Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20037

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No i ciekaw jestem jak to sie skończy.
Jak ktoś postawi 3 cudaki, to wielki szacun dla koordynatorów cudaków.
My postawimy conieco i będziemy walczyć o następne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

oj tomus tomus :) wiedzieliscie ze nam nie dacie rady dlatego tak szybko poszliscie po pomoc do feniksow :)
naprawde zal mi was...ciekawe co obiecaliscie feniksom :D:D a ja juz wiem ze tego nie dostana bo norbif nigdy slowa nie dotrzymuje :)
po trupach do celu :) caly nasz norbif :) wyzywa kazdego...krytykuje kazdego...a sam?! kazdy wie kim on jest :)
nie bez powodu tak strasznie nie przepada za formim :) ....

ps. tomeq1 - tak ci przypadl temat zlota ze bez niego rozstac sie nie potrafisz :)
moze pochwalisz sie wszystkim graczom jak to potrafisz budowac murek od 0 do 20 levelu w ciagu paru godzin :)

Nie mogłem sobie odmówić satysfakcji wtedy, zeby punktów nabić. Ale was przeceniłem bo nawet 20% birem nie ubiliście wtedy a ja zarobiłem ze 3-4 sloty.

//ciach//

To do, której grupy zaliczysz czołówkę VoD?? Sam powiedz :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Aturat Nasz Sojusz niczego nieoczekuje od Formionesa. Mamy określoną politykę i ją realizujemy.

Co z tego wyjdzie, czas pokaże czy podołalismy czy też nie.

//ciach//

Ilu jeszcze tu ludzi obrazisz na Bizancjum że zrozumiesz że już nie masz tu przyjaciół ??

Co zrobisz kiedy każdy sojusz na tym świecie będzie leciał na ciebie z atakami ??

Możesz nadal kreować swoją osobę na Pana sytuacji , ale przestaleś nim być juz dawno temu.

I nawet nie masz co wypowiadać się na temat TRIARII , skorzystam tu z powiedzenia którego lubisz uzywać.

"Jesteś lata świetlne od nas" i może nie militarnie ale na pewno intelektualnie i mentalnie.

Dzisiaj ludzie jeszcze w Synergii wierzą w obłude jaką ich karmisz , może i są tez tacy którzy wierzą w twoją obłudę w koalicji.

Co jednak zrobią kiedy długo oczekiwany sukces nie nadejdzie //ciach//?

Jak myslisz kogo obarczą winą za swoją porażkę ?

Nie wiem co jest z ludźmi Synergii że nie widzą twojego destrukcyjnego dla sojuszu postępowania.

Przez twoją osobę padła współpraca z VIKINGAMI , KATHARSIS , TBK , VICTORUM ,VOD (a tak się cieszyłeś że masz wszystko ugadane)

Ciekawi mnie kogo obrazisz kolejnego APS ? COSA ? COSA HELIOSA ?

Masz jeszcze 3 koalicjantów jak myślisz ile będą jeszcze niedowidzący zanim połapią się kto tu najbardziej miesza na Bizancjum i dla czego nikt nie chce z toba współpracować ?

//ciach//

Wiele bym tu mógł napisać tylko po co ?

Prędzej czy później każdy przejrzy na oczy.

Dla mnie osobiście nic nie znaczy korona czy śmieszne odznaczenia. Może zwyciężyć tutaj COSA, VOD , APS czy nawet sojusz którego jeszcze nie znamy.

Grunt abyś ty pozostał tu z niczym .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Żenada Panowie, znowu konflikcik narasta im bliżej cudów, //ciach//. Oto znalazła się umoralniająca osoba, z sojuszu którego tyłki uratowała Synergia (dawniej Niezłomni) gdy ich prali Venators. Potem jak biremy Synergii już nie były potrzebne wystawili ich do wiatru i dogadali się z ich wrogiem Vini. W między czasie zmarginalizowali przy okazji Riddle. Mamili graczy Synergii jakie to TBK jest uczciwe, moralne itd. - przechodźcie do nas - a na koniec wykorzystali Martę która im zaufała a jak im była niepotrzebna wyrzucili na śmietnik. Oto moralność TBK. Krytykowali rzekomych multikontowców w Synergii a sami okazali się największymi multikontowcami włączenie z nich guru Basterem. Kolejny banik który trwa może doprowadzi do upadku ich cudów, już zbierają sloty by multikontowca przejmować. Oto moralność TBK. Z pewnością wielu zechce z wami pograć razem w koalicji by skońćzyć jak Riddle lub być zostawionym jak Synergia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Możesz mówić o czymś co wiesz. A z tego co piszesz to wiedzy nie masz zbyt dużej.

