? Print screen wypowiedzi pracownika supportu potwierdzającej, że ci gracze dzielą łącze?

Uprzejmie informuję, że jeśli nie przywróci Pani usuniętego tematu o tym, co na temat graczy wypisuje jeden z CM jutro ten materiał znajdzie się w InnoGames.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

5. Zobowiązanie Yakamoz dotyczyło przedstawienia wykładni na temat nielegalnych komend.

Bardzo proszę nie robić z graczy debili. Wbrew temu, co twierdzi yetj, nie jesteśmy debilami.

Proszę przeczytać jak brzmiał temat wątku i pierwszy post i co napisała yakamoz

Cytat:
Jak już wspominaliśmy, niebawem zostanie zamieszczone na forum oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Bardzo proszę o odrobinę cierpliwości i nie dublowanie tematu.

Rozumie Pani co oznacza „tej sprawie”? Chyba tej o którą pyta autor wątku, a nie tej która jest Wam wygodna.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Forum nie jest odpowiednim miejscem na dyskusję na temat banów, dlatego jeśli posiada Pan dowody w postaci print screenów na złamanie regulaminu przez wymienionych graczy, jeszcze raz proszę o przedstawienie ich w tickecie, a na pewno dokładnie przeanalizuję tę sprawę.

Przejrzałam profil Yetiego na facebooku i nie widzę takiego wpisu jak na zamieszczonym screenie. Jak pisałam, nie mam w tym momencie możliwości kontaktu z Yetim, by upewnić się, czy taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce. Jeśli tak się stało, osobiście sądzę, że był to niesmaczny żart i pozostaje mi przeprosić w jego imieniu. Żaden z członków teamu nie uważa graczy za - cytując - debili.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Forum nie jest odpowiednim miejscem na dyskusję na temat banów, dlatego jeśli posiada Pan dowody w postaci print screenów na złamanie regulaminu przez wymienionych graczy, jeszcze raz proszę o przedstawienie ich w tickecie, a na pewno dokładnie przeanalizuję tę sprawę.

To już dziesiątki razy było zgłaszane w ticketach, proszę do tych ticketów dotrzeć. Większość z nich, o ile nie wszystkie rozpatrywała administrator "dorocia". Mogę ew. podać na pw jakich graczy dotyczy i wysłać print screeny ataków, których dotyczyła wypowiedź Robin65.


Przejrzałam profil Yetiego na facebooku i nie widzę takiego wpisu jak na zamieszczonym screenie. Jak pisałam, nie mam w tym momencie możliwości kontaktu z Yetim, by upewnić się, czy taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce. Jeśli tak się stało, osobiście sądzę, że był to niesmaczny żart i pozostaje mi przeprosić w jego imieniu. Żaden z członków teamu nie uważa graczy za - cytując - debili.

Wpis został usunięty, co nie zmienia postaci rzeczy, że był, chyba, że udowodni nam Pani, że sfałszowaliśmy print screen.
Nie tylko gracze zostali nazwani debilami, ale także został umieszczony link do filmu "banuj i nie dyskutuj z debilami".
Komentarz właściciela konta (CO - CM) był "dedykacja dla każdego, komu dałem bana".

To nie jest żart, to jest kpina z graczy.
Albo proszę nam udowodnić, że print screen jest sfałszowany, albo wyciągnąć konsekwencje zgodne z polityką InnoGames wobec klientów.

Edit: w PW wysłałem Pani screeny raportów akcji, o której pisał Robin65.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Ad 4
Uprzejmie informuję, że jeśli nie przywróci Pani usuniętego tematu o tym, co na temat graczy wypisuje jeden z CM jutro ten materiał znajdzie się w InnoGames..


Wszystkie maile wysyłane do IG dochodzą najpierw do CM polskiej wersji językowej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Wszystkie maile wysyłane do IG dochodzą najpierw do CM polskiej wersji językowej.

