Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Sisi to "wojowniczka słowa":p w tym jest niezastąpiona.Nawet nasz Adaś nie ma szans jej przebić.
Ona każdy wpis obraca na swoją korzyść i to jej najlepiej wychodzi ;)
Jakim jest graczem? Gra tak jak potrafi.Sama kolonów raczej nie wbija.Jest deffem to nic złego też nim jestem :p
Wykorzystała nieobecność Wojtka cóż na tym polega gra.Wojtek straci 3 wiochy i szybko zastpi je innymi.Może fajniejszymi :)
Anitka nie ma sensu się wypowiadać bo jesteś w DH i szacunku nikt Ci tu nie da.My jesteśmy blleeee.

Cas rekord w pyskowaniu daj koleżance ona lubi bić wszystkie możliwe rekordy.
"Banda płaczków"? chyba sojusze pomyliłeś:p Ale co możesz wiedzieć skoro nigdy u nas nie byłeś.
Jeśli chodzi o strategię to może i Twoja jest dobra bo zdobyłeś koronę i gratki.Nie każdy jednak ma te same cele w grze:) Korony nie mam i nie martwi mnie to. Korona nie odzwierciedla jakości gracza. I nie mówię tu o sobie. Jest wielu dobrych graczy na Atenach i korony nie mają.Może kiedyś na innym świecie i ja ją zdobędę :) Dla mnie korona powinna być przyznawana na koniec danego świata XX graczom za osiągnięcia w grze.Nie sojuszowi za budowę cudaków .
Michał przestań wkładac całe DH do jednego worka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Sisi to "wojowniczka słowa":p w tym jest niezastąpiona.Nawet nasz Adaś nie ma szans jej przebić.
Ona każdy wpis obraca na swoją korzyść i to jej najlepiej wychodzi ;)
Jakim jest graczem? Gra tak jak potrafi.Sama kolonów raczej nie wbija.Jest deffem to nic złego też nim jestem :p
Wykorzystała nieobecność Wojtka cóż na tym polega gra.Wojtek straci 3 wiochy i szybko zastpi je innymi.Może fajniejszymi :)
Anitka nie ma sensu się wypowiadać bo jesteś w DH i szacunku nikt Ci tu nie da.My jesteśmy blleeee.

Cas rekord w pyskowaniu daj koleżance ona lubi bić wszystkie możliwe rekordy.
"Banda płaczków"? chyba sojusze pomyliłeś:p Ale co możesz wiedzieć skoro nigdy u nas nie byłeś.
Jeśli chodzi o strategię to może i Twoja jest dobra bo zdobyłeś koronę i gratki.Nie każdy jednak ma te same cele w grze:) Korony nie mam i nie martwi mnie to. Korona nie odzwierciedla jakości gracza. I nie mówię tu o sobie. Jest wielu dobrych graczy na Atenach i korony nie mają.Może kiedyś na innym świecie i ja ją zdobędę :) Dla mnie korona powinna być przyznawana na koniec danego świata XX graczom za osiągnięcia w grze.Nie sojuszowi za budowę cudaków .
Michał przestań wkładac całe DH do jednego worka.

skoro Sisi to wojowniczka słowna to dlaczego anitka pisze ze jest słaba - skoro Ty piszesz ze jest lepsza od adasia ? :D

BTW: ładny podpis :p przydał by sie "twojemu" taki sam ;)

- a do tej bandy płaczków to xCasanti ma racje - anitka pojawiła sie na forum w momencie jak Mariusz dał znaka ze ma 3 kolony ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Misiu nie przesadzaj. Anita to nie "banda" a nikt inny nic nie pisał.
Napisała o kolonach bo to przecież forum Aten więc nic dziwnego.
O kolonie sisi wiedzieliśmy bo poszedł atak sprawdzający o innych niestety nie.
Ale to,że Wojtek traci wioski to nie tragedia.
Jutro może ja stracę albo Anita.
Widzisz jednak Adam nie jest we wszystkim najlepszy.Dziwne nie?

A taki podpis przydałby się nie tylko Adamowi:p

Dobranoc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Misiu nie przesadzaj. Anita to nie "banda" a nikt inny nic nie pisał.
Napisała o kolonach bo to przecież forum Aten więc nic dziwnego.
O kolonie sisi wiedzieliśmy bo poszedł atak sprawdzający o innych niestety nie.
Ale to,że Wojtek traci wioski to nie tragedia.
Jutro może ja stracę albo Anita.
Widzisz jednak Adam nie jest we wszystkim najlepszy.Dziwne nie?

A taki podpis przydałby się nie tylko Adamowi:p

Dobranoc

No tak forum Aten , jednak sposób w jaki o tym dała znać - widać , że zabolało i musiała "siąść" na kogoś ;)
a może "Członek Bandy " lepiej ? :D

Wsumie się zdziwiłem - adam się chyba starzeje :cool: ( albo dojrzewa:rolleyes: )
może kliknie tutaj podanie :eek:http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?16800-Grepolis-United-Beta-Focus-Group&p=244108#post244108

PS: widze adaś podbił Jaguara i Patryka ( "aktywnych" i odrazu w profilku staty nabija :D ) a anitka będzie tutaj wytykać komuś - wiec takie gadanie jest zupełnie bez sensu bo jak widać przykłady wszędzie można znaleść:eek:

Dobranoc - miłej nocki ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Misiu JAGUAR może i nieaktywny ale Patryk? Zobacz wszystko da się udowodnić:p
odbijanie_1.jpg


Ale powiem Ci szczerze,że bardzo szanuję Patryka.Nie walczę w "V" ze wszystkimi to fakt.
Ale z tymi z którymi mam doczynienia to Patryk jest najlepszym graczem.Cenię go za walkę i to dobrą.Cieszę się,że wrócił do gry :) Przy Patryku nie nudzi się ani mi ani Adamowi i to jest fajne.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Sisi to "wojowniczka słowa":p w tym jest niezastąpiona.Nawet nasz Adaś nie ma szans jej przebić.
Ona każdy wpis obraca na swoją korzyść i to jej najlepiej wychodzi ;)
Jakim jest graczem? Gra tak jak potrafi.Sama kolonów raczej nie wbija.Jest deffem to nic złego też nim jestem :p
Wykorzystała nieobecność Wojtka cóż na tym polega gra.Wojtek straci 3 wiochy i szybko zastpi je innymi.Może fajniejszymi :)
Anitka nie ma sensu się wypowiadać bo jesteś w DH i szacunku nikt Ci tu nie da.My jesteśmy blleeee.

Cas rekord w pyskowaniu daj koleżance ona lubi bić wszystkie możliwe rekordy.
"Banda płaczków"? chyba sojusze pomyliłeś:p Ale co możesz wiedzieć skoro nigdy u nas nie byłeś.
Jeśli chodzi o strategię to może i Twoja jest dobra bo zdobyłeś koronę i gratki.Nie każdy jednak ma te same cele w grze:) Korony nie mam i nie martwi mnie to. Korona nie odzwierciedla jakości gracza. I nie mówię tu o sobie. Jest wielu dobrych graczy na Atenach i korony nie mają.Może kiedyś na innym świecie i ja ją zdobędę :) Dla mnie korona powinna być przyznawana na koniec danego świata XX graczom za osiągnięcia w grze.Nie sojuszowi za budowę cudaków .
Michał przestań wkładac całe DH do jednego worka.

Koronka nie odzwierciedla jakości gracza i tu masz 200% racji lecz ukazuje coś innego czym jest zgranie,wytrwałosc umiejętności w dowodzeniu i ukazuje jeszcze coś co według mnie jest ciekawe gdyż nie można jej zdobyc samodzielnie bo inaczej by moze i Adam ją miał lecz do tego jest potrzebne działanie całego sojuszu a moze i nawet kilku to jest gra Strategiczna lepszy strateg ją wygra a nie osoba która gra sama i sama błyszczy a reszta jest zaniedbana (wiem że na pewno się doczepisz do tej części ale na obronę ci powiem jedno 90% waszych graczy chciało koronkę Adam teraz niby pokazuje ze jej nie chciał chociaż o nią walczył później gdy nie mieliście opcji na nią niby jej nie chciał ale byli ludzie którzy chcieli koronkę on ich miał gdzieś czego ja bym nie zostawił i wymyślił coś dla tych co chcieli koronkę nawet jakbym miał stracic czesc swojej dumy której jak mówią moi sojusznicy mam aż za dużo) Tym się różnimy i to jest powód waszej klęski ale wy nigdy tego nie zrozumiecie :)

A co do gadek że Multi itp. to wiem że wiekszosc graczy jakby sie wypowiedziała nie tak jak wypada to by oberwała za to dlatego wszyscy macie takie samo zdanie na Wszystkie tematy i to jest powód że siedzicie w jednym woreczku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Sisi to "wojowniczka słowa":p w tym jest niezastąpiona.Nawet nasz Adaś nie ma szans jej przebić.
Ona każdy wpis obraca na swoją korzyść i to jej najlepiej wychodzi ;)
Jakim jest graczem? Gra tak jak potrafi.Sama kolonów raczej nie wbija.Jest deffem to nic złego też nim jestem :p
Wykorzystała nieobecność Wojtka cóż na tym polega gra.Wojtek straci 3 wiochy i szybko zastpi je innymi.Może fajniejszymi :)
Anitka nie ma sensu się wypowiadać bo jesteś w DH i szacunku nikt Ci tu nie da.My jesteśmy blleeee.

Cas rekord w pyskowaniu daj koleżance ona lubi bić wszystkie możliwe rekordy.
"Banda płaczków"? chyba sojusze pomyliłeś:p Ale co możesz wiedzieć skoro nigdy u nas nie byłeś.
Jeśli chodzi o strategię to może i Twoja jest dobra bo zdobyłeś koronę i gratki.Nie każdy jednak ma te same cele w grze:) Korony nie mam i nie martwi mnie to. Korona nie odzwierciedla jakości gracza. I nie mówię tu o sobie. Jest wielu dobrych graczy na Atenach i korony nie mają.Może kiedyś na innym świecie i ja ją zdobędę :) Dla mnie korona powinna być przyznawana na koniec danego świata XX graczom za osiągnięcia w grze.Nie sojuszowi za budowę cudaków .
Michał przestań wkładac całe DH do jednego worka.

Gosia powiem Ci tylko jedno - to tylko gra!I chyba Ty tego nie rozumiesz...

Mariusza i Anitę szanuję - nawet jeśli mi przejmą wioski, pogratuluję im tak jak oni mnie.
Owszem wbiłam do "Mariusza" i wykorzystałam okazję.
On to wie, Wy to wiecie po swojemu i niech tak zostanie.
Wojowniczka słowa :D No teraz się uśmiałam - popatrz na siebie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gdzie riposta?
Cekm - jak będziesz nabijał punkty na kolejne miasta, ja poprosiłam Maskotki z Tobą i The Endem się nie bawimy - wykroczyliście ponad wszelkie normy moralności.

Zakaz nabijania Wam punktów! Dlaczego? Bo jeszcze nigdy w życiu (pomijając Adaśko) nie trafiłam na takie zachowanie...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gdzie riposta?
dobra ludki widze ze choc niechce musze sie wypowiedziec..:p
sisi przejela moja wioche, i grzesiu 2, nie bylo mnie i wykozystali okazje, sisi rozumiem, jest defowcem i trudnoby jej bylo wbic do aktywnego offowca, ale wojownik grzes??:p
mialem 2 wiochy na ich wyspie 2 tygodnie slali ataki i kolony i nic.., dopiero jak wlaczylem urlop i nie moglem sie bronic udalo sie wielkiej koalicji..
jasne jestem multi adama, on nadaje z wawy ja z wuppertalu. ale przeciez to nie problem adam jest wszechwladny i zmienia w sekundzie ip..XD
sprawiacie tylko jedno tutaj, -niechce mi sie wchodzic i czytac tych bredni.., ja tu sie bawie,niemam zamiaru sie wkurzac tego mam az nadto w pracy..:D
a od anity i gosi wara , bo wtedy sie wkuze i zobaczycie co potrafi mariusz..:p,mam swoja firme wiec jestem prawie zawsze,a jak mnie niema to sa czujki, i numer telefonu.., nawet nie wiem co to tolbox, widac sam go uzywasz..:D
milej zabawy zycze , i dalszego podnoszenia swego ego na forum.., w grze mniej wam to wychodzi to gdzies trzeba..:)
ja potrafie pogratulowac przeciwnikowi, wam to tez niebardzo wychodzi...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

