Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tak sama prawda Adaś nas gnębi i terroryzuje :( Na każdego z Nas ma jakieś haki dlatego tak warujemy przy kompach bo jak Nas nie ma to wydzwania i karze nam siedzieć po 23,5h dziennie inaczej wyda Nasze sekrety :mad: Tutaj jak mu posłodzimy to potem mamy dodatkowe 30 min na siku i prysznic więc opłaca się być miłym dla Naszego Adasia prawda Gosia ? :D

CzcicieleFajkiMisia to ty nie wiesz że ja z każdym mam układy a jak coś mi nie pasuje to obsmarowuje tyłeczki jak leci każdemu nie przejmując się konsekwencjami ? Wybacz że jesteś taki niedoinformowany no ale cóż nie moja wina :(:confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Wybaczcie że się w trące w wasze "rozmowy" ale ni ciula nie rozumiem co ma do tego wszystkiego czyli rozmowy Adasia z Czcicielem to co napisała Karinka xD

Adaś nie gra 24h o 5 rano bez problemu mozna kolony wbijac bo jak to napisał w masówce do nas "Potraficie wbijac kolony tylko jak ktoś śpi" oczywiście dodając do tego wiele obelg na mnie i koleżankę która wjechała mu tym kolonem więc musze was rozczarowac Adam również musi spac czasami :)

A i Pierwszego cudaka zablokowało wam Amaterasu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

tym trikiem jest 22h grania i 2h snu :)

co ma piernik do wiatraka ? co mnie strefy czasowe interesuja ? chyba nazwa "ŚWIATOWY" sama w sobie juz o tym mówi , że graja tam rozne państwa a co za tym idzie różne strefy czasowe - ale tobie trzeba pisać doslownie i wyczerpujaco wiec :
napisalem ze nie ma bonusu i mozesz lac wszytkich 24/h - a to ze jestes no-lifem to akurat powinno ciebie satysfakcjonować ;) wiec ten serwer jest idealny dla ciebie



to lepiej nie bądź taki ciekawski bo jeszcze ci głupio będzie :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Niestety, ale dwa razy do tej samej rzeki nie wchodze :):cool:


No widze ze masz jakieś kompleksy ;) nolifem nie jestem synku bo od 10 lat trenuje pilkę nożna i mam treningi i mecze wiec nie siedze tak jak piszesz 22h przed kompem :) z tym masz problem jak widze :) i to cie boli ze mam czas na gre nie tak jak ty czy inni gracze ale to juz pisalem nie masz czasu to nie graj na szybkim serwerze (do hubala kieruj slowa ze jest nolifem bo on nic nie robi tylko siedzi caly czas na grepo:) nawet na wyklady nie chodzi bo musi miasteczek pilnowac) a o trickach nie bede pisac bo to nie chodzi o czas jaki sie jest na grepo :) manfred pisal o takich rzeczach w 1 temacie co prawda on troszke inaczej gra ale tak samo ma glowe i mysli nie tak jak ty. Pograsz jeszcze z rok czy 2 i bedziesz wiedzial o czym pisze. Ateny to szybki serwer i jesli trzeba wyjsc to sie stosuje kilka sztuczek. Nawet jak byles u nas w sojuszu to nie byles nikim zaufanym wiec nic o nas nie wiesz :) Jest paczka ludzi ktora od poczatku gra ze mna i oni wiedza duzo a ze potrafia zachowac rzeczy prywatne dla siebie to takie noobki jak ty nic nie wiedza o mnie czy o innych graczach:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wybaczcie że się w trące w wasze "rozmowy" ale ni ciula nie rozumiem co ma do tego wszystkiego czyli rozmowy Adasia z Czcicielem to co napisała Karinka xD

Adaś nie gra 24h o 5 rano bez problemu mozna kolony wbijac bo jak to napisał w masówce do nas "Potraficie wbijac kolony tylko jak ktoś śpi" oczywiście dodając do tego wiele obelg na mnie i koleżankę która wjechała mu tym kolonem więc musze was rozczarowac Adam również musi spac czasami :)

A i Pierwszego cudaka zablokowało wam Amaterasu.

