Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Doskonale wiem kto zgłaszał moje posty więc się już nie tłumacz:) winny się zawsze tłumaczy :) póki co ja wszystko co pisałem udowodniłem raportami, screenami z forum itd a ty ? bajkopisarzu pisz co chcesz ale jakoś dowodów nie widziałem nigdy na forum które potwierdzają twoje słowa :) A atakuje wszystko co jest czerwone i nikt mi nie będzie pisać kogo mogę atakować kogo nie bo ja to nie ty i nie trzęsę portami przed innymi ;)


ps ja akademii nie rozbieram więc kolejny dowód na to że nie grałeś z nami w sojuszu gdzie zamieszczałem schematy na ognie itd i wracając do słów "tylko słabsi tworzą koalicje by walczyć z silniejszym " jakoś nie widzę żeby kiedykolwiek DH tworzyło jakąś koalicje przeciwko innemu sojuszowi :) to wam brakuje jaj do walki 1 na 1 a nie nam. Szkoda że tylko na forum kozaczycie jacy to wielcy jesteście a w grze macie skulone ogony i siedzicie cichutko czekając aż Adas dostanie bana w grze;) tak tak to wasza strategia codziennie zgłaszać mnie do supportu bo może się uda i Adaś zostanie zbanowany xd hehe ale cóż od początku aten mnie zgłaszali z V-ki i nigdy bana nie dostałem i teraz też go nie będzie wiec na to nie liczcie. Pokasujecie kłamstwa ze swoich profili to i ja swój edytuje a szczególnie kozaczki które podnoszą swoje ego wypisując że niby istnieje jakaś koalicja anty kozacka <lol> haha wiekszej glupoty to nie mogli napisać ale co się dziwić jak ich szef liczyć nie umie do 10 i pomylił sie wpisując miasteczka do statystyk xD

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak wygląda obecnie mapa :) i dostajecie jeszcze bęcki :D

nie chce mi sie opisywać mapy, soje na czerwono tutaj są dokładnie te które mamy wpisane w profilu sojuszu a biały kolor to DH.

Pozdro i tutaj się nie sprawdza przysłowie ze Herkules () kiedy ludzi kupa :) DH radzi sobie dobrze

mapka.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Doskonale wiem kto zgłaszał moje posty więc się już nie tłumacz:) winny się zawsze tłumaczy :) póki co ja wszystko co pisałem udowodniłem raportami, screenami z forum itd a ty ? bajkopisarzu pisz co chcesz ale jakoś dowodów nie widziałem nigdy na forum które potwierdzają twoje słowa :) A atakuje wszystko co jest czerwone i nikt mi nie będzie pisać kogo mogę atakować kogo nie bo ja to nie ty i nie trzęsę portami przed innymi ;)


ps ja akademii nie rozbieram więc kolejny dowód na to że nie grałeś z nami w sojuszu gdzie zamieszczałem schematy na ognie itd i wracając do słów "tylko słabsi tworzą koalicje by walczyć z silniejszym " jakoś nie widzę żeby kiedykolwiek DH tworzyło jakąś koalicje przeciwko innemu sojuszowi :) to wam brakuje jaj do walki 1 na 1 a nie nam. Szkoda że tylko na forum kozaczycie jacy to wielcy jesteście a w grze macie skulone ogony i siedzicie cichutko czekając aż Adas dostanie bana w grze;) tak tak to wasza strategia codziennie zgłaszać mnie do supportu bo może się uda i Adaś zostanie zbanowany xd hehe ale cóż od początku aten mnie zgłaszali z V-ki i nigdy bana nie dostałem i teraz też go nie będzie wiec na to nie liczcie. Pokasujecie kłamstwa ze swoich profili to i ja swój edytuje a szczególnie kozaczki które podnoszą swoje ego wypisując że niby istnieje jakaś koalicja anty kozacka <lol> haha wiekszej glupoty to nie mogli napisać ale co się dziwić jak ich szef liczyć nie umie do 10 i pomylił sie wpisując miasteczka do statystyk xD

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak wygląda obecnie mapa :) i dostajecie jeszcze bęcki :D

mapka.jpg

Wcale się nie tłumacze, tylko próbuje ci uzmysłowić ( chociaż to jest nie realne :D) że posty może każdy zgłosić to raz :p , a dwa sa tu moderatorzy którzy pilnuja zasad ( które są ci obce ) - ile to już razy miałeś tutaj banika ? :D
Poza twoja głupotą nie udowadniasz tutaj niczego , a skoro jesteś pewny że to ja zgłosiłem to udowdnij to :p - nie każdy jest takim świrem żeby robić scrn i mieć pełne archiwum rapków ( chociaż zbierasz tylko te wygodne dla ciebie - bo jakoś rapka jak ci Patryk wjechał nie masz :p)
Wiem , że atakujesz wszytko :) - ale nie wypominaj nikomu, że jest cienki - atakuje nieaktywnych - robi bunkry , bo wcale lepszy nie jesteś :p