dobra ludki widze ze choc niechce musze sie wypowiedziec..:p
sisi przejela moja wioche, i grzesiu 2, nie bylo mnie i wykozystali okazje, sisi rozumiem, jest defowcem i trudnoby jej bylo wbic do aktywnego offowca, ale wojownik grzes??:p
mialem 2 wiochy na ich wyspie 2 tygodnie slali ataki i kolony i nic.., dopiero jak wlaczylem urlop i nie moglem sie bronic udalo sie wielkiej koalicji..
jasne jestem multi adama, on nadaje z wawy ja z wuppertalu. ale przeciez to nie problem adam jest wszechwladny i zmienia w sekundzie ip..XD
sprawiacie tylko jedno tutaj, -niechce mi sie wchodzic i czytac tych bredni.., ja tu sie bawie,niemam zamiaru sie wkurzac tego mam az nadto w pracy..:D
a od anity i gosi wara , bo wtedy sie wkuze i zobaczycie co potrafi mariusz..:p,mam swoja firme wiec jestem prawie zawsze,a jak mnie niema to sa czujki, i numer telefonu.., nawet nie wiem co to tolbox, widac sam go uzywasz..:D
milej zabawy zycze , i dalszego podnoszenia swego ego na forum.., w grze mniej wam to wychodzi to gdzies trzeba..:)
ja potrafie pogratulowac przeciwnikowi, wam to tez niebardzo wychodzi...

Wiesz co Wojtas , osmieszasz sie takim gadaniem, osmieszasz caly swoj sojusz, bo tylko Wy wbijacie kiedy ktos jest na kompie. Nie pajacuj teraz ze jestes wielki wojownik, bo tak jak kazdy na tej grze czeka tylko na chwile kiedy kogos nie ma na kompie. Moze Ty wbiajales kolony komus jak byl aktywny na grze, ale rok temu, jak graly tu dzieci i malo doswiadczeni gracze. Teraz kazdy tylko czeka na to az kogos nie bedzie i doskonale o tym wiesz wiesz przestan juz sie slinic i opowiadac bredni. Nikt nie wbije teraz kolona komus kto siedzi na kompie , ostatnim wyjatkiem byles Ty kiedy pogratulowales Jaguarowi bodajze ze mu sie to udalo. Nie tylko Ty masz firme, nie tylko Ty pracujesz, niektorzy oprocz pracy czy tez firmy maja rodziny, dzieci i jakos graja. Zastanow sie czasem co piszesz chlopie bo jak na swoje lata to czasem mam wrazenie ze jestes najarany albo napity, bo taka dziecinade odstawiasz . Pozdrawiam goraco
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Powiem tylko jedno...

Miałam Cie, ża człowieka na poziomie... I nadal bym chciała...
Byłeś nie byłeś - oszukałes mnie teraz jak całe DH.
Napisałabym coś więcej, ale po co?

----

Delikatnie mówiąc nie zgadzam się z Grzesiem.
Dlaczego? Jak próbowałam tłumaczyć, ze Adasko jest zły dostałam info - nie pisz do mnnie więcej blokuję Cię ! I ok :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Inni - czyli papciunio, hubal, tudesky, jaguar - mnie nie zablokowali... Zapytaj ich dlaczego :(

To do Grzesia jest...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Inni - czyli papciunio, hubal, tudesky, jaguar - mnie nie zablokowali... Zapytaj ich dlaczego :(

To do Grzesia jest...

hehehe prawda jest taka ze Ciebie nigdy nie mialem zablokowanej, nawet nie sprawdzilas :) w zablokowanych mailem Adasko i przez pewien czas skuariesa i szatana, reszta mogla sobie do mnie pisac....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Wojowniczka słowa :D No teraz się uśmiałam - popatrz na siebie :)
Sisi ja nie mam ochoty z Tobą dyskutować kiedy Ty to zrozumiesz? :)
Nie chcę już mieć z Tobą nic wspólnego nie bo nie warto.
DH Cię oszukało? Hehe :eek: Pomyśl ile Ty osób oszukałaś z DH:mad: i przestań się żalić.
Wbiłaś kolona gratuluję i życzę Ci innych udanych podbojów :)

Grzesiek masz rację bo każdy teraz wykorzystuje nieobecność przeciwnika.I nie ma w tym nic dziwnego.
Ale da się wbić i aktywnemu tylko musi być pięknie dopracowana akcja.Sam to doskonale wiesz.

Michał nie skomentuję tego co piszesz bo to sprowokuję dalsze niepotrzebne dyskusje.Każde z nas ma prawo mieć swoje zdanie :)I ani ja Cb ani ty mnie nie przekonamy do swoich racji.Skoro całe DH można wsadzić do jednego worka to zadam Ci pytanie.Dlaczego na Hera namawiałeś mnie żebym doszła do Twojego sojuszu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gosiu z jednego powodu:

Bo może ten worek nie jest taki najgorszy hihihihi Wiekszosc z was to dobzi gracze których jako graczy szanuje czego za pewne nie widac.
Ale to nie zmienia faktu że wasze poglądy się różnią z moimi.
 
Do góry