Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Sprawa zamknięta:

Piramidy w egipskiej Gizie: APS
Wiszące ogrody Semiramidy w Babilonie: Vision of Destruction
Świątynia Artemidy w Efezie: Cosa Heliosa
Kolos Rodyjski: Synergia
Grobowiec króla Mauzolosa w Halikarnasie: Triarii
Posąg Zeusa w Olimpii autorstwa Fidiasza: Cosa Heliosa
Latarnia morska na Faros w Aleksandrii: Synergia

Serial się kończy. Dziękuję za uwagę i za klikanie w gwiazdkę: Teraz jestem szermierzem!
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Sprawa zamknięta:

Piramidy w egipskiej Gizie: APS
Wiszące ogrody Semiramidy w Babilonie: Vision of Destruction
Świątynia Artemidy w Efezie: Cosa Heliosa
Kolos Rodyjski: Synergia
Grobowiec króla Mauzolosa w Halikarnasie: Triarii
Posąg Zeusa w Olimpii autorstwa Fidiasza: Cosa Heliosa
Latarnia morska na Faros w Aleksandrii: Synergia

Serial się kończy. Dziękuję za uwagę i za klikanie w gwiazdkę: Teraz jestem szermierzem!
Serial się raczej zaczyna.
smiley_img.gif

Zamknięta będzie zabawa jak ktoś wybuduje cztery.Te ,o ile takie zobaczymy w niedzielę,trzeba będzie utrzymać a inne "utrącić".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja bym taki pewny nie był. Sprawa będzie zamknięta jak pojawią się dziesiątki.
Synergia ściga się z VOD o kolosa i TRIARI o latarnię.
COSA mając przewagę w posągu i świątyni może chcieć powalczyć o ogrody z VoD.
Także na razie wiemy, ze jeszcze nic nie wiemy ;)
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Świeże zestawienie:
VodCHTRIARIISYNERGIAAPSKATHARSIS*TBC
Piramidy 4
Kolos 9
ogrody 9
Świątynia 7
Grobowiec 3
Posąg 8
Latarnia 8
Latarnia 5
Świątynia 8
Posąg 9
Piramidy 8
Grobowiec 5
ogrody 9
Kolos 6
Grobowiec 9
Piramidy 8
Świątynia 8
Latarnia 9
Latarnia 9
Piramidy 4
Kolos 9
Grobowiec 8
Posąg 7
Piramidy 9
Świątynia 5
Grobowiec 6
Latarnia 3
Piramidy 8
Grobowiec 3
Posąg 6
Piramidy 2
ogrody 1
Świątynia 8
Latarnia 2
smiley_img.gif

Martuś nie TBK tylko TBC ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hi,hi..U Ciebie już na TBC nie poprawię.Ale Ty zrób korektę.Przepraszam The Black Company za zły skrót.
Słusznie tomeq01:
Czas pokaże.Jakby nie było po jednym cudaku wyjdzie.Cudaki załączone i czekamy,"trolując" na forum.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Buzkiego wcięło, raportu o postępie z budowy cudaków nie będzie:(, bo kolega pewnie śle transporty surki na cuda S:cool:
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Sprawa zamknięta:

Piramidy w egipskiej Gizie: APS
Wiszące ogrody Semiramidy w Babilonie: Vision of Destruction
Świątynia Artemidy w Efezie: Cosa Heliosa
Kolos Rodyjski: Synergia
Grobowiec króla Mauzolosa w Halikarnasie: Triarii
Posąg Zeusa w Olimpii autorstwa Fidiasza: Cosa Heliosa
Latarnia morska na Faros w Aleksandrii: Synergia

Serial się kończy. Dziękuję za uwagę i za klikanie w gwiazdkę: Teraz jestem szermierzem!

Przecież napisał ładne zakończenie :p


...........