DH nie tworzyło koalicji to prawda - ale przecież byłeś w koalicji Anty V :D i brałeś czynny udział w tej zakładce jak i wojnie :)
Czyli kłamiesz u siebie w profilu bo inni kłamią ?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

<ciach!>

Myśle, że twoje posty przechodzą przez "bramke - cenzure" i z automatu są wycinane :D

Skoro nie pamietasz koalicji Anty V i zakładki to , ktoś ci odświerzy pamieć u cb w sojku ;) nawet z Amatami sie bratałeś wtedy ooo i Maskotkami nawet :D

//usunięto nieregulaminowy cytat
chrycho13
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Kiedy Vendetta narzekała tu na forum że wszyscy ich leją to żadnych koalicji przeciw nim nie było tak samo jak nie było DH bo grałem w SI a nie myl tych sojuszy bo za politykę SI nie odpowiadałem ja tylko tudesky i jaguar bo to ich działka była
SI miało 3-4 pakty z obecnymi Kozakami, Amateratsu (nie krzyczeć za pisownie) i o ile sie nie myle to CRAZY FINGERS no i z maskotkami

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Myśle, że twoje posty przechodzą przez "bramke - cenzure" i z automatu są wycinane :D

Skoro nie pamietasz koalicji Anty V i zakładki to , ktoś ci odświerzy pamieć u cb w sojku ;) nawet z Amatami sie bratałeś wtedy ooo i Maskotkami nawet :D

mylisz sojusze jeszcze raz ci to napisze to nie DH a SI więc najpierw pomyśl zanim coś napiszesz;) DH zawsze gralo bez koalicji i tak bedzie do konca Aten

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Koalicja Anty V:
Święta Inkwizycja
Kozacy
Maskotki
Amaterasu

właśnie sam oszczep potwierdzil moje słowa i widzisz tam gdzieś DH?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Kiedy Vendetta narzekała tu na forum że wszyscy ich leją to żadnych koalicji przeciw nim nie było tak samo jak nie było DH bo grałem w SI a nie myl tych sojuszy bo za politykę SI nie odpowiadałem ja tylko tudesky i jaguar bo to ich działka była
SI miało 3-4 pakty z obecnymi Kozakami, Amateratsu (nie krzyczeć za pisownie) i o ile sie nie myle to CRAZY FINGERS no i z maskotkami

- - - Automatycznie połączono posty - - -



mylisz sojusze jeszcze raz ci to napisze to nie DH a SI więc najpierw pomyśl zanim coś napiszesz;) DH zawsze gralo bez koalicji i tak bedzie do konca Aten

- - - Automatycznie połączono posty - - -



właśnie sam oszczep potwierdzil moje słowa i widzisz tam gdzieś DH?

dh wtedy było fikcja :p ( teraz jest wsumie nie inaczej :) )

byłeś w SI - byłeś w Koalicji - jednym słowem odpowiadało ci to :D - a teraz wielki żal i płacz , że słabi tworzą koalicje , którą poniekąd tworzyłeś ;) ( lidera miałeś ,w radzie byłeś )
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

dh wtedy było fikcja :p ( teraz jest wsumie nie inaczej :) )

byłeś w SI - byłeś w Koalicji - jednym słowem odpowiadało ci to :D - a teraz wielki żal i płacz , że słabi tworzą koalicje , którą poniekąd tworzyłeś ;) ( lidera miałeś ,w radzie byłeś )

ja nigdzie nie płacze jak wy :) mi odpowiada to co jest przynajmniej mam kogo atakować a nie tak jak inni przestają sie logować bo mają miasta na morzach 53,65,64,63,75 i nie mają z kim walczyć

tak byłem w radzie SI ale co z tego? skoro był podział obowiązków ?

fikcją to jesteś ty na forum i w grze bo nawet na swoim nicku nie grasz:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Myśle , że Czcicielowi chodziło o twoją obecność w SI ,a nie o obecność sojuszu Dzikie Hordy w tej koalicji.

To co miałem wyjść z soja bo nie podobała mi się polityka którą prowadził kot z tudim? Widzisz patrzyłem na dobro innych a nie swoje bo gdybym myślał tylko o sobie to bym wyszedł z soja i grał sam z Gosią bez paktów i ponów bo po co się ograniczać? Później jak wyszliśmy z SI (po kłotni mojej z Grześkiem o czym ty oszczep wiesz) jako DH na 2 miesiące by powalczyć 1 na 1 z V-ką i nie straciliśmy nawet miasta w tej konfrontacji a oni codziennie po kilka wiosek tracili a SI zrobiło w między czasie fuzje z PK z którym ty walczyłeś (pisz do oszczepa) prawda?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Podobno niedługo w stolicy planują dłuższą przerwę w dostawie prądu spowodowaną budową metra, wtedy Adaś będzie mógł w końcu wyjść na dwór i zobaczyć jak świat się zmienił :) Bo chyba od momentu jak gra w grepo to najdalszy spacer na jaki się wybrał to do ubikacji i z powrotem. Pewnie też nie dłużej niż 5 minut, więc rozwolnienie w rachubę nie wchodzi - w tym czasie mogliby mu ognie wybić :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

ja nigdzie nie płacze jak wy :) mi odpowiada to co jest przynajmniej mam kogo atakować a nie tak jak inni przestają sie logować bo mają miasta na morzach 53,65,64,63,75 i nie mają z kim walczyć

tak byłem w radzie SI ale co z tego? skoro był podział obowiązków ?

fikcją to jesteś ty na forum i w grze bo nawet na swoim nicku nie grasz:)

skoro ci odpowiada to napisz w profilu " dziękuje za stworzenie koalicji Anty dh - moge mieć top 1 w rankingach dzięki temu :D "

a nie pisz bzdur, że tworzą je tylko "słabiacy" - bo idąc tą myśla - powienieś nazwać siebie słabiakiem :)

jestem fikcją , która cie przśladuje :rolleyes:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Podobno niedługo w stolicy planują dłuższą przerwę w dostawie prądu spowodowaną budową metra, wtedy Adaś będzie mógł w końcu wyjść na dwór i zobaczyć jak świat się zmienił :) Bo chyba od momentu jak gra w grepo to najdalszy spacer na jaki się wybrał to do ubikacji i z powrotem. Pewnie też nie dłużej niż 5 minut, więc rozwolnienie w rachubę nie wchodzi - w tym czasie mogliby mu ognie wybić :(

ciekawe masz problemy ale współczuje Ci a te rady skieruj do swojego przyjaciela o nicku na literkę h :)

wiesz ostatnio w niedziele był maraton w W-wa który sobie obserwowałem ale pewnie nawet nie wiedziałeś że coś takiego u nas było:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

skoro ci odpowiada to napisz w profilu " dziękuje za stworzenie koalicji Anty dh - moge mieć top 1 w rankingach dzięki temu :D "

a nie pisz bzdur, że tworzą je tylko "słabiacy" - bo idąc tą myśla - powienieś nazwać siebie słabiakiem :)

jestem fikcją , która cie przśladuje :rolleyes:

niby czemu miałbym siebie nazwać słabiakiem? ja nigdy nie tworzyłem koalicji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

A jeszcze cofnąłbym się do wątku sprzed kilku dni.
Kiedy zrobiłeś największy bunkier na Atenach i przeciw komu? Od kogo był deff ?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

A jeszcze cofnąłbym się do wątku sprzed kilku dni.
Kiedy zrobiłeś największy bunkier na Atenach i przeciw komu? Od kogo był deff ?


mówisz o tych 5k birem ? to głownie moje biremy prawie 3k jest moich a reszta od kilku graczy ktorzy liczyli na punkty bo wcześniej miasto miał impero i miał często ataki ale jak zrobiliśmy podmiankę to cisza :( 0 ataków
największy bunkier to mogę zrobić tylko po co ? sam widzisz że gracze omijają bunkry i szukają miast gdzie tego defa jest dużo mniej
 
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

mówisz o tych 5k birem ? to głownie moje biremy prawie 3k jest moich a reszta od kilku graczy ktorzy liczyli na punkty bo wcześniej miasto miał impero i miał często ataki ale jak zrobiliśmy podmiankę to cisza :( 0 ataków
największy bunkier to mogę zrobić tylko po co ? sam widzisz że gracze omijają bunkry i szukają miast gdzie tego defa jest dużo mniej


Nie .
Do Twojej gry nic nie mam , bo o wiele słabiej gram ,ale do niektórych tych postów to owszem .
Nie interesuje mnie gra DH z km walczą przeciw komu.jako członek WO skupiam się na swoim sojuszu i jego celach dalszych ,ale bunkry robiłeś już pół roku temu przeciw Vendecie bunkrowały go 4 sojusze z koalicji i po wpisach na forum w tamtym okresie moge śmiało powiedzieć że stało tam kilkadziesiąt tysięcy deffa. Oprócz Patryka z V chyba tego nawet nie atakował nikt, a on pewnie wie ile wtedy transów tam stało .
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie .
Do Twojej gry nic nie mam , bo o wiele słabiej gram ,ale do niektórych tych postów to owszem .
Nie interesuje mnie gra DH z km walczą przeciw komu.jako członek WO skupiam się na swoim sojuszu i jego celach dalszych ,ale bunkry robiłeś już pół roku temu przeciw Vendecie bunkrowały go 4 sojusze z koalicji i po wpisach na forum w tamtym okresie moge śmiało powiedzieć że stało tam kilkadziesiąt tysięcy deffa. Oprócz Patryka z V chyba tego nawet nie atakował nikt, a on pewnie wie ile wtedy transów tam stało .

Sam mogę zrobić bunkier z 2000 transów defa tylko jak pisałem to nie ma sensu a to o czym napisałeś to był moj początek w SI kiedy podbiłem miasto chyba tusonic'owi w centrum V-ki to wtedy miasto atakowało kilku graczy z Vendetty, potem jak defa wstawiło tam kilkunastu graczy to chyba już tylko sam Patryk latał na to ale pomagał mu zawsze sipox. Poza tym te miasto zmuszało mnie do ciągłego pilnowania gry bo najbliższe biremy czy ognie szły ponad 3h do tej wioski. Ile woja było to nie pamiętam Patryk raczej też nie ale 1k transów tam nie było myślę ze ponad 800 + 100-120 cerberów bo wiem że na pewno senkie 1 paczke psów wysyłał tylko ze wtedy były ataki na takie miasta w centrum przeciwnika a teraz? dlatego nie bunkruje miast bo to przekreśla ataki na mnie a co za tym idzie punkty

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie wiem czy można wklejać np screeny z forum przeciwnika;) sam byś zobaczył że potem tuso rozpisywał akcje na mnie i mariusza.20 i zaznaczył wyraźnie zeby omijać bunkry. Zresztą potem jak wiesz grałem z nimi na hera w 1 sojuszu i było wspominanie jak kiedyś wyglądała walka a jak jest teraz. Prawdziwej walki na Atenach już nie ma od ery przynajmniej w centrum świata czyli m44-45 i m54-55. Mój ostatni kolon wbijany na żywca to kolon do twojego kolegi z soja christoa jesli chodzi o WO z V-ki to jarek się pojawił jak moj kolon szedł bo ma powiadomienia tak samo jak christoa no i kontra na gracza si ktory wbijal kolona do naszego. Reszta podbojów to rozbiórka, podmianki lub okazje. Dzisiaj gdybym nie czyścił kilku miast i nie słał ogni na okupacje to i Klaudii bym wbił kolona, obroniła się bo za mało ofa miałem przy kolonie a miasto wyczyściłem wcześniej. Nie chce mi się grać ale zostane tu do końca żeby potem sobie nie pisali że mnie ktoś pokonał bo tego na atenach nikt nie jest wstanie zrobić i to każdy wie.

Zresztą życzę powodzenia i slotów na moje miasta:) mogę się nie logować przez jakiś czas a będę miał do czego wracać bo nikt nie jest wstanie rozebrać gracza który ma tyle miast co ja. Sam wiesz że teraz problemem są tylko sloty a nie podboje miast.


A i jak masz sprawę która dotyczy Heraklionu to napisz pw na fo bo coś do mnie dotarło że liczycie na mój powrót by skopać parę tyłków:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Adasko myslisz ze ktos jest <ciach> I Ci bedzie to rozbijal? Nie ten poziom intelektualny I na pewno sie do niego nie znize :) na dowod tego jest wierszyk ktory sobie zrobiliscie na swoim profilu co jest plagiatem naszego opisu. No ale gratuluje kreatywnosci, pomyslowosci. Zaraz jeszcze bedziesz wszystkim wmawial ze to Wy go pierwsi wstawiliscie. Tak samo jak wmawiasz wszystkim ze nie grasz na alarmie, ze nie robisz bunkrow w miastach I ze nie uzywasz czarow. Hehe cos takiego , takie zachowanie ma swoja fachowa nazwe w medycynie I to mozna wyleczyc...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

W dodatku lubicie sobie przypisywac rzeczy ktorych nie dokonaliscie. Zabraliscie pare miast nieaktywnym z Si I juz sobie przypisujecie zwyciestwo nad tym sojuszem ? Buhahaha normalnie pekam ze smiechu z waszej walecznosci. SI istnieje caly czas o czym napisalismy w opisie **Bekartow wojny**. Czytac tez nie umiecie czy sztucznie podnosicie sobie morale? Osmieszacie sie juz na maksa bo wszyscy doskonale wiedza dlaczego zmienilismy nazwe. Wasza sprawa ale nie robcie juz zenady z siebie I czlonkow swojego sojuszu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

grzesiu kot byl mnieaktywny jak koalicja rozwalila na mojej okupacji ponad kilo mityzcnycj i 11 kilo ogni???, mowisz kilka miast??, tudiemu sam zabralem 13 i conajmniej 30 wyczyscilem, tak, ostatnie 8 bylo poprostu brane, juz go nie bylo..., ania tez byla nieaktywna??, albo zolwik??, notabene najlepszy gracz u was..daj spokoj.., co do twojego wierszyka...:cool:no poprostu lalismy ze sniechu, a przerobka jest celowa i iest odpowiedzia na wasze brednie, to sie nazywa kpina..:)
co do tych paru miast, ostatnie 20 moich podbojow to 2 szaraki, tak po robercie, zeby nikt na nasza wyspe nie wbil, 2 vendetta, a reszta to si.., a ja przeciez jestem nieaktywnym graczem jak sami tu piszecie, wiec ile wioch si stracilo u tych aktywnych dzikusow??, nie wiem i nie interesuje mnie to jesli mam byc szczery, ja tu jestem dla przyjaciol i zabawy, nie dla spinek i nerwow, i napewno nie musze poprzez gre podnosic swojego ego...
pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tudesky nie gra od 2 miesiecy, Kotek od miesiaca I to byly Wasze podboje. Mniejsza z tym. Jak Wam to pomaga niech zostanie. Ale na klamstwa bede reagowal. Ciesze sie ze laliscie ze smiechu bo po to to bylo zrobione bo to tylko gra a nie cale zycie jak dla Adasko. Pozdroweczki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ja czegoś tu nie rozumiem więc może mi Grzesiu wytłumacz.Ty albo ktoś inny.
Piszecie,że Adam ma się za najlepszego w grepo,że lubi się chwalić tym na FO.No ok :)
Tylko to Wy robicie z niego "gwiazdę" chyba zupełnie nieświadomie.
Wchodzę na FO i ciągle tylko "Adaśko,Adaśko,Adaśko" no i czasami DH.
Na pw dostaję,że koalicjja pisze na wspólnym...o kim? Znowu o Adaśko ;/
Zerkam czasami na profile graczy i tam też widzę Adaśko.Czy to nie jest dziwne:confused:
Widzicie wszystko co dotyczy jego gry.Oceniacie każdy jego ruch w grepo i nie tylko :)
Nie macie pojęcia o jego prywatnym życiu ale wypowiadacie się na ten temat.
No cóż nikt wam tego nie zabroni ale tak jak napisałeś "to tylko gra" więc traktujcie to jak grę.
Nie nudzi was to? Bo mnie strasznie.I nie tylko mnie.
Więc może dajcie sobie już spokój i zajmijcie się własną grą i własnym życiem.
Nie piszcie już nic o Adaśko i pozwólcie by FO było miejscem gdzie z przyjemnością się zagląda.

Grzesiu muszę Was zmartwić Adam nie ma alarmu i nigdy nie miał.:p
Ja mam alarm i się tego nie wstydzę:)Ma go wielu graczy bo jest pomocny i legalny :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ja czegoś tu nie rozumiem więc może mi Grzesiu wytłumacz.Ty albo ktoś inny.
Piszecie,że Adam ma się za najlepszego w grepo,że lubi się chwalić tym na FO.No ok :)
Tylko to Wy robicie z niego "gwiazdę" chyba zupełnie nieświadomie.
Wchodzę na FO i ciągle tylko "Adaśko,Adaśko,Adaśko" no i czasami DH.
Na pw dostaję,że koalicjja pisze na wspólnym...o kim? Znowu o Adaśko ;/
Zerkam czasami na profile graczy i tam też widzę Adaśko.Czy to nie jest dziwne:confused:


To bardzo łatwy wytłumaczyć.
Świat lubi zło .Adam nie wzbudza u większości pozytywnych emocji swoim charakterem .Łatwo można zauważyć takie coś w historii np. Hitler mimo , że był tyranem interesował i nadal interesuje ludzi każdy jego krok w przeszłości.
Tak samo ludzie obserwują Adaśko i to się raczej nie zmieni do czasu gdy nie przestanie ich do tego prowokować.
 
Do góry