Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

nie to bylo wlasnie wtedy, gdy hoho chcial wstawic kolona. zreszta nawet jesli to do tej pory siedzi jego wsparcie u mnie :D. no life? to ty piszesz posty po nocach 23, 2, 3 teraz tez. idz spac adas czasami

widzę że muszę za każdym razem robić screena zeby do takich pustych głów doszlo ze nie maja racji, hoho wiem kiedy słał kolona a kiedy bylo sprawdzane miasto, ten raport pokazuje stan juz dawno po akcji na drugi dzien :) co do hoho wiesz nie wiem czy bedac na urlopie mozna cofnac wsparcie :) moze ty to potrafisz :) a to ze pisze post o jakiejś porze co ma oznaczać ? wystarczy popytać ludzi ktorzy cie atakuja i potwierdza ze na grepo siedzisz 24h;) a post moge napisać i o 5 to nie oznacza ze siedzialem cala noc tylko po to by go napisac o danej godzinie

dalej sie chwal ze podbiles miasta komus kogo nie bylo i nie mial szans na obrone bo w tym jesteś miszczu a na profilku mam prawde o tobie :)

hubalku czemu do mnie nie jesteś taki cwany? wbijasz kolony tylko do ludzi których nie ma na kompie i jeszcze dajesz głupie nazwy fikasz i znikasz? to kiedy ja stracę miasto za ataki na ciebie? :D zapomniałem brakuje ci czegoś wiesz gdzie :) na 135 podbojów podbiłeś chociaż 1 miasto komuś kto był online ???

jakbyś nie czytal to masz tutaj
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

za te ataki na mnie? chodzi ci o te wczorajsze 4 ognie? XD czy o plagi i blyskawice? ciekawe kto mnie atakuje? jedynie to moze anita czasami cos pusci a tak to cisza. zreszta jak to sie mowi nie karmic trolla wiec juz nie zamierzam z toba dyskutowac ;p nie jestes tego wart abym sie tu rozpisywal bo i tak nic nie przyjmujesz do wiadomosci :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

za te ataki na mnie? chodzi ci o te wczorajsze 4 ognie? XD czy o plagi i blyskawice? ciekawe kto mnie atakuje? jedynie to moze anita czasami cos pusci a tak to cisza. zreszta jak to sie mowi nie karmic trolla wiec juz nie zamierzam z toba dyskutowac ;p nie jestes tego wart abym sie tu rozpisywal bo i tak nic nie przyjmujesz do wiadomosci :)

tak tak tak tak xD same ciekawe rzeczy piszesz :) ciekawe kto ci rzuca błyski :) sojusze chyba pomyliles :) masz takiego pecha ze od pi zawsze jestes za mna w kazdym rankingu i masz kompleksy ze tam gdzie ja gram i jestes ty zawsze jestes w tyle i musisz za kazdym razem uznac moja wyższosc :) taka niestety dla ciebie jest prawda
troll to ty ;) ja swoje slowa potwierdzam rapkami ty tego nie jestes wstanie zrobic :)

to teraz gdzie kolona puscisz? :D na szaraczka po jakims graczu czy dac ci znac kto ma bana ? wtedy najwiekszy wojownik sie budzi w tobie :D zresztą każdy to wie kto tu gra i nie trzeba o tym pisać :)

niedługo pewnie zakonczysz gre pod takim samym pretekstem jak na innych serwach :D
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

tak mam komplesy bo jestem nizej na grepo (w grze) XD nie osmieszaj sie juz bardziej. chyba musze napisac petycje o dodanie nowego boga w grze (adasia) bedziesz zaraz obok zeusa :D. pokazujesz jakies raporty chowasz je miesiacami, przetrzymujesz pw robisz skany wszystkiego co jest na forum ;p to nie jest normalne adasiu. nie pokaze rapkow bo ich nie archwizuje tak jak ty. nawet nie pokazujesz swoich raportow tylko cudze :p bo ten atak to byly manty i to nie twoje a anity.

a gre to miales zakonczyc ty :D po raz setny juz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Adaś zamiast się kłócić pogratulowałbyś wyznawcom wygranej :D a widzę gratulowałeś zwracam honor :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Graty dla Wyznawców za ukończenie tego chorego świata , i pokazanie miejsca w szeregu adasiowi i jego cicho-ciemnym funflom ;) przez grono zgranych (nobo-bobo 15-16 latków ;) ) KOMNATA CHWAŁY W 100% WASZA - adas ma tylko swoje rankingi i obgryzione pazurki z zazdrości :D

wracaj na tą swoja światówke i mierz sie z najwiekszymi turbokotami , tam nie ma bonusu nocnego i mozesz wszytkich jechac jak smacznie sobie spią ;p - tam jest twoje miejsce , na PL serwerach nikt cie niechce ( poza twoja "ekipa" multi-kont :) )

