Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

do Madman
... az tu nagle zostalismy zdradzeni o swicie , ostatni z egzów schronil sie do naszych sojuszników BaA i zaczol nas prowokowac , prosilismy blagalismy o zaprzestanie tej prowokacji a on dalej sie patrzyl , no i wtedy angelsi zerwali pakt z nami ...

Urzekła mnie twoja historia :) Jesteś tak żałosny i fałszywy, a przy tym tak prymitywny, że nie wiem czy mnie bardziej rozbawiłeś czy mam ci złożyć kondolencje. Rozmawiałem wielokrotnie z wami na PW, ale skoro wyciągnąłeś to na forum ogólne to powtórzę też tutaj. Dołączenie do nas gracza Krolaczek (bo o niego chodzi), było wyjaśnione z waszym ówczesnym dyplomatą, obecnym tutaj od czasu do czasu Majhewą, po niespełna dwóch miesiącach koleżka ten odszedł z Czarnobyla pozostawiając w nim samych nieogarniętych leszczy twojego pokroju, którym nagle Krolaczek zaczął przeszkadzać i tak oto doszło po krótce do zerwania skąd inąd zbytecznego ponu. Swoją drogą nie byłoby dla mnie zdziwieniem jakby to wasz król alias kellner maczał w tym palce, a wy jak posłuszne kundelki szczekaliście jak wam przykazał.

Co do twoich osiągnięć to wystarczy spojrzeć na twoje punkty walki i śmiało można wysnuć kilka jakże prawdziwych tez, ot chociażby jakoś bronienia wiosek które przejmowałeś z tak niesamowitą skutecznością :) Podsumowując chciałbym ci przypomnieć, że jak dobijesz do 20 tys festynów (co dla ciebie jest pestką) to chciałbym dostać twój autograf, mało tego, skłonny jestem wysłać ci na tę jakże chwalebną okoliczność browara (o ile mama pozwoli ci wypić) do tej twojej Walii czy gdzie tam się tułasz.

Na marginesie jeszcze chciałem wspomnieć tylko o twojej rozmowie z Glizdą, sam się nią pochwalisz czy mam ją tutaj umieścić ?
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Kiedys były przepychanki na forum i w grze ale odrobine kultury sie prezentowało w wypowiedziach na dzień dzisiejszy to same wyzwiska zero rozmowy na temet gry i zdrowej rywalizacji
Adrianie zgodzisz sie z moim skromnym zdaniem?

Pewnie wlodek ze sie z toba zgodze kiedys byly przepychanki i jakies lekkie podgryzania
megustans.png
jak tak to zawsze odbieralem

Teraz tylko ublizania sobie nawzajem kto komu bardziej ublizy
tzr8m.gif
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

z ciulami nie pije leszczu , juz ci napisalem to jest internet i kazdy kreuje rzeczywistosc , ty wiesz ze w walii ktos inny ze w szkocji inny w koluszkach i tak h****a wiesz , co do glizdy nie ma problemu nie mam sie czego wstydzic
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Ja nawet nie wiem nadal czy świeże wiadomości są od Iluzjonisty?
Ale pamiętam jak to aduś był nadal najlepszy.
Iluzjonista może tylko zazdrościć wygranej adrianakillera i całego sojuszu Exile Immortals.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

pierwszy raz sie z Tobą zgodze , a ty pimpek jak cos sklecisz to ci wieczorem odpisze bo szkoda mi soboty na grepo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

I oczywiście to moja zasługa.
W końcu można powywalać murek Iluzjoniście haha. :)
Ciekawe czy jeszcze raz zagra po przegranej , czy się podda?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

W takim razie przedstawiam pierwszy odcinek z serii pies kelnera wielkim wojownikiem jest:
mankatoo.jpg



... to ci wieczorem odpisze bo szkoda mi soboty na grepo
Mam wrażenie, że masz z tym jakiś problem, bo na każdym kroku próbujesz to podkreślać. Czyżbyś znowu ział obłudą ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Mankatoo ja mam pytanie:
Chyba lubisz nadal Czarnobyl i pewnie chcesz podbić wielkich noobów?
Jakbyś chciał to Ci pomogę.
I każdemu jak ktoś chce.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Mankatoo 02.12.12 o godzinie 19:31
chce tu mieć spokój , interesują mnie teraz inne tereny
glizda2013 02.12.12 o godzinie 19:27
jakiego bałaganu?


