Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hehe, ale mam z was polewkę :)

połowa się ukrywa, połowa się podszywa a wszyscy mnie rozbawiają :D

a chyba najbardziej don Casanova :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ADASKO ZYLKA CI NIESTETY NIE WYTRZYMALA CISNIENIA JAK PATPYP CIE ZALATWIL NA SWIECIE PI DALES SIE ZROBIC JAK MALE DZIECKO
WIELKI WOJOWNIK - STYL KROLIKA SZYBKO DUZO AKTYWNIE ALE JAK WIEMY KROLI PADAJA PO KILKU MINUTACH
TAK WYGLADALA TWOJA PRZYGODA Z PI NIC WIECEJ NIE OSIAGNOLES NA TYM LUB JAKIMKOLWIEK INNYM SWIECIE

PS MASZ JASZCZE IDENTYFIKATOR PRZYZNANY PRZEZ UNIE EUROPEJSKA JAK KAZDY PROSIACZEK ABY LATWO CIE BYLO MOZNA ZESKANOWAC I PRZEROBIC Z RZEZNI

JAK SIE PODPISUJESZ MOIM IMIENIEM TO PO PROSTU JESTES LESZCZ NOB I ........... TUTAJ SAM SOBIE DODAT

ORYGINALNY patpyp

Kto sie podpisuje twoim imieniem ? Bo na pewno nie ja. Na Pi nikt nie wykończył Adasko bo dostał bana a Ty mu tylko zazdrościłeś bo nie mogłeś mu miasta przejąć. Ile miast wielki graczu straciłeś ? Adasko nawet 1 miasta nie stracił na Pi a ty natomiast wiele i co zrobiłeś ostatnio reseta bo nie wytrzymałeś ? Jak skończyłą się wojna topowych sojuszy ze słabszymi i każdy obrał swoją droge to już cienko piszczałeś i nie wytrzymałeś ataków na swoje miasta dlatego jak tchórz zrobiłeś reseta i uciekłeś z Pi


Popatrz sobie statsy :

Adasko top 1 na pi w ataku,obronie i jako wojownik i top 1 w rankingu ale wiem ty z zazdrosci musisz go obrażać

Adasko na Kappie pod innym nickiem top 10 w rankingu top 3 w ataku, Adasko na światowym grepolis top 1 w ataku i top 5 jako wojownik na inym serwerze wygrał świat będąc top 10 w ataku i jako wojownik w rankingu na 30. A ty co osiągnałeś paptypie ? Chyba tylko potrafisz dostawać bany :) i obrazac innych na forum a w grze jestes zerem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Adasko czytaj co napisales ze patpyp pozdrawia nikogo nie pozdrawialem barania laka

A wioske ci osobiscie zabralem na m35 pozniej sie poplakales i wyszarzyles

- - - Automatycznie połączono posty - - -

PS adasko wygralismy razem sojuszem swiat cuda wybudowane

A nadal mnie nikt nie pokonal w top 1 agresor
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hehe, ale mam z was polewkę :)

połowa się ukrywa, połowa się podszywa a wszyscy mnie rozbawiają :D

a chyba najbardziej don Casanova :eek:



Nikt się nie podszywa bo pod takiego gracza jak paptpy to wstyd sie podszywać. Totalne dno i zero w Grepolis, myśłał ze jak będzie jechać na złocie to wszystkich pokona wbijająć kolony o 3 lub 4 w nocy niestety miał pecha że wielu graczy zarywało nocki i patryś topil kolony wyładowując swoją złość na profilu i na forum grepolis. Niestety paptpy = zero. Chciał być gwiazda na Pi ale niestey musiał uznać wyższość takich graczy jak *Adasko* i HaseeIkar

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adasko czytaj co napisales ze patpyp pozdrawia nikogo nie pozdrawialem barania laka

A wioske ci osobiscie zabralem na m35 pozniej sie poplakales i wyszarzyles

- - - Automatycznie połączono posty - - -

PS adasko wygralismy razem sojuszem swiat cuda wybudowane

A nadal mnie nikt nie pokonal w top 1 agresor



Ty mi nigdy miasta nie zabrałeś dziecko o czym ty piszesz :) a szarakiem stałem się po miesiącu od bana wiec skoro podbiłeś szaraka po moim koncie to wielkie gratulacje bo jak grałem to nie miałeś odwagi zaatakować mnie

Przypominam Noobie że byłeś w Luzakach i poczytaj sobie forum z Pi już zapomniałeś jak czesto pojawiały sie takie komentarze ? :
mowiac szczerze to adasko was bral jak chcial :p a luzaki sciagaly mase sojusznikow zeby miec zabezpieczone tylki :D taka jest moja opinia


Ty sie starałeś mi zabrać miasto ale jakoś nigdy Ci sie nie udało i żaden luzak nie zabrał mi miasto. Jak dostałem bana to rzuciliscie sie jak sepy na moje miasta ale nawet jak miałem bana to nie potrafiliście podbić mi wioskek, wrócilem z bana i po stacie 10 miast podbiłem wam 25 wracając an top 1 gdzie bylo moje miejsce.

Skoro nic nie osiągnalem to czemu wszędzie gdzie gram jestem w topce jako agresor ?
Skoro wygrałeś cuda to czemu nie masz korony ? bo co tylko 4 wybudowaleś i sojusz sie posypał prawda ? ale nie dziwie sie skoro taki leszcz jak ty byl liderem co ma zero pojecia o prowadzeniu sojuszu a umiejetnosci nie ma żadnych. Dzieki złoceniu byleś top 3 agresorem na Pi i wiadomo ze jak Adasko i HaseeIkar skonczyli grac to Ty sie stałeś top 1 bo inaczej byś nie miał szans być top 1. Schowaj sie tam w tej Angli czy gdzie bo na małpy polują a jak jestes kozak to wystartuj 1 na 1 z Adasko.
korona.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Super smiechu warte
Idz pokopac pilke w 4 ligowym zespole ja wygralem swiat razem z sojuszem
Ja ci zabralem wioske jak nie byles zbanowany
Koncze moja wypowiedz ide na dobranocke bo mamusia juz mleczko przygotowala
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Osiągnięcia z innych światów nic nie znaczą - tu zaczynasz grę na nowo ;)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ha ha nie ma to jak bycie najlepszym w grepolis ,wyczyn nie z tego świata ,niedługo pomniki najlepszym zaczną stawiać ,póżniej będą parady ,marsze w obronie zbanowanych he he ,a na koniec nagroda Nobla ,tylko kto ma propozycję jakiej dziedzinie ? moze nową wymyślą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Boze;o
myslalem ze Turek potrafi przegiac na forum ,ale ty Adasko to jestes wielki ^_^
Wez sie za zycie chlopcze bo ci zycie mija ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Boze;o
myslalem ze Turek potrafi przegiac na forum ,ale ty Adasko to jestes wielki ^_^
Wez sie za zycie chlopcze bo ci zycie mija ...

Czy ja Ci piszę co masz robić ? Zajmij się swoim życiem a nie moim

Zabawne Adasko raz piszesz jako adasko raz piszesz jako jakiś jego dobry znajomy wychwalajac go i ukazując screeny .

Rozdwojenie jaźni czy jak , czy po prostu już tego nie kontrolujesz ?
Tak bardzo Ci zależy by ludzie wielbili słynnego adasko ze zakładasz juz któreś konto i wypisujesz "jako jego kolega" czego adasko to niepotrafi i jakim dobry on nie jest >? Litości ...

Swoją drogą zakończ już pisanie w tym temacie bo temat jest o świecie korynt a nie " Adasko - pro koles "



Ja nie zakładam kolejnych kont na grepo. Nie piszę jako kolega tylko jako narrator świata Pi dlatego nie pisałem w swoim imieniu ale widać jesteś nie kumaty. Te konto powstało tylko po to żeby sprawdzić co się dzieje na tym serwerze i to potwierdzi gracz który dał mi linka, ale jak Paptpy czy patpypp bo juz nie wiem jak sie to pisze tak kozaczy to niech zacznie na Koryncie, ja skasuje ten nick i wejde na swoim z linka od niego i zobaczymy czy chociaż tydzien pogra na serwerze czy nie ucieknie (edytowano wulgaryzm) przede mną jak kilku jego kolegów z Luzaków. Już chyba zapomniał jak Martiush, piotrekksc i wielu innych uciekło przede mna z serwera Pi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

agent Tomek się zajmie :) ha ha ha ,żarcik taki, były agent CBA
he he to dopiero złotnik
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Boze;o
myslalem ze Turek potrafi przegiac na forum ,ale ty Adasko to jestes wielki ^_^
Wez sie za zycie chlopcze bo ci zycie mija ...

nie wiem jak Ty ale ja wolę gdy tacy ludzie się w grze "wyżywają" niż gdy trują w realu innym ludziom :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nie wiem jak Ty ale ja wolę gdy tacy ludzie się w grze "wyżywają" niż gdy trują w realu innym ludziom
no tez tak wole,
domyslam sie ze ma tak wiekszosc normalnych ludzi :)
ale oczywiscie sa wyjatki ;(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nie wiem jak Ty ale ja wolę gdy tacy ludzie się w grze "wyżywają" niż gdy trują w realu innym ludziom :)

nie zatruwam życia nikomu w realu ale w grze tępie takich frajerów jak patpyp/paptpy

ale widać że pęka i nie pojawi się na Koryncie, ma złe wspomnienia z innego serwera i taka jest prawda :) Myslał ze przy gwiazdorzy na forum tylko co sie stalo patryczku ? dostałeś globala na konto i nie mozesz sie wypowiedziec z oryginalnego nicku ? zapamietaj to co napisałem nigdy nie dorównasz mi w umiejetnosciach, mozesz jedynie dorownać kasą jaka wkladasz w gre chociaz ja nie skracam jednostek jak jakis maniak w porownaniu do ciebie bo i bez tego potrafie byc top 1 w ataku a ty bez zlota nie byłes nawet w top 10 potem jak sam jechałem Luzaków postanowiłeś ze mnie pokonasz ale nawet złoto ci nie pomogło i kolony w nocy bo wszystko topiłeś jak noob na moich klinach.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nie działa ,bo sami topowcy z innych serwerów sie zjechali na ten malutki światek ,no i..musiało to pierdyknąć :D serwer nie wytrzymał takiego wyścigu w rankingu:) ha ha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

wiem ale zdziwicie się jak MMM będoł jak będzie ranking na 1 miejscu:D
 
Do góry