<ciach!>

//proszę by więcej takie teksty się nie powtarzały
chrycho13
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Czciciel BRAWO! W końcu ktoś konkretnie i dosadnie to napisał :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

tak mam komplesy bo jestem nizej na grepo (w grze) XD nie osmieszaj sie juz bardziej. chyba musze napisac petycje o dodanie nowego boga w grze (adasia) bedziesz zaraz obok zeusa :D. pokazujesz jakies raporty chowasz je miesiacami, przetrzymujesz pw robisz skany wszystkiego co jest na forum ;p to nie jest normalne adasiu. nie pokaze rapkow bo ich nie archwizuje tak jak ty. nawet nie pokazujesz swoich raportow tylko cudze :p bo ten atak to byly manty i to nie twoje a anity.

a gre to miales zakonczyc ty :D po raz setny juz

ten raport nie przedstawia ataku mant to po pierwsze :) po 2 ciężko żebym sprawdził port w mieście na danej wyspie jeśli tam nie mam miasta :) ośmieszasz się tylko ty tymi bredniami o tym że jesteśmy w niby koalicji przeciwko wam :D haha co z tego że jesteś na czerwono u nas i tak samo u innych ? Grę zakonczylem juz 11 dni temu na heraklionie a to kiedy zakoncze na Atenach to moja sprawa ty sie do tego nie przyczynisz bo za cienki w uszach jestes :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Graty dla Wyznawców za ukończenie tego chorego świata , i pokazanie miejsca w szeregu adasiowi i jego cicho-ciemnym funflom ;) przez grono zgranych (nobo-bobo 15-16 latków ;) ) KOMNATA CHWAŁY W 100% WASZA - adas ma tylko swoje rankingi i obgryzione pazurki z zazdrości :D

wracaj na tą swoja światówke i mierz sie z najwiekszymi turbokotami , tam nie ma bonusu nocnego i mozesz wszytkich jechac jak smacznie sobie spią ;p - tam jest twoje miejsce , na PL serwerach nikt cie niechce ( poza twoja "ekipa" multi-kont :) )

BTW: widziałem cie ostatnio w LIDLU - jak wchodziłeś na wage i sprawdzałeś cene buraka :)

o noobie znowu przemówiłeś :) podaj nick z gry ;) zobaczymy jaki miszczu jesteś :) WO niczego nie zazdroszczę i to już napisałem tak samo inni gracze DH. Nam na cudach nie zależało tylko na walce ale gracze twojego pokroju uciekli na m65 i tam sobie budowali domki i grali cwaniakow tak samo jak ty. A co do bonusu to twoi koledzy tylko tak podbijali miasta, kafel, lody i wielu innych którzy nie potrafili za dnia nic zrobić :) już zapomniałeś jak si stracilo 3 cuda? kolony o 4-5 w nocy :) także te uwagi kieruj do swoich kolegow z WO bo ja w bonusie nie musze wbjac kolonow gdyz nie ma takiej potrzeby :) pokaż mi 1 multikonto w DH :D haha to u was sa nom stop bany za multi a nie u nas także kolejna bzdura na moj temat. Nie gralem nigdy na multi i nie bede a ty nie masz jaj i nigdy nie bedziesz miec zeby napisac swoj nick widocznie od dziecka sie ukrywasz bo nom stop dostajesz becki. POZDRO

ps nie bede komentowac ostatniego zdania bo to raczej pasuje do ciebie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adaś zamiast się kłócić pogratulowałbyś wyznawcom wygranej :D a widzę gratulowałeś zwracam honor :)

było sprawdzić kto pierwszy to zrobił :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gratulację dla wyznawców, co by nie było należała się wam ta korona, tylko szkoda, że tak łatwo przyszła;) gratki raz jeszcze
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gratulację dla wyznawców, co by nie było należała się wam ta korona, tylko szkoda, że tak łatwo przyszła;) gratki raz jeszcze

rothi zagladaj czesciej ;p bo pw czeka ;P jedna sprawa do wyjasnienia jest:) takze czekam na odp
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gratulację dla wyznawców, co by nie było należała się wam ta korona, tylko szkoda, że tak łatwo przyszła;) gratki raz jeszcze

