Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

miasta sam wam zabieram i sam was atakuje obok miast co teraz zabralem w ogleglosci 5-8h jest ponad 300 waszych miast , a co ty mozesz wiedziec jakie ataki od egzów mialem , w 3 sojusze mi chcieli miasto zabrac jak sie wbilem na ich wyspe ( przeszukaj forum w styczniu ubieglego roku to bylo i bylo o tym na forum) i jakos nie dali rady , wiec tacy fajterzy jakimi wy dysponujecie no to wybacz ale jakos na powaznie tego traktowac nie mozna ,ale ciesze sie ze niewielka cegielke w strate twojego miasta wlozylem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

miasta sam wam zabieram i sam was atakuje obok miast co teraz zabralem w ogleglosci 5-8h jest ponad 300 waszych miast , a co ty mozesz wiedziec jakie ataki od egzów mialem , w 3 sojusze mi chcieli miasto zabrac jak sie wbilem na ich wyspe ( przeszukaj forum w styczniu ubieglego roku to bylo i bylo o tym na forum) i jakos nie dali rady , wiec tacy fajterzy jakimi wy dysponujecie no to wybacz ale jakos na powaznie tego traktowac nie mozna ,ale ciesze sie ze niewielka cegielke w strate twojego miasta wlozylem
W stratę mojego miasta ty nie miałeś żadnego udziału, mariusz dobrze zorganizował akcję i skorzystał z okazji.

Zwracam honor, te twoje 136k pkt w obronie robi wrażenie. Jeszcze parę wbijesz i będę skłonny pomyśleć, że przed całym omikronem się broniłeś.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

hahaha od tego czasu mam spokój jak u mamy :) raz jakis gracz od was puscil atak na mnie chyba awisa jak sie nie myle i raz glizda , ale chyba sprawdzal czy jestem a te 136k to wlasnie wtedy zlapalem:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

hahaha od tego czasu mam spokój jak u mamy :) raz jakis gracz od was puscil atak na mnie chyba awisa jak sie nie myle i raz glizda , ale chyba sprawdzal czy jestem a te 136k to wlasnie wtedy zlapalem:)

I tacy właśnie z Ciebie, kelnera soulreaver'a (jeszcze kilku by się znalazło) wojownicy, nikt was nie atakuje to macie sam of, w razie czego to koledzy miasta obstawią. Chociaż u Ciebie to i w punktach ataku szału nie ma
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

a na kim mialem punkty nabijac jak od maja ostatnich egzów sie wytepilo i nie bylo kogo atakowac , ale cale szczescie ze wy sie pojawiliscie to sie szybko nadrobi :) a o mojego deffa sie nie martw calkiem przyzwoity w miastach stoi chociaz czasem sie zastanawiam po co:)
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

nie gram tak jak Ty , ale w sumie powinienem byc wam wdzieczny ze wojne miedzy nami sprowokowaliscie:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Atakujesz gracza który jest kilka 2 morza od pozostałych członków

m53.png


jakie dwa morza dalej m43i miasty glizdy pognanicza z m53 wiec pepixie nie pierdziel tutaj glupot

zresztą nie atakujesz sam tylko w kilku więc nie wiem co w tym dziwnego i nie czuję potrzeby komentowania tego

nio masz racje my atakujemy w kilka osob gracza aktywnego wy za to w pul sojuszu mariuszowi nie mozecie zabrac miasta
hahanj.png


Wojownik z Ciebie żaden tak samo jak z kelnera, nikt was nigdy nie zaatakował porządnie to możecie sobie pocwaniakować

grasz teraz z pazdziochem to spytaj jego czemu mnie nigdy nie zatakowal pazadnie
coolfaceq.gif


a to jednak wy ujadacie tutaj jak przekupy na targu

ja sie tylko nabijam z takich leszczy jak ty co mysla ze cos potrafia i udaja tutaj doswiadczonych graczy
xpz86.png


tam w opisie sojuszu na koryncie dopisz ze ''posiadamy doswiadczenie w oddawaniu wiosek'' ( wtedy sie zgodze z waszym opisem )

