Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Byliśmy od zawsze, ale ty nawet takich cieniasów jak my się boisz wiec bezpieczniej dla ciebie festyny klepać. Bo jeszcze ktoś ci bałaganu narobi :) Heh, nie mogę... fighter się znalazł...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

festyny ? po co teraz sa chlopcy do bicia - blades and angels , darmowe punkt , dawcy miast ( dokladnie jak ty)

Prawda.
Lubię darmowe punkty ( Ja podbijam lepszego) , oddziały obywatelskie i ma trochę większe szanse na to , żeby nie zostać podbitym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

To widzę że jestem pośrednim powodem waszych kłótni bo o ile dobrze pamiętacie Egzekutorzy zanim skończyli tutaj grać przeszli fuzję z nami (wtedy ADHD), w zasadzie przeszli wszyscy leczy tylko niektórzy grali dłużej niż kilka dni (większość z nich albo szybko skończyła grę albo została wywalona/odeszła od nas bo więcej gadali niż robili a żeby móc się wypowiadać trzeba najpierw coś pokazać tak jest moja opinia w tym temacie) No ale wśród nich była osoba o nicku krolaczek a co działo się z nim dalej to właśnie się dowiedziałem od Was ale widzę że sporo świata zwiedził

A co do tego że Angelsi są beznadziejni ja osobiście nie podzielam tej opinii a nie każdy umie się bronić 300 biremami przez tysiącami wojsk rywala tj. Hini przed Lwami o czym pewnie Iluzjonista mógłby trochę poopowiadać ...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

do Madman
Witaj
postaram Ci sie to pokrótce wyjasnic , otóz od maja po zlikwidowaniu egzekutorów siedzialem sobie na omikronowej zasluzonej emeryturce klepiac festyny i od czasu do czasu rozbierajac jakiegos bylego egza , cisza spokój paradise , az tu nagle zostalismy zdradzeni o swicie , ostatni z egzów schronil sie do naszych sojuszników BaA i zaczol nas prowokowac , prosilismy blagalismy o zaprzestanie tej prowokacji a on dalej sie patrzyl , no i wtedy angelsi zerwali pakt z nami ( gralem wtedy w sojuszu Czarnobyl) tak mnie ta wiadomosc zabolala ze odszedlem z sojuszu by w samotnosci pograzyc sie w alkoholowej nicosci , ale na szczescie dobrzy samarytanie z sojuszu EI przygarneli mnie , nakarmili , napoili i wyslali na front walk z angelsami ( wtedy dowiedzialem sie ze to ich wrogowie) w pierwszym miesiacu zabralem tym nieudacznikom z 10 miast (pisze nieudacznikach bo to bylo 10/10 100% skutecznosci)
a tu jakis pimpek co osiagnol tu tyle ze dostal konto od jakiejs ogarnietej kolezanki i znany jest z tego ze nie przepuszcza zadnemu ze swoich nieatywnch , steka i kweka ze 2 morza ze z zaskoczenia ze sie nie liczy i takie tam . mam nadzieje ze masz juz jasnosc sytuacji:)
salam alejkum

dziękuje za wyjaśnienia teraz przynajmniej wiem o co chodzi, choć w pełni się z Tobą nie zgodzę, bo Egzekutorów w zasadzie wykończyła fuzja z nami po której odeszli ich liderzy (chcieli zostawić swoich graczy w jakimś dobrym sojuszu a że nam zawsze było z egzami po drodze nawet jak byłem w Shadows of Hegemon) to się zgodziliśmy na to ale powiem w tym temacie tyle że oni byli w zasadzie jak rodzina i wkrótce wszyscy odeszli z Omi. Teraz gram z nimi na Chi i nie mogę powiedzieć na nich złego słowa, gramy, grabimy i rozwalamy także zabawa jest przednia choć już pod inną nazwą:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

007 glizda zglos sie masz trzy bunt a ja do cholery chce punkty
x12.png
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

z tego co wiem koniec egzów nastapil po stracia miasta na wyspie cudów ale to juz historia , pozdrów ich madman bo byli godnym przeciwnikiem (przynajmniej wiekszosc ) w porównaniu do obecnych " przeciwników" to byli mistrzowie strategii i arcymistrzowie ataku i obrony , powiedz mi madman kolott , dborak albo huragan gra na chi?
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

no zalogowalem sie teraz ale tylko pare nicków kojarze , moze na jakis inntch kontach grajá
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

z tego co wiem koniec egzów nastapil po stracia miasta na wyspie cudów ale to juz historia , pozdrów ich madman bo byli godnym przeciwnikiem (przynajmniej wiekszosc ) w porównaniu do obecnych " przeciwników" to byli mistrzowie strategii i arcymistrzowie ataku i obrony , powiedz mi madman kolott , dborak albo huragan gra na chi?

Z nich aktualnie gra tam tylko huraganos, dborak grał wcześniej ale już nie gra, a co do reszty to oprócz egzów gra tam kiku naszych i kilka oósb z innych światów i oczywiście że ich pozdrowie:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

To widzę że jestem pośrednim powodem waszych kłótni bo o ile dobrze pamiętacie Egzekutorzy zanim skończyli tutaj grać przeszli fuzję z nami (wtedy ADHD), w zasadzie przeszli wszyscy leczy tylko niektórzy grali dłużej niż kilka dni (większość z nich albo szybko skończyła grę albo została wywalona/odeszła od nas bo więcej gadali niż robili a żeby móc się wypowiadać trzeba najpierw coś pokazać tak jest moja opinia w tym temacie) No ale wśród nich była osoba o nicku krolaczek a co działo się z nim dalej to właśnie się dowiedziałem od Was ale widzę że sporo świata zwiedził

A co do tego że Angelsi są beznadziejni ja osobiście nie podzielam tej opinii a nie każdy umie się bronić 300 biremami przez tysiącami wojsk rywala tj. Hini przed Lwami o czym pewnie Iluzjonista mógłby trochę poopowiadać ...

- - - Automatycznie połączono posty - - -



dziękuje za wyjaśnienia teraz przynajmniej wiem o co chodzi, choć w pełni się z Tobą nie zgodzę, bo Egzekutorów w zasadzie wykończyła fuzja z nami po której odeszli ich liderzy (chcieli zostawić swoich graczy w jakimś dobrym sojuszu a że nam zawsze było z egzami po drodze nawet jak byłem w Shadows of Hegemon) to się zgodziliśmy na to ale powiem w tym temacie tyle że oni byli w zasadzie jak rodzina i wkrótce wszyscy odeszli z Omi. Teraz gram z nimi na Chi i nie mogę powiedzieć na nich złego słowa, gramy, grabimy i rozwalamy także zabawa jest przednia choć już pod inną nazwą:)
Angelki są słabe :). Trzeba się rozwijać , aby podbić Exile Immortals.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

odezwał się ten który ma najwięcej miast i jest najlepszym wojownikiem, większość ludzi na Omi kojarzy Cię Norbert chyba tylko z tego że irytujesz wszystkich wokół siebie
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

oj tam madman nie unos sie tak
norbert jest spoko
megustans.png


czytajac jego posty widac na pierwszy rzut oka ze chlopak ma swoj wlasny swiat
jackiechan.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Adrian wiem że Norbert ma swój swiat ale nie musi się z nim mi narzucać, bo mi cięzko ogarnąć swój a co dopiero jego :D

a co do tego filmiku co ci wyskakuje pod postami to widzę że lubisz kobiety za kółkiem :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Wczorajsza Obrona przed kolonem zadna
2097682944.png


Obrona miasta na wyspie bez wiosek roliniczych
jackiechan.png


yyyyq.png


Bledsi i ich strategia

fanboysb.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Zaczynam się gubić, chciałeś punkty to obstawiliśmy wam wiochę pod nosem, a wy mijacie ją szerokim łukiem i bierzecie puste marudząc przy tym, że punktów nie macie gdzie wbijać...

Swoją drogą paru macie egoistów w "drużynie" :) Wczoraj nie pochwalili się na forum, żeby pomóc w obronie, sami punkciki chcieli łyknąć, a tu niespodzianka... wioska padła...

adrianek.png
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Zaczynam się gubić, chciałeś punkty to obstawiliśmy wam wiochę pod nosem

pempix nie wiem ty myslisz ze ja jestem tak tepy jak ty i bede walil w specialnie zalozony bunkier i tym nabijal wam latwe ptk
zig33.png

jedni maja iloraz inteligencji ty widac masz iloczyn
sefudeu.png


bierzecie puste marudząc przy tym, że punktów nie macie gdzie wbijać...

no marudze bo potem taki pempixy tutaj udaje wielkiego wojownika
wkurwiony.png


Swoją drogą paru macie egoistów w "drużynie" Wczoraj nie pochwalili się na forum, żeby pomóc w obronie, sami punkciki chcieli łyknąć, a tu niespodzianka... wioska padła...

nio fakt udalo wam sie zabrac wioske
fapj.png

zdobywajac +/- 120000 ptk ataku na +/- 15 graczy przy czym crom losowo i adrianek dostali w sumie 200000 ptk obrony mi ten przelicznik sie podba jak najbardziej ladnie sie tam musieliscie topic
pokerfacen.png


Tak btw do swiat cos przejmiesz na koryncie takie pytanie bonusowe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Skojarzył mi się z tobą ten krótki komix ;)
1355309447_ew1wkc_600.jpg


Co do koryntu jak przyjdzie pora to przjmę, gram dla zabawy, w przeciwieństwie do ciebie
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

mephix kto tobie naopowiadal ze ze mna da sie wygrac
hahanj.png


tak na marginesie fajny demotywator szczegolnie mina na koncu
x11w.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Co mnie tutaj dawno nie było... Jak tam Adrian, dalej top1? :)
 
Do góry