Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Szybki swiat z nowym systemem podboju to jedyna sluszna droga.
Marzy mi sie brak bonusu nocnego :3 To chyba jednak nie jest do przeskoczenia.
12h - 12h to dobry wymiar czasowy.
i na milosc boska... bez morali! ; )

O brak przeciwnikow raczej sie nie obawiam. Gdy brakuje wroga, najmocniejszy sojusz zaczyna sie dzielic ; )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja toleruję tylko szybkie światy se starym systemem! :), kilka raz próbowałem grać na nowych, ale zawsze kończyło się na bunkrze, od tego czasu mam traumę :(.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

I właśnie o to chodzi w tyym
Systemie żeby tak zrobić by bunkra by nie było
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

system nowy to nie stary:p
gracze co nastawiają się na podboje mają świetne pole do popisu w planowaniu tych przejęć. ciężko będzie przejąć aktywnego gracza, który za tarczę posiada dobrze zorganizowany sojusz, który w szybkim czasie zamuruje miasto. trzeba się nakombinować... typowa strategia... coś dla myślący a nie tylko aktywnych.
pewnie nie będzie powtórki z ypsilonu gdzie była jak dla mnie idealna prędkość 4 ale na 3 nie będę narzekał:) można zamiast 12h zmienić na 8h, będzie ciekawiej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Stary system podboju jest nudny, malo dynamiczny i zabija ducha walki.

Podobnie jak morale i "male" predkosci.

Idealne ustawienia posiadal "angielski" swiat. Niektorzy pewnie wiedza o ktory mi chodzi ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dlamnie za wzor na swiat dla polskiego grepolis powinni wziasc swiat Pella z niemieckigo grepolis:) Swiat byl idealny dla urodzonych wojownikow:D
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Bardzo ciekawe ustawienia świata NAKSOS ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Co to za prędkości x2,5 :eek: To już prawie jak "szybkie" :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Kto planuje grać na tym świecie ? :eek:
Jak dla mnie bonus w miarę dobry ale wolałbym tak od 00:00 do 8:00
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Kiedy wystartuje nowy świat bo nigdzie nie zauważyłem daty? Planuję zagrać na tym świcie chociaż jak wyżej napisano wolałbym bonus nocny od 00:00 do 8:00, morale nieaktywne i trochę więcej członków w sojuszu bo 50 to trochę mało.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Kiedy wystartuje nowy świat bo nigdzie nie zauważyłem daty? Planuję zagrać na tym świcie chociaż jak wyżej napisano wolałbym bonus nocny od 00:00 do 8:00, morale nieaktywne i trochę więcej członków w sojuszu bo 50 to trochę mało.
Świat startuje 23-12-2013 ;)
A co do bonusu to mi pasuje.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Myślę że całkiem ciekawe ustawienia dla zwolenników nowego podboju:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

w Święta rusza Naksos? kto w Święta będzie klikał w wioski? do domu przyjeżdża rodzina, dzieciaki do szkoły nie chodzą, człowiek ma wolne w pracy. powodzenia z tym Nowym Światem aczkolwiek uważam, że w jego przypadku to gównie podstawówka się zaloguje.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

dokłądnie dzień przed wigilią heheh

Poza tym czemu tylko podstawówka? Było sporo osób - zwolenników prawieże identycznych ustawień więc się zalogują zapewne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

dokłądnie dzień przed wigilią heheh

Poza tym czemu tylko podstawówka? Było sporo osób - zwolenników prawieże identycznych ustawień więc się zalogują zapewne.

zwolenników tego systemu jest sporo, wystarczy wejść na Juktas. sam jestem jego zwolennikiem... ale w Święta? w Święta sie za przeproszeniem pierogi lepi hehe.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie mówię o zwolenników tego systemu lecz w mojej wypowiedzi chodziło o całe ustawienia tego świata.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

wydaje mi się że Ci z INNO to tak trochę po złości robią -- ludzie chcą jednego a oni robią na przekór :))

Ustawienia wydawały by się że są idealne - prędkość super (w końcu realistyczne), bonus nocny da nam zaskoczyć przeciwnika. Morale niestety nie są dla mnie, system podboju może byc w sumie to mi bez różnicy.

choć i tak grac nie będę

No i kto wymyślił start świata przed świętami????????? nie chce nikogo obrażać ale ktoś koś kto to wymyślił nie jest w pełni świadomy z tego co zrobił.

powodzenia życzę wszystkim na tym świecie
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mogli dać 3/3/3 i oczywiście te morale.
Skończcie z nimi :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mogli dać 3/3/3 i oczywiście te morale.
Skończcie z nimi :)

nie no predkośc czy to 2 czy 2,5 czy 3 to już nie wielka różnica - nie upierał bym się o 0,5

chodzi mi głównie o morale -- bo wiadomo że ich gracze nie chcą
 
Status
Zamknięty.
Do góry