Tutaj rozmawiamy o Atenach a nie o kolonach na jakims swiecie gdzie i tak miasto bylo do oddania :) wbila o takiej godzinie bo na Heraklionie ze mna grala i wiedziala ze akurat dzis o tej mnie nie ma a ciezko nie wbic kolona jak stal tam tylko off i to same procki ktorymi was za dnia klinowalem jak dzieci :) wasi najlepsi gracze nic nie potrafili zdziałać za dnia :) i ciekawe gdzie ja w masie napisalem cokolwiek o tobie? Napisalem kilka słów o niej ze takich rzeczy sie nie wyorzystuje jesli sie gra razem w sojuszu na innym serwie :) Najwyrazniej czytales cos innego lub nie potrafisz czytac ze zrozumieniem :) po tej akcji ta kobieta przestala sie logowac na heraklionie bo jej bylo wstyd.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i jeszcze coś casanti tak nie bylo takich słow :
"Potraficie wbijac kolony tylko jak ktoś śpi"

bo ja nigdzie o spaniu nie pisalem tylko o tym ze jak kogos nie ma a to roznica :) wiec masz słabą pamieć a moze za duzo serwerów na glowie i ci sie juz myla
a moim wolnym czasem ty nie bedziesz dysponowac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie nie było jej akurat sprawa była inna a mniej więcej chodziło o to samo dlaczego Gosia przestała garc w Lordsach ale prawda to już inny świat. A i próba od nas na ciebie była jedna w dzień nie udana gdyż gracz leciał jak na nieaktywnego a druga to już kolon wszedł Chyba ze o jakiejś nie wiem. Twój wolny czas i ile spędzasz na grze to akurat mnie nie interesuje Twoje życie Twoja sprawa.

Możliwe że słowa mi się pomyliły trochę pomyliły lecz sens podobny no i servery już powoli ograniczam gdyż czasu nie tyle co kiedyś no i zapału brak. W Masówce miałeś to samo co w profilu nie zapisuje takich głupot ale były tam różne obelgi w moją stronę i oczywiście co drugie słowo twój ulubiony tekst "Noob" ;p
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Adas jak zwykle wszystko wie :D a ta pilke to trenujesz na x boxie czy palystation ?? :D

btw. adasiu ty o mnie nie wiesz nic :p a ja o was troche wiem bo kiedys sobie pogadalem z pewnym gosciem o was :) aczkolwiek zachowuje pewne informacje tylko dla siebie ale to moze byc do czasu :p wiec nie pajacuj za mocno :) dobrze radze

Widać masz problem :) wszystko się da sprawdzić ale nie bede robic offtopicu tutaj :)
Pewnie gość hehe on tyle wie co ty czy inni na grepo :) nikt z DH z toba nie pisze bo nie dosc ze jestes zdrajcą to jeszcze zniszczyles ich prace jaką bylo budowanie cudów :) dla mnie mozesz z samym papierzem gadac bo to i tak ci nic nie da :) o mnie nic nie bedziesz wiedzial :) niedlugo studenciku wracasz na uczelnie wiec nie kozacz

nie ma to jak pogadac z kims kto zazdrosci komus czegos a nic o tej osobie nie wie :) moze jeszcze z moim bratem pisales ? :) A moze z Robertem ? no to widzisz ten bajkopisarz moze pisac o mnie czy o Gosi wszystko co mu sie podoba :) jakos sie tego nie boje tym bardziej Gosia :) a ze ma zal ze nie dostal do nas zapro na poczatku serwa i go smerfy zjechaly t o jego problem :) mogl nie kozaczyc ze mu miasta nie zabiora:)


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie nie było jej akurat sprawa była inna a mniej więcej chodziło o to samo dlaczego Gosia przestała garc w Lordsach ale prawda to już inny świat. A i próba od nas na ciebie była jedna w dzień nie udana gdyż gracz leciał jak na nieaktywnego a druga to już kolon wszedł Chyba ze o jakiejś nie wiem. Twój wolny czas i ile spędzasz na grze to akurat mnie nie interesuje Twoje życie Twoja sprawa.