Zatem już wiemy dlaczego mamy taki brak reakcji.
Ale znajdziemy sposób, żeby dotrzeć do kogoś, kto nie odpowiada bezpośrednio za działania polskiego supportu, ani nie jest bratem lub siostrą tej osoby.

A tych, którzy czekają na oświadczenie informuję, że Shannqa właśnie analizuje przedstawione przez nas materiały.
Czy mamy nadzieję na sprawiedliwość? Nie wiem, zobaczymy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Zatem już wiemy dlaczego mamy taki brak reakcji.
Ale znajdziemy sposób, żeby dotrzeć do kogoś, kto nie odpowiada bezpośrednio za działania polskiego supportu, ani nie jest bratem lub siostrą tej osoby.

A tych, którzy czekają na oświadczenie informuję, że Shannqa właśnie analizuje przedstawione przez nas materiały.
Czy mamy nadzieję na sprawiedliwość? Nie wiem, zobaczymy.

Raczej możecie tylko napisać do Product manager w takiej sprawie;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Przejrzałam profil Yetiego na facebooku i nie widzę takiego wpisu jak na zamieszczonym screenie. Jak pisałam, nie mam w tym momencie możliwości kontaktu z Yetim, by upewnić się, czy taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce. Jeśli tak się stało, osobiście sądzę, że był to niesmaczny żart i pozostaje mi przeprosić w jego imieniu. Żaden z członków teamu nie uważa graczy za - cytując - debili.

I tylko tyle?
Sytuacja jak z filmów Barei dosłownie.
To tak jakby ambasador w Izraelu miał na FB żarty z serii: "Hans i żydzi w obozie" i tłumaczył ze takie ma poczucie humoru.
Żenada.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

po przemyśleniu przykład moze zbyt drastyczny podałem....

ale spróbujmy z innym....Wyobraź sobie droga Shannqa ze prowadzisz firmę i masz jakiś problem z Urzędem Skarbowym. Odwołujesz się od decyzji ale przypadkiem trafiasz na FB człowieka ktory Twoje odwołanie ma rozpatrywać. A tam masz wpis: " Uwalam każdego niezależnie czy jest winny czy nie. Paragraf zawsze sie znajdzie bo uwazam włascicieli firm za debili i będę ich karał"
Czy tez by Cie satysfakcjonowała odpowiedź przełożonych ze to taki żarcik niewinny i pan dalej będzie Cie obsługiwał?

Czy to już za daleko nie zaszło wszystko tam u Was???
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Od północy, od przekazania informacji, screenów, wskazania stanowiska supportu (wszystko podane na tacy) sprawa skróconych banów (niby niesłusznych, ale jak udowodniliśmy w 100% słusznych) nie została wyjaśniona.

Trudno znaleźć uzasadnienie decyzji, którą się podjęło miesiąc temu?
Podobno decyzja była prawidłowa, a ban niesłuszny?
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Forum nie jest odpowiednim miejscem na dyskusję na temat banów, dlatego jeśli posiada Pan dowody w postaci print screenów na złamanie regulaminu przez wymienionych graczy, jeszcze raz proszę o przedstawienie ich w tickecie, a na pewno dokładnie przeanalizuję tę sprawę.

Mam pytanie: jaki jest okres oczekiwania na odpowiedź przedstawiciela supportu? Wszystkie informacje zostały przedstawione, łącznie z interpretacją sytuacji przez szefa supportu. Argument o niesłuszności banów został obalony.

Czekamy drugą dobę na wyjaśnienie. Nadal mamy czekać, czy pozostaje nam zgodzić się z twierdzeniem yetjego, że jesteśmy debilami, którzy będą grać dalej w grę, w której graczom skracane są kary, tylko dlatego, że są kumplami administratorów?