Łatwo? Zablokowaliśmy wam 3 cudaki aż w końcu nie wytrzymaliście nerwowo i się sojusz rozleciał z powodów wszystkim znanych. Tak koronka się nam należała wywalczyliśmy ją najpierw przez zablokowanie wam cudów bronienie swoich,eliminowanie czerwonych kropek które stawialiście po szarakach np. Lodygo, Rozbiliśmy wam kolona na Zeusie odbiliśmy pozostałe Cudaki jak ty mi powiesz że to było takie łatwe to chyba jesteś niezdrowy umysłowo. Wygraliśmy właśnie dlatego że wytrzymaliśmy trudy napotkane na drodzę które was zniszczyły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Łatwo? Zablokowaliśmy wam 3 cudaki aż w końcu nie wytrzymaliście nerwowo i się sojusz rozleciał z powodów wszystkim znanych. Tak koronka się nam należała wywalczyliśmy ją najpierw przez zablokowanie wam cudów bronienie swoich,eliminowanie czerwonych kropek które stawialiście po szarakach np. Lodygo, Rozbiliśmy wam kolona na Zeusie odbiliśmy pozostałe Cudaki jak ty mi powiesz że to było takie łatwe to chyba jesteś niezdrowy umysłowo. Wygraliśmy właśnie dlatego że wytrzymaliśmy trudy napotkane na drodzę które was zniszczyły.

niezdrowy umysłowo to chyba Ty kolego jesteś, skoro tak się podniecasz niektórymi sprawami;) dla mnie grepo było jest i będzie tylko grą, dla Ciebie jest chyba czymś więcej, wiec cóż;) obrażaj sobie dalej ja mam na to wywalone:)

łatwo miałem na myśli zdobycie korony, czyli zbudowanie 7 na 7, bo wtedy już z nikim nie rywalizowaliście, co do pierwszych 4 cudów, to wiem, że nie przyszło to łatwo, ale udało się wam pokonaliście (wraz z innymi sojuszami) konkurenta w postaci SI i chwała wam za to, ale potem jak już się SI rozpadła to w budowie kolejnych cudów nikt wam chyba nie przeszkadzał:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tak grepo to moje całe życie ;p

Po prostu wiele osob czyta forum a nie gra na Atenach i nie zna sytuacji dlatego trzeba pisac sprostowanie do takich jak ty :)

Tu się mylisz nawet posadzili nam kolona na Zeusie którego rozbiliśmy wcześniej jeszcze parę podchodów robione było z powodu że posypały się szaraki na które DH wskakiwało.
Fakt było to dużo mniej niż wcześniej.

Jakbyś od razu napisał tak jak teraz byś nie zobaczył mojego postu gdyż kłamstwem było że przyszło to nam Łatwo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tak grepo to moje całe życie ;p

Po prostu wiele osob czyta forum a nie gra na Atenach i nie zna sytuacji dlatego trzeba pisac sprostowanie do takich jak ty :)

Tu się mylisz nawet posadzili nam kolona na Zeusie którego rozbiliśmy wcześniej jeszcze parę podchodów robione było z powodu że posypały się szaraki na które DH wskakiwało.
Fakt było to dużo mniej niż wcześniej.

No to o tym nie wiedziałem, bo od początku lipca tylko zaglądam na grepo;) dzięki za wyjaśnienie :-] ale jednego cudaka vegeta wam oddała:)

Jakbyś od razu napisał tak jak teraz byś nie zobaczył mojego postu gdyż kłamstwem było że przyszło to nam Łatwo.
Chodziło mi głównie o to, że po pokonaniu SI nikt się z wami nie ścigał z cudakami, i nikt aż tak bardzo na was nie naciskał
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tak sobię myslę teraz że obieg informacji na tym świecie przeraża mnie z każdą chwilą coraz bardziej :eek: Tutaj już nie da sie byc anonimowym bo zawsze znajdzie się jedna osoba (tak mam na mysli konkretną) która nie potrafi trzymac jęzorka za zębami :p

Co jak co ale pokłony w tej chwili dla Darka który mimo tego że tak szczerze się nie lubimy potrafił zachowac pewne informacje dla siebie :)

Teraz na tym swiecie bedzie tzw "walka psów" i pewnie 3/4 szaraków bo cel został już osiągnięty :p
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie ma za co i przepraszam troche przesadziłem z tą chorobą umysłową :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Łatwo? Zablokowaliśmy wam 3 cudaki aż w końcu nie wytrzymaliście nerwowo i się sojusz rozleciał z powodów wszystkim znanych.


Właśnie te zablokowanie było proste :) 1 cud padł po tym jak gracz nie miał neta czyli nie było info że idzie kolon poza tym to nie ty zablokowałeś ani twój sojusz tylko serdel będący w bratkach wtedy o ile się nie myle :) 2 cud padł po tym jak dajkanowi wbil marcinquest kolona o 4-5 rano ale co za problem wbic kolona jesli obstawa miasta była tak marna że pożal sie boże.. 2-3 ataki i wioska była pusta (za to na froncie mial takie bunkry ze szok) a wiem ile bylo bo czujki mialem :) ale to znowu bratki zablokowaly nam cud a nie wo :) 3 cud stracilismy za dnia jak gracz byl w pracy i kto znowu zablokowal cud? bratki a konkretnie bicuomega :)