Możliwe że słowa mi się pomyliły trochę pomyliły lecz sens podobny no i servery już powoli ograniczam gdyż czasu nie tyle co kiedyś no i zapału brak. W Masówce miałeś to samo co w profilu nie zapisuje takich głupot ale były tam różne obelgi w moją stronę i oczywiście co drugie słowo twój ulubiony tekst "Noob" ;p

profil był podobny do masówki ale nie w 100% dlatego że za masa moglem dostac punkty ujemne za obraze a za profil nie wiec nie pisz glupot:) w masówce nic o tobie nie bylo a na profiu tak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

nie pisalem o gosciu z gry tylko z rla a miasta na cudaku stracila anita i mariusz ktorzy sa w dh tzw. twoi gracze
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Casanti nie chwal sie tym ze Gosia gra u was na heraklionie bo odeszla razem ze mna z Lordsów a to ze mi sie juz nie chcialo grac i jeszcze ją zapytalem o to i odpowiedz byla jednoznaczna ze tez nie ma ochoty tu grac to ja zrobilem szaraki :) ona zostala tylko dlatego ze na Atenach miala urlop :) teraz wrocila z niego i nie wiem czy z wami zostanie na heraklionie a co do lordsow to wielu graczy tam jest spoko ale tez są sępy takie jak dimz czy katar ktore jak sa akcje to nie maja ofa i ogni ale jak ktos konczy to leca bez pytania na miasta w celu nabijania pkt

nie wiesz jak bylo to prosze nic nie pisz w tej sprawie bo nikt nas nie wyrzucil ;) ja odeszlem sam co potwierdzi kazdy gracz tego sojuszu a Gosia poszla za mna :) pisalem toxiemu czemu odszedlem wiec go zapytaj

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie pisalem o gosciu z gry tylko z rla a miasta na cudaku stracila anita i mariusz ktorzy sa w dh tzw. twoi gracze

tym gosiem jest Robert i myslisz ze co ktos sie boi tego co on pisze ? :) widac masz kompleksy jak smark bo mi wisi co on pisze tak samo Gosi. Nikogo innego z rl nie znasz kto moglby znac mnie czy Gosie no chyba ze studiujesz w stolicy ahahaha
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie chwalę się i wiem czemu odeszła wiem co ci pomogło odejsc z Heraklionu widziałem sporo raportów jak ci z bunkra 3k birem zostaje 200 birem a Hellios agresora dnia zgarnia dzieki tobie wiec wiesz to co nasmarujesz zawsze jest Bardzoo dalekie od prawdy ale o tym ludzie już wiedzą :)

A i widzę ciśnienie skacze bo znowu zaczynasz nie czytac moich postów bo ja nie pisałem że was wyrzucili hihihihi Albo z czytania ze zrozumieniem słabe oceny były :<

Ps. Masówki nie dostałem czytałem profil który był praktycznie taki sam jak masówka :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie chwalę się i wiem czemu odeszła wiem co ci pomogło odejsc z Heraklionu widziałem sporo raportów jak ci z bunkra 3k birem zostaje 200 birem a Hellios agresora dnia zgarnia dzieki tobie wiec wiesz to co nasmarujesz zawsze jest Bardzoo dalekie od prawdy ale o tym ludzie już wiedzą :)

A i widzę ciśnienie skacze bo znowu zaczynasz nie czytac moich postów bo ja nie pisałem że was wyrzucili hihihihi Albo z czytania ze zrozumieniem słabe oceny były :<