Ktoś kiedyś tę karę skrócił. To chyba nie jest trudne, żeby sprawdzić kto i wyjaśnić sytuację.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Przykro mi, że muszę to napisać, ale tak to wygląda teraz w moich oczach.
Jako support (przypomnę, że zaczerpnięty z angielskiego oznacza "wspierać" ) przeszkadzacie tylko grać a wspieracie w graniu swoich kumpli co jest sprzeczne z ideą tej gry. Czemu żaden z Was nie dostał jeszcze bana skoro są dowody, że jeden administrator obraża innych (moim skromnym global się należy).
Nieznajomość praw szkodzi, tak jest i tak zawsze być powinno, na grepolis widzę jest odwrotnie, bo tutaj piszesz, że nie znasz regulaminu i bana skracają.
Poza tym oglądam (żeby nie było, że przeczytałem całą, bo też chcę się móc usprawiedliwić, że nie znam regulaminu i chce skróconego bana) tabelę kar i nie widzę kary na 48 godzin...

Poza tym, biorąc pod uwagę, że jako support nie potraficie sprawdzić: kto, za co, kiedy i w jakich okolicznościach dostał bana to tylko oznacza, że możecie rzucać banami na lewo i prawo i nie musicie słuchać wyjaśnień, bo nie potraficie sprawdzić czy ban jest słuszny czy nie. Idiotyczne, prawda ?
Mógłbym podejrzewać, że w supporcie siedzą same kobiety, które argumentują wszystko wypowiedzią " bo tak ".
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Poza tym, biorąc pod uwagę, że jako support nie potraficie sprawdzić: kto, za co, kiedy i w jakich okolicznościach dostał bana to tylko oznacza, że możecie rzucać banami na lewo i prawo i nie musicie słuchać wyjaśnień, bo nie potraficie sprawdzić czy ban jest słuszny czy nie. Idiotyczne, prawda ?
Mógłbym podejrzewać, że w supporcie siedzą same kobiety, które argumentują wszystko wypowiedzią " bo tak ".

Tutaj ktoś nie potrafi (albo nie chce) sprawdzić, dlaczego ban został skrócony.
Przedstawiona tu teza o niesłuszności bana została obalona (przedstawiono print screeny raportów z ataków i wypowiedź szefa supportu, że taka akcja jest niedozwolona).
Nie ma też mowy o żadnej nieświadomości, bo dzielący łącze atakują wojska jednego gracza.

To było czwarte zgłoszenie nielegalnych komend tych samych graczy. Każdy "zwykły" gracz dawno by był poza grą. A tu ban bez ochrony (to był 6. ban jednego z tych graczy, a wszystkie poprzednie były z ochroną) zostaje skrócony z 5 do 2 dni. I natychmiast na okupację u niego lecą ataki gracza-administratora, zaprzyjaźnionego z administratorką, która rozpatrywała wszystkie tickety w tej sprawie.

Dwa dni temu sprawie obiecała się przyjrzeć Shannqa, sami widzieliście wpisy tu na forum. Otrzymała komplet materiałów, które nie mogą budzić wątpliwości.

Mimo to, sprawa nie jest wyjaśniona do teraz. Nie da się jej wyjaśnić? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Czy możemy się dowiedzieć, kiedy dostaniemy odpowiedź na zadane pytania? Czy także zamierzacie zamknąć temat bez odpowiedzi?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: kiedy bedzie oswiadczenie

Jeśli myślicie, iż brak oświadczenia InnoGames w sprawie dozwolonych zachowań jest dla mnie sytuacją komfortową to bardzo się mylicie, wykorzystałem wszystkie dostępne mi kanały by przyśpieszyć jego pojawienie. Już dwukrotnie w tym temacie pisałem że nadal go nie ma. To co wiemy zostało już tu podane - działania niezgodne mają zostać zablokowane w update. Szczegółów nie podam bo sam ich nie znam. Wszelkie przytyki, złośliwości czy nawet insynuacje w żaden sposób nie spowodują iż ono się pojawi bo to nie ja mam być jego autorem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry