Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Tym kiełkiem to możesz najwyżej komuś kukurydzę z zęba wydłubać
teraz juz wiem czemu bez jedynek smigasz
hahalol.png


za to wanciołem nie tylko biremy byś wytłukł ale i murek do zera zbił jednym chlapnięciem fałdami.

jak bedizecie w stanie do obrony miast przedemna i asia to daj znac bo narazie to szkoda na was nocki zarywac
1634888432.png


Mankatoo 19.11.2012 22:34

101 wsparc idzie:)

a przedemna tak sie nie bronicie
zig33.png


Mankatoo 19.11.2012 22:49

rekordzistá jest kolega Marek1988 58h to sie nszywa przyjazn:)

fuckyeahqv.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Dziwne, że spod stołu widziałeś czy mam czy nie mam jedynki. Ja jestem od dawna gotowy na ciebie i twoja wyimaginowana laskę. U was już dawno by Glizdy nie było, jedna z waszych naczelnych zasad - po co bronic jak można wyrzucić
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Dziwne, że spod stołu widziałeś czy mam czy nie mam jedynki.

hfkbd.png


Ja jestem od dawna gotowy na ciebie i twoja wyimaginowana laskę

wonkah.png


Glizdy nie było, jedna z waszych naczelnych zasad - po co bronic jak można wyrzucić

Pewnie ze by nie bylo za takie marnowanie defa blisko 20000 ludzikow na murze 2 ( ustawiony przez caly dzien i to nie pierwszy raz brak strazy )

po pierwszej takiej akcji by polecial
fovalone1.png
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ze wtrace z tym co caly czas dosylali ponad 30000:)
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

do Mephinx
Jest jednak róznica w wyslaniu ataku bez ogni (przypuszczam ze chodzi Ci o atak gracza buko) a trzymanie caly dzien deffa u siebie nie budujac murku . W ataku gosciu stracil swojego offa i po krzyku moze sam sobie w brode pluc , ale u Glizdy jak przupuszczam byl deff kilkunastu osób o którego Glizda nie zadbal , ja na przyklad mocno bym sie zbulwersowal gdybym sie dowiedzial ze to co wyslalem poszlo na rzezy bo inaczej tego nazwac nie mozna , no chyba ze macie tak duzo ze 30000 w tá czy w tá nie robi róznicy
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

niech ślą nawet po 50k jak mają , im więcej tym lepiej skoro na 11k deffa prawie 6k to kamieniarze
seiiiiiiiiiiii.png
tak trzymać bo u nas krucho ze slotami
confianteup.png
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

troche sie Mateusz meczácy robisz , ja rozumiem ze po przegraniu swiata mozna miec zal i frustracje ale odejdz z honorem a nie schodz do poziomu norberta-omegi
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

soulreaver14 = adriankiller

adriankiller=soulreaver14 / OoasiaoO / nrg2 / swojego czasu jeszcze byl gracz suwer / robson1989 ja bym jeszcze Szymon0 Tadzisza dargo i bbbg dodal do tej listy moze wtedy by sie wszystko zgadzalo
jackiechan.png

moze tam jakies jeszcze bylo ale juz zapomnialem w koncu tyle tych kont mam ze az sam sie w tym gubie
pokerfacen.png


To trzeba miec zryty beret zeby tak myslec
6kkky.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

adriankiller=soulreaver14 / OoasiaoO / nrg2 / swojego czasu jeszcze byl gracz suwer / robson1989 ja bym jeszcze Szymon0 Tadzisza dargo i bbbg dodal do tej listy moze wtedy by sie wszystko zgadzalo
jackiechan.png

moze tam jakies jeszcze bylo ale juz zapomnialem w koncu tyle tych kont mam ze az sam sie w tym gubie
pokerfacen.png


To trzeba miec zryty beret zeby tak myslec
6kkky.png

ekhem ... jak czytałem po urlopie i po pracy nowej ... podbijanie 200 pkt swego wroga mając tyle punktów ... jest no cool
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Skoro wbijasz bunt do miasta 200pkt to mnie teraz jego profil nie dziwi xD

hehe powiedział co wiedział - nawet gdybym miał morale 32% to i tak sie przepłynę - dla zasady -
ps. Profil mi sie podoba szczególnie grafika - inteligencja 100% .......reszta no comment
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

jeszcze zacznie od nowa grac i was podbijac
semttulo1wmd.png


co do nazwy soja to raczej juz nie pasuje ( azyl to byl dewu/marcin/kotka ) ale moze sie wam uda lepszy azyl stworzyc niz ten co byl kiedys
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ale jednak większość z nas była w nim i go tworzyła więc jakieś prawa do niego mamy :)

a to jaki będzie to się wkrótce okaże
 
Do góry