wiec nie przypisuj sobie blokowania cudów bo WO nie potrafilo tego zrobic :) najpierw kolon kafla u patrizio ktory rozbilismy a potem kolon od kogos innego na naszym kolosie i tez go rozbilismy

wasze proby konczyly się fiaskiem i to dzieki braterstwu masz korone

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ty i twoje wo nic nie zrobiliscie w tym kierunku żeby zablokowac jakikolwiek cud SI bo wasze próby kończyły sie porażką :)

rothi napisał że chwała wam za przerwanie cudów si ale ja bym to przeprawil na chwała bratkom bo dzięki nim takie nooby jak wo maja korone :) to wszystko w tej sprawie a wiem ze to cie zaboli ale taka jest prawda:) podziękuj bratkom za sukces
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Serdel leciał kolonem i ataki,wsparcie czym miał deffa u Anity było bardzo marnie ognie dołożyła Anka36 a ja 3k birem które żęby puścic musiałem siedziec do 3 wraz z Rhiamon która też swoje puściła lecz ilości już nie pamietam wiec swój wkład miałem tak samo Mój sojusz :)
Nie jestem pewny czy przypadkiem podczas tej 1 akcji Serdel nie był jeszcze u nas ale nie chce mi sie sprawdzac.

Po za tym każda akcja było organizowana wspólnie a kolonem leciały osoby które miały najbliżej fakt Bratki nam wiele pomogły i chwała im za to :)
A Bratkom dziękowałem już tak samo Vendecie więc chyba już im starczy dla nich i tak najlepszą nagrodą jest Wygrana Sojusznika i Przegrana N00ba który jedynie wypisuje swoje teorie jak to cuda się buduje a zapomina że sam jedynie może pomażyc o sukcesie co go boli najbardziej z tego co widac bo sobie darowac nie moze i ciągle wypisuje mądrości :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Serdel leciał kolonem i ataki,wsparcie czym miał deffa u Anity było bardzo marnie ognie dołożyła Anka36 a ja 3k birem które żęby puścic musiałem siedziec do 3 wraz z Rhiamon która też swoje puściła lecz ilości już nie pamietam wiec swój wkład miałem tak samo Mój sojusz :)
Nie jestem pewny czy przypadkiem podczas tej 1 akcji Serdel nie był jeszcze u nas ale nie chce mi sie sprawdzac.

Po za tym każda akcja było organizowana wspólnie a kolonem leciały osoby które miały najbliżej fakt Bratki nam wiele pomogły i chwała im za to :)
A Bratkom dziękowałem już tak samo Vendecie więc chyba już im starczy dla nich i tak najlepszą nagrodą jest Wygrana Sojusznika i Przegrana N00ba który jedynie wypisuje swoje teorie jak to cuda się buduje a zapomina że sam jedynie może pomażyc o sukcesie co go boli najbardziej z tego co widac bo sobie darowac nie moze i ciągle wypisuje mądrości :)

haha jak ja zdobyłem korone to ty jeszcze nie wiedziałeś co to grepolis :) co maja do tego moje teorie jesli za cuda odpowiada caly sojusz ? :) ja swoje miasta pilnowalem jak nalezy, obstawa tez byla taka jak powinna podczas budowy cudów i zarywalem tyle nocek zeby pilnowac innych ze lepiej nie mowic wiec te swoje krzywe i drętwe teksty kieruj nie wiem do elity albo czciciela :)

twoj wklad to jedynie wsparcie :) dobrze ze to napisales bo atakow od wo nie bylo przy tych akcjach gdzie kolony słali gracze z bratkow

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak samo jak dyziol wbil wam kolona na cudaka :) najwiecej atakow bylo od sojusznikow a WO kisilo ognie :) hehe juz nie wspomne o niepokornych ktorzy wbili tez kolona na wasz cud i w 5 sojuszy nie daliscie rady rozbic 3,5k birem :) taka pompa z tego byla ze lepiej nie pisac:)


nie będę nom stop pisać że niczego nie zazdroszczę WO bo nie ma czego :) wygraj świat walką a nie polityką i fuzjami to pogadamy :) całą robote za was zrobił sojusznik :) gdyby braterstwo wam nie pomogło to SI mialo by juz dawno 4 cuda :)

Pozdrawiam i koncze dyskusje z toba :)

pozdrowie przy okacji bicu i misiowa :) chyba najbardziej spoko gracze z waszej calej koalicji no i Aga, Rozmaryn i kilku innych a nie chce mi sie wymieniac nickow :) wiem z kim mozna bylo na luzie od czasu do czasu pogadac bez obrazania innych :) z toba sie nie dalo tak samo jak z innymi twoimi krzykaczami ktorym rozkazujesz zeby sie logowali na fo i jechali po mnie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry