Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

jeszcze zacznie od nowa grac i was podbijac
semttulo1wmd.png


co do nazwy soja to raczej juz nie pasuje ( azyl to byl dewu/marcin/kotka ) ale moze sie wam uda lepszy azyl stworzyc niz ten co byl kiedys

wiem doskonale kto rządził w Azylu -kto go stworzył -
Mam nadzieje że podołamy wyzwaniu -na omikronie generalnie niewiele sie dzieje ale.....chyba zacznie sie mała rewolucja i militarna i personalna - czas pokaże
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

jeszcze zacznie od nowa grac i was podbijac
semttulo1wmd.png


co do nazwy soja to raczej juz nie pasuje ( azyl to byl dewu/marcin/kotka ) ale moze sie wam uda lepszy azyl stworzyc niz ten co byl kiedys
Nie podbije nas .... chyba , że codziennie po 15 godzin gra ...
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

chcialbym podziekowac graczom z Blades and Angelsza za kolejne oddane miasto , w szczególnosci graczom wysylajácym na wsparcia kawalerie i statki ogniowe naprawde potraficie poprawic humor , za kilka dni zrobie wam znowu manewry to licze na was goráco
pozdrawiam
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

bledsi.png

bledsi i ich obrona na 1min przed kolonem
motherofgod.gif


ciekawa obrona
xpz86.png


ale i tak dzieki chociaz probowaliscie sie bronic
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

co ty bbg nie powiesz
hfkbd.png


mocne slowa ale juz nie jeden o tym marzyl
yyyym.png


pisz do pempixa on tam pewnie ma jakies konto
siara2r.png


BTW zaloguj sie na koryncie tam z pazdziochem graja razem
fanboysb.png


tam mam 200 ptk miasto to sie bedziesz mogl pochwalic ze mi miasto zabrales
dzieciakq.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Dziwne, że zapomniałeś się chwalić ostatnim potopem... A zapomniałem, wy się tylko chwalicie jak ktoś na was wojo rozbije, w drugą stronę to nie działa
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

do mnie piszesz? aha masz nieaktualnego avatara
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Dziwne, że zapomniałeś się chwalić ostatnim potopem... A zapomniałem, wy się tylko chwalicie jak ktoś na was wojo rozbije, w drugą stronę to nie działa

chyba do mnie ale ostatnio co mi nie wyszlo to bylo 10/11 miesiecy temu na pazdziochu
5565v.png


wiec cos bys wiecej powiedzial o tych swoich niusach
x11w.png


do mnie piszesz? aha masz nieaktualnego avatara

truestoryg.png
pempix opowiesz moze nam cos o tym
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Mankatoo jakoś na priv inaczej się z tobą rozmawia, być może tam kilera nie ma i mu dupska nie musisz lizać. Faktycznie awatar nieaktualny... od jakichś 4 miesięcy, ale jak na was to i tak szybko zauważyliście.

Kelnerze po raz kolejny robisz z siebie zidiociałego cfaniaka, jak się rozbiłem u mariuszka to byłeś pierwszy, który tutaj o tym krzyczał, natomiast jak mariuszek utopił setki transportów u mnie to palisz głupa (choć wcale się starać nie musisz).

Lepiej się pochwal jak to Dario straszyłeś :) I napisz co tam będziesz robił jak sąsiad skończy ? :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Mankatoo jakoś na priv inaczej się z tobą rozmawia, być może tam kilera nie ma i mu dupska nie musisz lizać. Faktycznie awatar nieaktualny... od jakichś 4 miesięcy, ale jak na was to i tak szybko zauważyliście.

dobrze wiesz o co nam chodzi i nie strugaj tutaj glupka straciles wioche i nalezysz do reszty noobow

Kelnerze po raz kolejny robisz z siebie zidiociałego cfaniaka, jak się rozbiłem u mariuszka to byłeś pierwszy, który tutaj o tym krzyczał, natomiast jak mariuszek utopił setki transportów u mnie to palisz głupa (choć wcale się starać nie musisz).

To mariusz nie ja
pokerfacen.png


ale wioske i tak tobie zabral
fuckyeahqv.png


Lepiej się pochwal jak to Dario straszyłeś

straszylem zaczal na mnie rzucac czary to pokazalem ze tez to potrafie
hatersk.png


I napisz co tam będziesz robił jak sąsiad skończy

troche jasniej napisz bo nie za bardzo rozumiem
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Straciłęm bo była nie broniona, mimo tego i tak miał farta bo o sekundę biremki spóźniłem. ty nigdy nie stracisz, bo przecież przydupasy ci nie zabiorą

troche jasniej napisz bo nie za bardzo rozumiem

beztytuuudp.png


tak się jakoś ładnie ułożyło ;)
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Mephinx ja temat zaczołem i ładnie wam podziękowałem to nie wiem co sie czepiasz ja rozumiem że ciężko się cały czas za noobków tłumaczyć to lepiej innych obrażeć

wróce do domu to zrobie to porządnie

PO PIERWSZYM MIESIĄCU WALK [/B]

MANKATOO - BLADES AND ANGELS 10:0
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

sekuna czy minuta wazne ze straciles
fovhappy.png


co do opisu wioski dario to moze pomarzyc sobie
fapj.png


juz ci pisalem to kiedys lepiej bys sie zona zajal bo ciebie ktos tam pewnie wyrecza jak tyle na grepo siedzisz

BTW mankatoo dopisz aktywnych bo zaraz bedzie jeczal i stekal jak by go tam zapinali
damn1.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Mephinx ja temat zaczołem i ładnie wam podziękowałem to nie wiem co sie czepiasz ja rozumiem że ciężko się cały czas za noobków tłumaczyć to lepiej innych obrażeć

wróce do domu to zrobie to porządnie

PO PIERWSZYM MIESIĄCU WALK [/B]

MANKATOO - BLADES AND ANGELS 10:0
Kogo obraziłem ? do 50 jeszcze Ci trochę brak, poza tym nie bardzo wiem o jaki temat Ci chodzi i komu za co dziękowałeś ?

juz ci pisalem to kiedys lepiej bys sie zona zajal bo ciebie ktos tam pewnie wyreczka jak tyle na grepo siedzisz
damn1.png
Ja przynajmniej mam żonę (w przeciwieństwie do ciebie nie wydumaną), a ty nadal łomościsz drążek przed kompem i szukasz w grepolis miłości.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

co do podziekowań przeczytaj sobie mój wpis z wczoraj , co do 50 , ja sie z wami dopiero z miesięc bije ale bez stresu ambitny jestem szybko nadrobie , a obrazić starłes się mnie
bym zapomniał


MANKATOO - BLEDSI 10:0
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

co do podziekowań przeczytaj sobie mój wpis z wczoraj , co do 50 , ja sie z wami dopiero z miesięc bije ale bez stresu ambitny jestem szybko nadrobie , a obrazić starłes się mnie
bym zapomniał


MANKATOO - BLEDSI 10:0

W żadnym wypadku nie starałem się Ciebie obrazić, stwierdziłem po prostu fakt i na priv też Ci już o tym pisałeś. Albo masz rozdwojenie jaźni, albo szybkie zmiany nastrojów podczas rozmów na prv, a tutaj wytłumaczenie jest dużo prostsze. Po prostu liżesz tłusty zad kelnera i nie raz, ani nie dwa to udowadniałeś
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

oprócz obrazania mnie do reszty sie nie odniesiesz ? troche wstyd sie przyznac ze taki swietny sojusz jakim jest BaA dostaje bécki na kazdym kroku w moim rejonie i traci miasta kiedy mam kaprys , nie potrafiliscie obronic ZADNEGO miasta które postanowilem wam zabrac , egzekutorki cos tam próbowaly chociaz a tu idzie sie po miasto jak do bankomatu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

oprócz obrazania mnie do reszty sie nie odniesiesz ? troche wstyd sie przyznac ze taki swietny sojusz jakim jest BaA dostaje bécki na kazdym kroku w moim rejonie i traci miasta kiedy mam kaprys , nie potrafiliscie obronic ZADNEGO miasta które postanowilem wam zabrac , egzekutorki cos tam próbowaly chociaz a tu idzie sie po miasto jak do bankomatu

Proszę Cię przestań, ja Cie nie obrażam! Tak jak Ty ładnie nam podziękowałeś, tak ja ładnie Cię komplementuję. Przecież to zaszczyt królowi omikronu dogadzać

Atakujesz gracza który jest kilka 2 morza od pozostałych członków, zresztą nie atakujesz sam tylko w kilku więc nie wiem co w tym dziwnego i nie czuję potrzeby komentowania tego. Wojownik z Ciebie żaden tak samo jak z kelnera, nikt was nigdy nie zaatakował porządnie to możecie sobie pocwaniakować. Jest u was kilku graczy którym nie dorastacie do pięt, a to jednak wy ujadacie tutaj jak przekupy na targu
 
Do góry