Tak jak Twój król, na swoich

przeciesz ja nie gram od czerwca 3 raz kogos zatakowalem pozadnie od wakacji w tym pierwszy raz sie broniliscie chodz na niewiele to i tak sie zdalo
86411700.png


sam bez asi atakowalem i 3/4 wojska wraca zeby caly sojusz nie mogl sie obronic przed killerem i mankatoo
58824043.png

wiec jaki jest sens z wami walczyc aktywny u was czy nieaktywny to taka samo sie latwo wioske zabiera
fakt dostalo sie agresora dnia 50000 ptk walki
fuckyeahqv.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Ja mam kochającą żonę, wspaniałego syna, skończone studia i pracę. Ty nie masz matury, trzepiesz kapucyna przed kompem, wydumałeś sobie laskę i jesteś na garnuszku mamusi. Nawet w tak klarownej sytuacji nie dociera do Ciebie, że nie dość, że jesteś nieudacznikiem i łajzą, to nawet ci się nie chce dupska ruszyć, żeby ten tłusty bebzon spalić
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Ja mam kochającą żonę, wspaniałego syna, skończone studia i pracę. Ty nie masz matury, trzepiesz kapucyna przed kompem, wydumałeś sobie laskę i jesteś na garnuszku mamusi. Nawet w tak klarownej sytuacji nie dociera do Ciebie, że nie dość, że jesteś nieudacznikiem i łajzą, to nawet ci się nie chce dupska ruszyć, żeby ten tłusty bebzon spalić

nio masz wszystko ja nie mam nic tylko ze ty w wakacje siedziales i w grepo loiles a ja z asia balowalem
lol2ug.png


juz ci pisalem biez syna i niech poczuje ze ma ojca a nie brata
gtgo.png


nio chyba ze u ciebie w domu to zona pelni obowiazki mezczyzny
pfftch.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

równiez mam kochajácá zone , córka studia i dobrá prace ale przez mysl by mi nie przeszlo ze mozna sié z kogos publicznie wysmiewac i próbowac upokorzyc wytykajác komus nieco nizsze wyksztalcenie , pochodzenie lub status spoleczny , to jest forum dotyczace 15 swiate na jakiejs grze przegladarkowej i to ze nie masz argumentów dotyczacych postepu lub braku w grze nie predysponuje Cié do takich sádów , przyzwoitosc nakazywala by abys przeprosil adriana i w grze zdobyl argumenty do dalszej dyskusji
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

a tam mankato pies go tam
emoty.gif
niech marzy dalej

BTW widze drugi sierciuch dolaczyl do bledsow na korycie
podbno nie mial czasu na omikron i temu konto skasowal
fanboysb.png
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

a mnie przyjác nie chcieli :) podobno trzeba miasto stracic zeby zasilic ich szeregi:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

równiez mam kochajácá zone , córka studia i dobrá prace ale przez mysl by mi nie przeszlo ze mozna sié z kogos publicznie wysmiewac i próbowac upokorzyc wytykajác komus nieco nizsze wyksztalcenie , pochodzenie lub status spoleczny , to jest forum dotyczace 15 swiate na jakiejs grze przegladarkowej i to ze nie masz argumentów dotyczacych postepu lub braku w grze nie predysponuje Cié do takich sádów , przyzwoitosc nakazywala by abys przeprosil adriana i w grze zdobyl argumenty do dalszej dyskusji
Nie wiem wogóle po co zabierasz głos, skoro masz jeszcze mniej argumentów niż ja, nie potrafisz się wysilić z jakąkolwiek ripostą i próbujesz kozaka zgrywać. Udowodniłem mu tylko, że z nas dwóch to nie ja jestem leszczem jak twierdzi i poparłem to argumentami. Nie mam zamiaru nikogo przepraszać bo w żadnej kwestii nie skłamałem, nie rzucam oszczerstwami, a jedynie suchymi faktami. To, że jest top1 daje tylko dobitnie dowód na to, że się poobstawiał przydupasami i cwaniakuje. Od zawsze był obstawiony kolegami i atakował "w stadzie" samemu będąc pod opieką waszego (mam na myśli sojuszu i paktowców nie Ciebie broń boże) defa.

