Sytuacja na świecie Efez

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

bardzo trudne rozmowy tu prowadzicie jak na sobotni wieczór czy tam noc, nic z tego nie rozumiem.
Ale to oznacza że sytuacja na świecie jest gorąca :) jak odgrzewane schabowe których bardzo nie lubię
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

dokladnie to pokazuje, ze nie walczyliscie z rownym przeciwnikiem. bo jak 6 ludzi moze rozwalic sojusz zlozony z powiedzmy 60 graczy potrafiacych cos w grepolis? Biliscie farmy przez pare miesiecy i tyle. Pierwszy powazny rywal jaki sie pojawil (my) i ktory chcial walczyc... i juz was niestety zabraklo.

Buhahahahhahahaa

Tyle w temacie,

jedynie "Lusia" mnie rozbierała do naga :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i to też nie wiem czy na tym serwie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

wahaha

Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ale Moguś zgarnia u mnie nagrodę hejtera dnia, gratuluję :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

łał .. to dla mnie zbyt trudne .. nawet do wymówienia .... ja prosta nieokrzesana kropkowana istota .. nie atakujcie zacni ludkowie .. zmiłowania proszę :)
Oj tam, oj tam to jeszcze nic spróbuj wymówić to:
W gąszczu szczawiu we Wrzeszczu
klaszczą kleszcze na deszczu,
szepcze szczygieł w szczelinie, szczeka szczeniak w Szczuczynie,
piszczy pszczoła pod Pszczyną, świszcze świerszcz pod leszczyną,
a trzy pliszki i liszka
taszczą płaszcze w Szypliszkach.
:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Jak można mieć już 4,2k pkt :O
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Panowie dobrze mi przyszłe osady budują, szacunek dla nich za to :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

W sumie to dobrze ,na początku wyda całe złoto to mu na potem nie zostanie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Ale okazuje się, że jest zawodowym złodziejem torebek na cmentarzu i kupi nowe :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

A ja tylko powiem, że troszkę słabe są ustawienia tej gry, wchodząc tu myślałam, że będą takie jak na ypsilonie a tu lipa i jeszcze te morale całkiem nie potrzebne :( budowa też idzie koszmarnie :(oby się wszystko rozkręciło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Już sie kręci .. kolony na pasach startowych już stoją .. trwa odliczanie .. kto pierwszy wypłynie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Jutro Roma pokaże innym jak się farmi, ogólnie sporo tu elitarnych graczy, będzie sporo zabawy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Jutro Roma pokaże innym jak się farmi, ogólnie sporo tu elitarnych graczy, będzie sporo zabawy :)
Nie wiem kogo elitarnego tam widzisz, ale dobra.
moim zdaniem to kolejna masowa ktora rozleci sie do miesiaca czasu, a jak nie to na pewno wyleci z topki, szczegolnie tej najwazniejszej czyli agro

moge sie zalozyc ze jest to sojusz formowany wlasciwie od zera i bez stabilnego trzonu graczy, taki nie moze miec stabilnej przyszlosci

ogolnie cala topka sojuszy tego swiata jest dziwna
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Już sie kręci .. kolony na pasach startowych już stoją .. trwa odliczanie .. kto pierwszy wypłynie :)

wypływanie kolonami teraz nie ma kompletnie sensu wg mnie bo wioski są malutkie a twardzieli za wielu nie ma co by brało wiochy po 3k.


Świat jest bardzo ale to bardzo wolny jeśli chodzi o prędkość jednostek - ataki kolonem to max do 2-3 wiosek - nie ma latania po całym M.
pomoc tylko z bliska, sojuszem muszą być w jednej kupie bo inaczej nie pomogą chyba że będzie ktoś siedział non stop na kompie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Mnie też martwi ta prędkość jednostek , w ogóle dziwna proporcja do prędkości świata 3x :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Dokładnie bardzo wolna ta prędkość jednostek ciekawe kto to wymyślił :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

zapewne ten sam czlowiek ktory wiedzial ze pomimo narzekan na predkosc jednostek i tak wbijecie na ten swiat
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Od jutra kończy się sezon masówek, mam nadzieję, że wszystkie farmy gotowe do żniw, gdyż dobre zbiory są podstawą do rozwoju w tym jakże barwnym i pełnym zmian okresie :)
 
Do góry