1. Synergia nas przed niczym nie uratowała , nawet nie istniała w czasie kiedy walczyliśmy z VENATORES.

Graliśmy razem z Niezłomnymi Mirmidonami ale jak równy z równym a nie jak piszesz dla ich DEFA także korzyści były obopólne.

2. Nie zostawiliśmy Synergii przez to że nie potrzebowaliśmy ich DEFA bo walczyliśmy cały czas i kiedy było u nas na prawdę trudno rozstaliśmy sie z Synergią nie mając większych szans na przetrwanie aby nie tkwić w chamstwie, gdybys tam był to byś to wiedział.

Mogliśmy podjąć Fuzje z Synergią nawet po upadku koalicji mieliśmy tylko 1 warunek Bez NORBIEGO. Synergia wybrała jego nie Nas podjęliśmy inne kroki aby znalejźć miejsce dla siebie.

3. Riddle - Nigdy nie byli z nami w pełnej koalicji więc skończcie z tym mitem. Wchłonęliśmy całkiem umarły sojusz (8 graczy) z czego w krótkim czasie 3 dostały permanentnego Bana a Borucc i Crisp zakończyli Grę.

4. Marty sytuacji nie znasz ale też nie zamierzam jej wyjaśniac bo i po co.

5. Synergia zostaje sama przez człowieka który obraża wszystkich do okoła, nawet nie musze wymieniać jego loginu każdy wie o kogo chodzi.

6. Połaczenie z VINI -czasem łatwiej dogadać się z przeciwnikiem jeśli potrafi rozmawiać na poziomie i posiada klasę. Ludziom dawnego VINI ani tego ani tego nie brakuje. Z perspektywy czasu wiem że było to najlepsze co mogło spotkać nasz sojusz. Ludzie szybko się zgrali , nie ma chamstwa wzajemnego i Buty. Jest wzajemne zrozumienie, jest mocny sojusz który kłóje po oczach wszystkich. Ludzie są z tego posunuięcia zadowoleni jak i z dawnego VINI tak i z dawnego TBK. Jest teraz dobrze z przyjemnością przegląda się Forum i nasz kapitał ludzki na ten moment jest skarbem którego wielu sojuszom tutaj juz brakuje

Miałem pewne obawy jak potoczy się los EC gdyż wiele osób w ogóle nie miała zaiaru w tym wyścigu startowac a mocno przeszkadzac innym , jednak znalazł sie ktoś KTO ich zmobilizował i za to dziękuję Norbiemu.

Ot cała historia w skórcie .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Vod prawdopodobnie przegra z CH 3 cuda i tym samym Cosa Heliosa ma szanse na korone w pierwszym rozdaniu.
Boskie VOD... Fuzji z Synegią swego czasu nie chcieli mimo propozycji ze z Synegi tylko 17 graczy miało wchodzić do głównego hehehe. Teraz,przynajmniej ja, bym się nie zgodził nawet na 50% na 50% bo te VOD to jedna wielka ściema. Dobra dyplomacja marcinki i prymitywa organizacyjnego Konrada.
Good job marcinka! Good job Konradzie!. Wiecej rozmów z formionesem zamiast logicznego myślenia i skonczycie jak formiones na marginesie, który dzisiaj pełni role legendarnego bukmachera na FO.