Ps. Masówki nie dostałem czytałem profil który był praktycznie taki sam jak masówka :)

jakiego bunkra ? :) gdzie 3k birem chyba cos ci sie pomylilo :) helios mnie nie atakowac bo sie bal wiec nie wiem gdzie ty widziales 3k birem

kazdy to potwierdzi nawet Gosia bo miala u mnie czujki :) na mnie na pewno twoj grecki złotnik nie nabil agresora a nawet nie potrafil 120 transow defa rozbic mimo ze mial 5 miast na wyspie i wszedzie byly ofy bez transow

to on mial pecha jak go zjechalem zreszta mam raporty w folderze jak sie zaloguje na hera moge pokazac jak mu ofy wybilem i ognie
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Hhaahah jak ja kocham twój tekst "Bał się atakowac" hahahaha xDDDD

Zawsze kłamałeś i kłamac będziesz żeby sie wybielic dlatego daleko ci do czołówki grepo fakt mi też daleko ale ja chociaż o tym wiem :)
3k birem i 400 transów pamietam śmiałem się jeszcze z tego że masz praktycznie taki sam bunkier jak ja na cudaku na Atenach nie wiem kto ci to tam stawiał ale na pewno nie było to tylko twoje wsparcie.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

hehe biegając z tabletem po podwórku i kopiąc piłke o mur nie można tego nazwać "trenowaniem pilki nożnej" :)

a i nie pisz do mnie "synku" bo nie jesteś moim ojcem :D




hehe nie chciał byś wiedzieć tego naprawde :)



Moze ty biegasz po podwórku i kopiesz pilke o mur :) ja nie mieszkam na blokowisku to po pierwsze a drugie to widze masz jakies problemy spoleczne i byc moze nie tylko takie :) wiesz jest taka strona PZPN gdzie wszystko sie da sprawdzic nawet moj nr karty pilkarskiej i historie w jakich klubach gralem i w jakim jestem obecnie :) tylko ze taki ktos jak ty o tym nie bedzie wiedziec bo tylko znajomi o tym wiedza z rl :) i lepiej sprawdz godziny postów :) bo cos ci sie myli

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pokaż raporty jak mnie niby atakowal ten twoj grecki leszcz bo ja raporty mam jak mu ofy wybilem i ognie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Moze ty biegasz po podwórku i kopiesz pilke o mur :) ja nie mieszkam na blokowisku to po pierwsze a drugie to widze masz jakies problemy spoleczne i byc moze nie tylko takie :) wiesz jest taka strona PZPN gdzie wszystko sie da sprawdzic nawet moj nr karty pilkarskiej i historie w jakich klubach gralem i w jakim jestem obecnie :) tylko ze taki ktos jak ty o tym nie bedzie wiedziec bo tylko znajomi o tym wiedza z rl :) i lepiej sprawdz godziny postów :) bo cos ci sie myli

PZPN jest skorumpowany :p nie wiedziałeś ? hahahah

podeślij linka a nie rzucasz słowa na wiatr , możesz zrobic scrn i zamazać facjate - jak boisz sie przypału :D

BTW: wsumie to nie ma co szpanować ze jest sie polskim grajkiem

jeden pije ,
drugi hazardzista
inny po nocnych klubach sie wozi ,
a nasz adaś siedzi non-stoper na grepolisie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

a ja o was troche wiem bo kiedys sobie pogadalem z pewnym gosciem o was

Hubal jeśli pisałeś sobie z Robertem o nas to możesz śmiało to wyciągać na FO nie ma problemu :)
Wiadomo ma prawo pisać i mieć żal o coś co sam zniszczył.Takie jest życie niestety.
Nikt inny nic nie wie o mnie/o nas jeśli chodzi o reala :p
Ale co ma real do gry?

Michałku na Heraklion wrócę i będę grała.Jak już pisałam jesteście fajnym sojuszem i fajnymi ludźmi.Mam tam swój cel i nie odpuszczę;)

Czciciel daj namiary na tego psychoterapeutę tu na FO.Uwierz wielu graczy z tego skorzysta:D
Mi też się przyda bo wielu rzeczy tu nie rozumiem.Może fachowiec mi pomoże :rolleyes:
I czekam na pw:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

A co do czołówki grepolis to tobie do niej daleko i nigdy w topce nie byles i nie bedziesz :) ja jestem na kazdym serwerze w topce na jakim gram ;) na heraklionie mimo ze gralem na pól gwizdka bylem top 14 w ataku a ty ? :) widzisz gdby nie nuda i to ze nawet twoj helios sie bal mnie atakowac to bym zostal ale taka jest prawda i kazdy to potwierdzi czy Gosia czy Scooter ze helios nie atakowal graczy aktywnych tylko ludzi ktorych nie ma na kompach lub szaraki ;) taki z niego wojownik :)
jak mu zjechalem 4 ofy, ognie to nawet nie potrafil oddac :) puscil 5 X 80 hopkow na moje miasta i myslal ze sie przestrasze:) tylko raz na calą wymiane ciosow polecial pelnym ofem ale nic nawet nie ubil :)


a raporty zawsze przenosze do folderu (te ciekawe)

jak zrobilem szaraki na hera to helios nagle zdobyl 4k pkt :) jak wiadomo od razu sęp polecial na nie bo jak gralem to nie potrafil nic ubic tylko straż :)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Adaś więcej gazu hehehehe

Mam do przelecenia 150 stron archiwum za raportami z ataków na ciebie wiekszosc juz skasowana wiec raczej nie znajdę ale swoje wiem i Wiem ze ty kłamiesz jak zawsze hehehe
Ja raczej psycholem nie jestem i nie mam czasu na zapisywanie czego kolwiek ale wiem ty masz swój Fap Folderek i lubisz zapisywac :D
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Co do Czciciela mogę potwierdzic że gra na Atenach :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Adaś więcej gazu hehehehe

Mam do przelecenia 150 stron archiwum za raportami z ataków na ciebie wiekszosc juz skasowana wiec raczej nie znajdę ale swoje wiem i Wiem ze ty kłamiesz jak zawsze hehehe
Ja raczej psycholem nie jestem i nie mam czasu na zapisywanie czego kolwiek ale wiem ty masz swój Fap Folderek i lubisz zapisywac :D

Nie wiem co ty ćpasz :) to pokaż jakikolwiek raport :) nawet 1 nie masz a piszesz glupoty ze nagle sie pokasowaly :) haha jest konwerter wiec raporty jak sie wkleja na forum to zostaja na wieki :) mozna tez przeniesc do folderu wiec bajki to ty piszesz
Gosia moje slowa potwierdzi i nie tylko ;) Raporty nom stop widzial Number of the Beast i sie smial z heliosa ze taki leszczyk ataki po 30-40 ogni na okupacje gdzie stalo 3k birem haha bo pelnej paczki nawet nie posiadal wasz grecki zlotnik :) ale jak wiadomo zasilek mu nie starczyl do 1go i dlatego juz pelnego ofa nie robi w 2-3h tylko w 3 dni

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co do Czciciela mogę potwierdzic że gra na Atenach :)

tak tak gra z miastem 175 pkt xD
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

W ramach małego przypomnienia - dyskusje na tematy osobiste prosze przenosic do PW. A dyskusje całkowicie nie zwiazane z sytuacja na swiecie Ateny do offtopa.
Pare postow nie zwiazanych ze swiatem polecialo. Tak wiec zostanmy przy sytuacji swiata Ateny.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

masz pokaze ci raport gdzie stal moj def i Gosi i jak twoj zloty grecki noob sie rozbil :)
to jedyne miasto gdzie bylo wiecej niz 120 transow defa bo z tej wioski szly kolony na twoich kolegow z sekty


helos.jpg



Ani tu na Atenach nie jestes wstanie potwierdzic swoich słow ani tan na heraklionie wiec sam przestan kłamać bo ja raporty mam

- - - Automatycznie połączono posty - - -

pokaż mi te bunkry o ktorych pisales ;) ja moge tu wkleić 20 raportow i nigdzie bunktór po 400 transow i 3k birem nie ma

bunkier.jpg


leszczyk.jpg
 
Do góry