kurna jeszcze jeden , uratowal ci **** bo mialem isc na poludnie zeby do twoich miasteczek sie zblizyc , bo jak ci bunt zalozylem wojo 20-26h szlo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

kurna jeszcze jeden , uratowal ci **** bo mialem isc na poludnie zeby do twoich miasteczek sie zblizyc , bo jak ci bunt zalozylem wojo 20-26h szlo

No kurde, chyba z wdzięczności postawię mu pomnik. Rzeczywiście dupsko mi uratował, bo przyszedłby wielki kelnerowy ogar i zaszczekał mnie na śmierć. Chłopczyku, mimo 100 ataków na liczniku które na mnie szły nie licząc twoich, musiałeś zużyć połowę swojej śmiesznej armii żeby wbić mi bunt. Szczycisz się podbojami Glizdy, tylko że sam przejąłeś może z jedno miasto, atakowaliście go z lykaninem, szakalem i kelnerem, ale że ty najgłośniej ujadasz to myślisz, że ktoś się ciebie boi ?
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

to policz wsparcia które dostał hahaha średnio w mieście siedziało 30-40k woja i pare k birem ( powinienem mieć jeszcze rapki) więc sam sie nie bronil ale kilkanascie osób jedno miasto , a ten buncik u ciebie ja miałem ci tylko wyzerować murki i skosić te 15-20k ladu coś tam zbunkrował , a czy ktos się mnie boi raczej nie po prostu glizda w miescie koło mnie 50k deffa i 11k birem trzyma bo to taki kaprys pewnie hahahah noobki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

to policz wsparcia które dostał hahaha średnio w mieście siedziało 30-40k woja i pare k birem ( powinienem mieć jeszcze rapki) więc sam sie nie bronil ale kilkanascie osób jedno miasto , a ten buncik u ciebie ja miałem ci tylko wyzerować murki i skosić te 15-20k ladu coś tam zbunkrował , a czy ktos się mnie boi raczej nie po prostu glizda w miescie koło mnie 50k deffa i 11k birem trzyma bo to taki kaprys pewnie hahahah noobki
To ma się nie bronić jak w pozostałych miastach i znowu będziesz cwaniakował ? Przecież w pozostałych miastach też miał po 40k woja i parę k birem, to co to dla tak zacnego woja jak ty ? Wchodząc z tobą w głębszą dyskusję śmiem twierdzić, że jesteś nawet większym błaznem niż kelner za swoich najlepszych czasów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ile ja takich pw do dzieciakow pisalem i zlote gory im obiecywalem
lol2ug.png

Po co im obiecałeś złote góry?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to policz wsparcia które dostał hahaha średnio w mieście siedziało 30-40k woja i pare k birem ( powinienem mieć jeszcze rapki) więc sam sie nie bronil ale kilkanascie osób jedno miasto , a ten buncik u ciebie ja miałem ci tylko wyzerować murki i skosić te 15-20k ladu coś tam zbunkrował , a czy ktos się mnie boi raczej nie po prostu glizda w miescie koło mnie 50k deffa i 11k birem trzyma bo to taki kaprys pewnie hahahah noobki

Już wiem , jest odwieczna walka Blades And Angels vs. Exile Immortals
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

a niech sobie tam trzyma jak najdłużej, musiałbym chyba oczadzieć żeby się na takie miasteczko wybierać gdzie nawet wioch rolniczych nie ma ale rozumiem ze pomysł zrobienia tam bunkra to twój pomysł no pogratulować , trzeba będzie sprawdzić ile wioch teraz pustych stoi:) a co do błazenstwa nie zauważyłeś pajacu że tylko na 10%odpowiadasz a na wszystko inne gdzie nie masz argumentów cisza noobie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

a niech sobie tam trzyma jak najdłużej, musiałbym chyba oczadzieć żeby się na takie miasteczko wybierać gdzie nawet wioch rolniczych nie ma ale rozumiem ze pomysł zrobienia tam bunkra to twój pomysł no pogratulować , trzeba będzie sprawdzić ile wioch teraz pustych stoi:) a co do błazenstwa nie zauważyłeś pajacu że tylko na 10%odpowiadasz a na wszystko inne gdzie nie masz argumentów cisza noobie?

Po co mam odpowiadać na wszystko jak ty zaraz sobie coś znowu wyimaginujesz (uważaj trudne słowo, w googlach poszukaj). Miałeś spadać, sobota ci ucieka, swoją drogą co ty tyle czasu robisz na grepo ? Żeby festyny poklepać to wystarczy żebyś rano i wieczorem wszedł...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Albo powołać oddziały obywatelskie.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

festyny ? po co teraz sa chlopcy do bicia - blades and angels , darmowe punkt , dawcy miast ( dokladnie jak ty)
 
Do góry