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Moje typy to:

VoD - Kolos i Latarnia
CH - Zeus i Ogrody
Triarii - Grobowiec
Katharsis - Piramidy
Black Kompany - Artemida

Ciekawe jak potem ułożą się koalicje i kogo będą kusić by pomagał przy rozwalaniu już wybudowanych cudów ;-)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Form, nie doceniasz "S" ;)

Czyli dobrze mówiłem że nie doceniasz "S" ;)

W Twoim rankingu miejsce VOD można zastąpić Synergią i się prawie zgadza :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W typach Formiones zgadzają się tylko 2 cuda, więc to bardzo kiepski wynik, ale tego się spodziewałem, bo to było kiepskie typowanie. Przyznam, że trochę mnie VoD zaskoczył w końcówce, myślałem, że o 2 cuda powalczą, a tu skupili się na jednym i resztę praktycznie odpuścili.
Na chwilę obecną wszystko zapowiada, że wyżej notowana koalicja: Triarii (TOP 1) + VoD (TOP 2) + Katharsis (TOP 5) poniesie klęskę z koalicją: CH (TOP 3) + SYNERGIA (TOP 4) + APS.VA (TOP 6), bo w cudach będzie najprawdopodobniej 2:5.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W typach Formiones zgadzają się tylko 2 cuda, więc to bardzo kiepski wynik, ale tego się spodziewałem, bo to było kiepskie typowanie. Przyznam, że trochę mnie VoD zaskoczył w końcówce, myślałem, że o 2 cuda powalczą, a tu skupili się na jednym i resztę praktycznie odpuścili.
Na chwilę obecną wszystko zapowiada, że wyżej notowana koalicja: Triarii (TOP 1) + VoD (TOP 2) + Katharsis (TOP 5) poniesie klęskę z koalicją: CH (TOP 3) + SYNERGIA (TOP 4) + APS.VA (TOP 6), bo w cudach będzie najprawdopodobniej 2:5.
Jeszcze nie ma dziesiątek.Ja nie liczę wyników koalicji,bo to dziwny mecz,liczy się wybudowanie czterech,każde inne wyliczenie to manipulacja.Ale niech Ci będzie,że przegraliśmy,ja akurat prorokiem nie jestem.
smiley_img.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W typach Formiones zgadzają się tylko 2 cuda, więc to bardzo kiepski wynik, ale tego się spodziewałem, bo to było kiepskie typowanie. Przyznam, że trochę mnie VoD zaskoczył w końcówce, myślałem, że o 2 cuda powalczą, a tu skupili się na jednym i resztę praktycznie odpuścili.
Na chwilę obecną wszystko zapowiada, że wyżej notowana koalicja: Triarii (TOP 1) + VoD (TOP 2) + Katharsis (TOP 5) poniesie klęskę z koalicją: CH (TOP 3) + SYNERGIA (TOP 4) + APS.VA (TOP 6), bo w cudach będzie najprawdopodobniej 2:5.

Niewiem co tak uczepiles tego Formiego :) ale skoro tak sie o nim wypowiadasz i pamietasz jego zdanie na temat cudow to chyba jednak go szanujesz:)
A co do waszej koalicji pisanej na diabelskim papierze...moze byc ze jak szybko powstala tak szybko sie rozpadnie...
Cosa podpisala pakt z Diablem laczac sie z Synergia...i niech tak zostanie. Czekam tylko na dzien kiedy ona sie rozpadnie :)
kazdy paktowicz synergii na tym swiecie w koncu od niej odchodzi :) nie raz sie to powtorzylo na tym swiecie...
A co do koalicji i niby jej zwyciestwa to dluga dyskusja przed nami :) bo beda nas czekac mega wojenki i odbijanie cudakow...
wiec gra dopiero sie zaczyna :) budowanie cudakow to byl jej pierwszy etap :)
w koncu zwyciezy ten co bedzie mial 4 cuda...zobaczymy kto wytrwa:)
wasza koalicja wygrala bitewke ale nie wojne :)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

kakudo jaką bitwę wygrano,bo coś niedoinformowana jestem ,albo nie jestem w temacie ?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Panowie nie dzielmy skory na niedzwiedziu. Beda cuda staly bedziemy rozmawiac;)
Katharsis przeciez duzo nie traci do aps. Vod do synergi i tak dalej i tak dalej;)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co do sojuszy, to TBK a obecnie Triarii ma bardzo specyficzne podejście do swoich sojuszników, jak potrzeba deffu sojuszników to koalicjanci dobrzy, jak trzeba wspierać sojuszników to się po czasie okazuje, że nie byli z nimi w pakcie. A najlepiej z członków paktu wciągnąć do głównego sojuszu a resztę rozebrać:cool: Patrz Riddle, Enclave a teraz Protektorzy.:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Bredzisz chlopaku;) bardzo musielismy nadepnac Ci na odcisk;)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mizi powiedz mi skoro TBK tak dobrze radzi sobie z paktami, to czemu rozpad się pakt ZUS-KRUS(Riddle)-US TBK ?? Rozpadł sie bo Crisp nie chciał pozwolić na to, żeby jego graczy rozbierano, a jego sojusz zniknął. W sumie i tak do tego doszło:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hermiona Granger, Harry Potter i Ronald Wesley z niedowierzaniem patrzyli na postępy drużyn: Cztery główne domy VisionPaff, CosaClaw, TriariiRin i SynergiaDor ukończyli już 9 poziomów powierzonych sobie cudów. Mało kto podejrzewał, że do zawodów dołączą drużyny nie związane z domami: APS i Katharsis. I to właśnie one postawiły na piramidy porzucone przez głównych graczy. Teraz końcówkę rozgrywają między sobą. Trójkątne wierzchołki piramid wystają ponad mgłę zalegającą okolice Magicznego Jeziora. Ale tylko jedna drużyna wygra - ta co pierwsza wyszlifuje wierzchołek.

Obok, na dwóch sztucznych wyspach stoją dwa kolosy. Brązowa barwa prześwituje przez mgłę. Mamy nów. Tylko dzięki mgle można coś zauważyć, ale na niewielką odległość. Trudno dostrzec, czy to SynergiaDor, czy VisionPuff jest dalej w konstrukcji detali. Hagrid, główny sędzia tej konkurencji nie chce nic powiedzieć. Schował się w swojej chatce i wystawił Puszka przed drzwi. Nikt nie odważy się przejść koło tego trzy-głowego psa. Dopiero rano, kiedy opadną mgły, będzie wiadomo, kto wybudował Kolosa.

W okolicy szklarni, Marcinka1 pod pozorem pytań odnośnie mandragor, usiłuje dowiedzieć się od pani Sprout, jak daleko jest drużyna CosaClaw w rozsadzie kiełków na poszczególnych pietrach ogrodów. Jednak Pani Sprout nie daje się podejść. Obie drużyny pracują w kompletnych ciemnościach. Zabroniono używania pochodni, gdyż to mogłoby zdradzić postępy prac.

Zdecydowanie lepiej ma grupa CosaClaw dowodzona przez Czucz2. Konstruują Posąg Zeusa w Wielkiej sali. Tu przynajmniej jest jasno od świetlików i nie ma tu żadnej konkurencji. Pozostali porzucili swe konstrukcje i poszli pomagać reszcie swoich drużyn.

Także L.O.R.D.I. ma spokój. Prace nad Świątynią Artemidy posuwają się spokojnie i zgodnie z planem. Nikt nie zagraża.