Von Nogayu jak CH ma zdobyć koronę w pierwszym podejściu bo nie za bardzo rozumiem ? Na korone trzeba 7 cudaków na 10lev a nie tylko 4
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Marta, Buzki, Kuscik, dawni gracze TBK; memfisto (wasz założyciel) jednak mówią coś diametralnie innego, gracze RIDDLE jeśli tu wchodzą też mogliby pewnie coś powiedzieć bo mają zdanie też inne. Więc nie czaruj niezorientowanych. Ja akurat nie gram ale mam to przewagę nad wieloma że wiem co dokłądnie dzieje się na forach obu paktów - znajomości się liczą :)

O multikontach coś nie wspominasz :) tu trafiłem celnie

A na razie Synergia sama nie jest :) dogadała tak budowę cudaków z Cosa że to Was chłopaki wkurza, bo może się zdarzyć tak że Cosa zbuduje 2 (może 3) a Synergia możę 2. Stąd taka niepokój i furia. Choć nie wykluczam że zagracie niekonwenconalnie i np. zbudujecie Świątyni przed Cosa, która ściga się z VODem (ale strata widzę jednak już spora). Dobra czekamy kto pierwszy postawi 9.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

memphisto , Kunścik opuścił sojusz 18.05.2013

rozpoczęcie Fuzji z Niedobitkami RIDDLE 19.06.2013

Marta i Buzki nigdy nie byli w Radzie więc już całkiem nic na ten temat nie wiedzą ....

Nadal twierdzisz że memphisto miał cokolwiek pojęcie o tej Fuzji ? Nie rozśmieszaj mnie haha.

Gdybym dostał bana za multikonto 1 konta TRIARII by nie było a zostały wszystkie... Więc nie wiesz co mówisz ale też nie zamierzam usilnie z błędu wyprowadzać.

Cieszy mnie że nikt w tej rozgrywce nie docenia TRIARII :) Akurat takiego spokoju jak jest u nas nie było do póki graliśmy razem z Synergią. Gdzie ta Furia i niepokój ??

Chyba że piszesz tutaj o swoich odczuciach to bardzo możliwe :)
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

... i w tym miejcu powinienes skonczyć żeby już się nie pogrążać. Mi Ciebie chłopaku na prawde po ludzku szkoda. Robiłeś tu takie numery że widać że to dla Ciebie jest wielką pasją a skończyłeś na takim dnie, że głowa boli, teraz widze w piśmiennictwie będziesz się uaktywniał jak w grze nie wyszło. Daj sobie już spokój z zaczepkami do Synergi czy do mnie. Po prostu rób sobie co robisz i nie brnij już w to bo aż żal patrzeć.
Trzymam kciuki za dojście do drugiego poziomu Twojego cudu do końca ery cudów i generalnie życzę CI jak najlepiej

Tak mnie coś zastanawia...na czele sojuszu powinien stać ktoś w miarę inteligentny. Ty serio wierzysz że mój sojusz próbuje zbudować cud na mojej wyspie? W takim razie pogratulować kierownictwa Synergetykom.
A co do dna...śmiem twierdzić, ze mam większe szanse na wpis w galerii chwały i potem koronę za Bizancjum niż ty i ktokolwiek z Synergii. Ba, nawet śmiem twierdzić, że jedyny człowiek z dawnych Niezłomnych Myrmidonów który ze mną trzyma, czyli Leonzawodowiec jest w podobnej sytuacji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzę, że osoby postronne lubują się w dywagacjach co zrobiła, co zrobi i z kim będzie paktować Synergia. Proszę te osoby o zaprzestanie tych dywagacji bo wiedza wasza jest na ten temat znikoma. Jako osoba decyzyjna mógłbym pewne sprawy wyjaśniać ale nie będę.

Jak pisałem tutaj kilka postów wcześniej mamy zgrany zespół, który jak widać rywalizuje jak równy z równym z Vod (2 sojusze) i z połączonymi sojuszami Vini i Tbk co wprawia w zdumienie co niektórych. O tym, że nie jesteśmy sami niech świadczy fakt jak wspólnie z Cosa Heliosa strategicznie rozprowadzamy budowę cudaków na tym świecie i mam nadzieję, że ekipa Kakudo wybuduje ich przynajmniej 2, jeśli nie trzy.

Zawsze Ciebie ceniłem Baster ale zaczynasz stosować chwyty coraz niżej pasa i proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd, jakoby inni nie chcieli z nami współpracować. Ty nie namówiłeś na fuzję Protektorów przez całe Bizancjum, my wbrew temu co mówisz doprowadziliśmy do zasilenia naszego sojuszu przez najwartościowszych graczy Styks, Victorum i Feniksa.
Agen jako że nie należysz do naszego sojuszu nie poruszaj spraw o których nie do końca wszystko wiesz ;), mimo że jak mówisz masz dostęp do forum naszego. Z jednym się z tobą zgadzam. U kolegów Vod i Triari pojawił się chyba niepokój co dalej będzie gdy Cosa zbuduje cuda 2 lub 3 i to samo zrobi Synergia stąd próby siania fermentu.

Pozdrawiam walczących. Przed nami zbiórka ogromnych ilości surowców na 10 level.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dla naszych kochanych chłopaków:
zyczenia_na_dzien_mezczyzn-560x350.jpg

Ode mnie dla Was chłopaki starocie:
Gdzie ci mężczyźni...
I nowe I Dionizja mamy dalej...
Kołysanka dla chłopakówKuba Nycz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Scypion, gdzie ja Napisałem że nikt nie chce współpracować z Synergią ?

Napisałem że nikt nie chce współpracowac z Norbim a to jednak jest różnica.

Co do zasilenia Synergi z jak to mówisz najwartościowszych graczy STYKS , VICTORUM , FENIKS pozostawię bez komentarza :)

Cóż każdy orze jak moze... :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

He, he. Fajnie sie to obserwuje, nawet mam odrobinke emocji, czasu na gre nie mam ale zaczyna mnie intrygowac czy budujac tylko domki znowu dogonie czolowke. Wyglada ze moje slowa o tym ze ten swiat bedzie trwal wiecznie sie sprawdza wiec pewnie mi sie uda. : ) Zyczcie zdrowia mojej malutkiej Kalinie, dzisiaj odbieram ja ze szpitala. Pozdro dla wszystkich. : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co do zasilenia Synergi z jak to mówisz najwartościowszych graczy STYKS , VICTORUM , FENIKS pozostawię bez komentarza :)

Cóż każdy orze jak moze... :)

Tego tekstu nie skomentuję obecnie, ale zaloguję się tutaj i odniosę się do niego za kilka dni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

He, he. Fajnie sie to obserwuje, nawet mam odrobinke emocji, czasu na gre nie mam ale zaczyna mnie intrygowac czy budujac tylko domki znowu dogonie czolowke. Wyglada ze moje slowa o tym ze ten swiat bedzie trwal wiecznie sie sprawdza wiec pewnie mi sie uda. : ) Zyczcie zdrowia mojej malutkiej Kalinie, dzisiaj odbieram ja ze szpitala. Pozdro dla wszystkich. : )


Najlepszego :)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzę, że osoby postronne lubują się w dywagacjach co zrobiła, co zrobi i z kim będzie paktować Synergia. ..
Rozkaz to wydaj Swoim graczom by przestali tu obrażać sojusz TRIARII i przestańcie zakłamywać historię,a dopóki tak jest,będziemy się wypowiadać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

bo wiedza wasza jest na ten temat znikoma. Jako osoba decyzyjna mógłbym pewne sprawy wyjaśniać ale nie będę..
Też mamy wiedzę niestety.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Rozkaz to wydaj Swoim graczom by przestali tu obrażać sojusz TRIARII i przestańcie zakłamywać historię,a dopóki tak jest,będziemy się wypowiadać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Też mamy wiedzę niestety.

To znowu wracamy do kłamstw?
Zrobiłam ciekawe spostrzeżenie, spotkałam na grepo 3 Marty i co dziwne bardzo do siebie podobne, wielkie moralizatorki:)
Czy wszystkie Marty tak mają?

Scypion pisał do osoby, która tutaj nie gra, nie do Twojego sojuszu.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czyli nie jest to wolne forum?Nie znam Cię Żywia,moje imię jest tajemnicą,dziękuję.I kto tu moralizuje?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mielismy juz zakonczyc spor o rozlam koalicji s i tbk.
To na prawde jest juz nudne prawda jest taka ze ludzie ktorzy byli.za kulisami(czytaj radni) wiedza jak bylo
Mysle ze i tak my nie przekonamy was do swoich racji wy.nas. Kazdy pamieta wszystko i z ta wiedza sobie zyjmy.
Nie dajmy sie prowokowac graczom postronnym jak aegan. Prawda jest taka ze przyslowiowo wiemy co wie i gdzie byl.
Gralismy ze soba dlugo nie ma co na siebie juz gadac. Powiedzielusmy troche i juz starczy;)
 
Do góry