Co do twoich wakacji kelnerze, to rzeczywiście zaszalałeś, zaprosiłeś laskę pod Atomium i nawet się oddaliłeś od domu na kilkaset metrów

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a mnie przyjác nie chcieli :) podobno trzeba miasto stracic zeby zasilic ich szeregi:)

Ciebie juz kelner wyeksploatował, a zużytych wafli nam nie trzeba
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ja nie mam argumentów ? przeciez to od mojego wpisu zaczela sie dyskusja która potem zeszla na tematy osobiste przypomne Ci bo widze masz klopoty z pamieciá - otóz wysylacie na wsparcia kawalerie i statki ogniowe co dalo mi niezle punkty , miasto mialem przejmowac wieczorem ale dzieki latwym punktom poszlo szybciej adrian dal rapke z której wynika ze jakis wasz gracz na wsparcie wysyla kilkaset statków ogniowych . aha przed chwilá doszlo kolejne wsparcie , zapytaj krokiecika czy na pewno na wsparcie wysyla sie procarzy:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ja nie mam argumentów ? przeciez to od mojego wpisu zaczela sie dyskusja która potem zeszla na tematy osobiste przypomne Ci bo widze masz klopoty z pamieciá - otóz wysylacie na wsparcia kawalerie i statki ogniowe co dalo mi niezle punkty , miasto mialem przejmowac wieczorem ale dzieki latwym punktom poszlo szybciej adrian dal rapke z której wynika ze jakis wasz gracz na wsparcie wysyla kilkaset statków ogniowych . aha przed chwilá doszlo kolejne wsparcie , zapytaj krokiecika czy na pewno na wsparcie wysyla sie procarzy:)
Chyba trochę się przeceniasz, jak sprawdzisz jeszcze raz wpisy to może twoje bystre oko wreszcie zauważy, że twój tekst spłynął po mnie jak po kaczce i go olałem, odpowiedziałem kilerowi. Chyba jednak nie potrafiłeś się pogodzić z tym, że nikt się tym nie przejął sprowokowałeś dalszą dyskusję i wtrąciłeś się w obronie swego pana. Za bardzo chcesz być w centrum zainteresowania i kreujesz swoją wizję świata, podobnie zresztą jak kelner, z tą różnicą że on ma parę miast więcej od ciebie i jego większość osób z omikrona kojarzy, Ciebie najwyżej z pyskówek na forum
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

hahaha wiesz co widze ze masz bardzo stresujáce zycie i na wszystko reagujesz agresjá , caly czas chcesz mnie sprowokowac róznymi wstrzykami ale raczej Ci sié nie uda , wyluzuj kolego naprawde nie chce nikogo tutaj urazic i obrazac , a to czy mnie ktos kojarzy czy nie to masz racje oprócz kilku graczy z omikronu nikt ,ale mam to gdzies :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

hahaha wiesz co widze ze masz bardzo stresujáce zycie i na wszystko reagujesz agresjá , caly czas chcesz mnie sprowokowac róznymi wstrzykami ale raczej Ci sié nie uda , wyluzuj kolego naprawde nie chce nikogo tutaj urazic i obrazac , a to czy mnie ktos kojarzy czy nie to masz racje oprócz kilku graczy z omikronu nikt ,ale mam to gdzies :)
Przecież jeszcze przed chwilą napisałeś, że to od Ciebie się dyskusja rozpoczęła ? Chyba wkońcu sam nie wiesz co chcesz powiedzieć i czego się uczepić, a udało mi się przy pierwszym poście który notabene nie był do Ciebie. Dobraliście się jak w korcu maku, mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że lepiej pasujesz do niego niż ta Asia, którą sam sobie wyimaginował.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ale co wspólnego ma Twój tekt do tego który zacytowales? jezeli cos cytujesz postaraj sié precyzyjnie odpowiedziec na cytowany tekst , bo Twoja odpowiedz jest ni z gruszki nie z pietruszki :)
 
Do góry