Duża nerwowość panuje w szeregach TriariiRin. Alexander I Macedoński, co chwila krzyczy na Bastera, by nie zabierał mu ludzi z placu budowy grobowca. Lecz Baster82Polska, przy wtórze Helpolis, przekonuje, że latarnia jest ważniejsza, bo grobowiec jest już wygrany. Jak wielkim sukcesem byłoby wyprzedzenie odwiecznego wroga SynergiaDoru w budowie latarni. Sojusz od wieków dbający o czystość, nie dopuszczający do swych szeregów graczy, którzy byli w więcej niż trzech innych sojuszach, a także nękany niesprawiedliwie przez tę McGonagall banami za nie wiadomo co - pokaże, że jest lepszy niż ci, co zamiast być z nimi postanowili iść za swoimi liderami.

Czyja latarnia rozświetli mroki poranka? A może gdzie indziej zapłoną pierwsze pochodnie zwycięstwa?

Hermiona powoli wyjęła swoją różdżkę, skierowała ją po kolei w stronę siedmiu cudów i cicho wypowiedziała zaklęcie. Chwyciła wolną ręką mały pergamin, który pojawił się w ciemnościach. Następnie mruknęła lumos i koniec jej różdżki zapłonął żółtym płomieniem. Popatrzyła na pergamin i lekko pokiwała głową. Harry ze zniecierpliwieniem pochylił się nad pergaminem.
- A więc to już dzisiejszej nocy.... - powiedział.
- Nie wszystkie... - mruknęła Hermiona.
Ron czekał cierpliwie, aż przyjaciele przekażą mu pergamin.
- Tak jak mówiliśmy. - powiedział Harry i przekazał skrawek Ronowi.
- Tak...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co do sojuszy, to TBK a obecnie Triarii ma bardzo specyficzne podejście do swoich sojuszników, jak potrzeba deffu sojuszników to koalicjanci dobrzy, jak trzeba wspierać sojuszników to się po czasie okazuje, że nie byli z nimi w pakcie. A najlepiej z członków paktu wciągnąć do głównego sojuszu a resztę rozebrać:cool: Patrz Riddle, Enclave a teraz Protektorzy.:p

Nie wiem skąd ty masz takie świetne informacje Czucz ale jak widac nie masz zielonego pojęcia w tym co piszesz .

Nie wyprowadzałem cię z błedu do tej pory ale juz męczący jesteś z tym zakłamywaniem Historii.

1. Enclave - nigdy nie mieliśmy paktu z tym sojuszem, rozpadł się przez nieróbstwo i kompletny brak aktywności graczy tego sojuszu oraz beznadziejne zarządzanie. I tak na prawdę lał ich a następnie wchłonął większą część APS.

Ani nie były to nasze morza, ani nasza koalicja.

2. Riddle - nie mieliśmy paktu z Riddle a łączyliśmy 1 zakładkę na prośbę Boruca, kiedy zostało z tego sojuszu 15 graczy. Wchłonęliśmy ich kiedy już nie mieli innych opcji. Z Crispem mam akurat kontakt i to nie jest taki że skończył przez nasz brak pomocy.
Ban , potem urlop z którego nie wrócił i koniec przygody.

3.Protektorzy - zawsze wspieraliśmy się nawzajem , ale nigdy nie wtrącaiśmy się do ich polityki. Zarządzanie sojuszem nie Protektorzy nie leżało w naszej gestii. Aczkolwiek wspieraliśmy się jak mogliśmy i kazdy z protektorów ci może tutaj to potwierdzić.

Teraz najlepsze.

GRACZ CZUCZ2 ponad Rok gry na bizancjum i przez ten czas bagatela Pkt. Obrony 85553

No powiem ci chłopaku że kiedy tak było lane Riddle i Enclave to zasłużyłeś się tym sojuszom. Nie sztuką jest Powiedziec jestem trzeba jeszcze być.

Kiedy tylko zaczęliście być lani jak ostatni tchórz uciekłeś do COSA :)

Cyferki taką ilość Pkt. obrony przekroczył w 1 dzień. Ty zbierałeś je ponad ROK

Twoje pkt. Walki z obrony to chyba z misji wyspowych są :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry