Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

nie no predkośc czy to 2 czy 2,5 czy 3 to już nie wielka różnica - nie upierał bym się o 0,5

chodzi mi głównie o morale -- bo wiadomo że ich gracze nie chcą
Co do prędkości to się zgadzam mała różnica 2 czy 3 :)
No morali chyba nikt nie lubi. No świat przed świętami to tez głupota, mało ludzi będzie czekać cały dzień.
Morale to trzeba wycofać chyba nikt nie lubi jak farmi sobie wioseczkę a tu nagle mamy słabiutkie morale i połowa wojska się rozbija o nic :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Co do prędkości to się zgadzam mała różnica 2 czy 3 :)
No morali chyba nikt nie lubi. No świat przed świętami to tez głupota, mało ludzi będzie czekać cały dzień.
Morale to trzeba wycofać chyba nikt nie lubi jak farmi sobie wioseczkę a tu nagle mamy słabiutkie morale i połowa wojska się rozbija o nic :)
Zgadzam się po części z Tobą ,ale popatrz na toz drugiej strony ,chcesz grać ale nie masz aż tyle czasu i jesteś mniej rozbudowany a tu chcą z Ciebie zrobić farmę ,to morale pomagają Tobie :)

Pogram tu sobie a że w święta rusza nowy świat,no cóż można zacząć po świętach :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Zgadzam się po części z Tobą ,ale popatrz na toz drugiej strony ,chcesz grać ale nie masz aż tyle czasu i jesteś mniej rozbudowany a tu chcą z Ciebie zrobić farmę ,to morale pomagają Tobie :)

Pogram tu sobie a że w święta rusza nowy świat,no cóż można zacząć po świętach :)

Jak chcesz grać i nie masz czasu, to wybierasz świat z prędkością 1.. to miał być niby świat dla mega aktywnych :p Gdyby nie te morale, to byłoby wszystko ok :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Zdecydowanie swiat dla ludzi co maja wolne od szkoly w okresie swiatecznym i zanudzaja sie w domu przez swieta - a kase ktora dostana pod choinke beda mogli wydac na zloto,dobry ruch ze strony inno games - dobry zarobkowo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

czekałem na nowy świat,ale teraz jak zauważyłem ustawienia tego to mi się odechciało grać ;)
1.Morale
2.System podboju nowy (to akurat się domyśliłem ze taki będzie)
3.wolałbym bonus od 23-7 albo 24-7
ale 23-06 nie jest aż takie złe ;)
prędkość dosyć szybka,a od pewnego czasu wole wolniejsze ;)
Raczej nie zagram,chyba że jakaś ekipa mnie zaprosi do wspólnej gry ;)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Zgadzam się po części z Tobą ,ale popatrz na toz drugiej strony ,chcesz grać ale nie masz aż tyle czasu i jesteś mniej rozbudowany a tu chcą z Ciebie zrobić farmę ,to morale pomagają Tobie :)

Pogram tu sobie a że w święta rusza nowy świat,no cóż można zacząć po świętach :)
Po części racja :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Zdecydowanie swiat dla ludzi co maja wolne od szkoly w okresie swiatecznym i zanudzaja sie w domu przez swieta - a kase ktora dostana pod choinke beda mogli wydac na zloto,dobry ruch ze strony inno games - dobry zarobkowo :)
Dokładnie i tak bym na nim nie zagrał ze względu na morale i nowy system, ale jeszcze start świata w okresie świątecznym?
Na pewno nie dla mnie:).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No, w końcu będę miał szansę zagrać, fajnie, bo nie ma szkoły to będzie nolife'ienie:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Najgorsze to morale są tutaj
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Serwer startujący w czasie świąt?
Aż wejdę obejrzeć topkę - będzie niezła beka. Zobaczymy, który z graczy klika z Domu Spokojnej Starości albo z Domu Dziecka. A może Ś.Jehowy opanują serwer lub muzułmanie. Wyrazy współczucia w każdym z przypadków.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dokładnie i tak bym na nim nie zagrał ze względu na morale i nowy system, ale jeszcze start świata w okresie świątecznym?
Na pewno nie dla mnie:).

Retryk przyznaj sie ze poprostu nie zagrasz z obawy ze jakis dzieciak dostanie pod choinke od babci duzo kasy i wykupi wiecej zlota od ciebie :) hahaha poza moralami to moj kolejny powod dlaczego tam nie zagram :D haha
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Serwer startujący w czasie świąt?
Aż wejdę obejrzeć topkę - będzie niezła beka. Zobaczymy, który z graczy klika z Domu Spokojnej Starości albo z Domu Dziecka. A może Ś.Jehowy opanują serwer lub muzułmanie. Wyrazy współczucia w każdym z przypadków.
Wyrazy współczucia dla Ciebie za brak szacunku dla innych !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na pewno będzie grał muzułmanin Alladyn hehe :D Nie chce mi się czekać na coś lepszego, ustawienia są jak dla mnie wystarczające. Start świata pokrywa się ze świętami, ale jest 5 dni ochronki i czas pokoju na sylwestra. Wielce tego nie trzeba doglądać, to tylko jedno miasto bez możliwości straty wojska (ochronka) Wstaje się rano, ze 3-4h farmienia z "lojalnością", później co 3h wejście na 30 sek miedzy robieniem pierogów i jest ok :) Gorzej z pierwszym dniem świąt, bo prawie wszyscy piją lub pić powinni, ale może w wigilię z kotem pogadam to za mnie poklika :) No i jest jeszcze telefon i aplikacja, żadem problem kliknąć raz na 3-4h. Zresztą świat z morale, wcale nie trzeba się mocno starać bo później są problemy w ataku. Oczywiście krytyka rzecz normalna - Maraton też krytykowali że nikt tam nie będzie grał, że wejdą same nobby. A jest 40 tyś graczy. Forumowe gwiazdeczki pewnie myślą że jak oni nie grają to zawsze jest niewypał i niski poziom. Bez komentarza...
Najgorsza sprawa to event świąteczny. Oby nie było jakichś kozackich bonusów typu szkolenie Tyche przez miesiąc i "sekundówek"
Drugi błąd to moderator na świecie, miałem nadzieję że nie będzie to Super Niania... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Zalogować się mozna ale topkiem na swiatecznym moze zostac tylko ktoś zupełnie wyobcowany kulturowo. Termin startu to żart lub co gorsza jakas prowokacja.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

//...//

Co do nowego świata, jedni wyjeżdżają na święta a inni nie. Mogę sie założyć że na pewno 100% graczy nie będzie gotować czy tam tak zapalczywie przygotowywać wigilii więc co za różnica keidy świat wystartuje? Na tym będzie strata tych kilku dni podczas pokoju bo stracą po te 2 dni na ochronie jakby nie patrzeć.

Ja tam nei startuję bo mi system nie odpowiaida, pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Bardzo proszę o powrót do dyskusji na temat nowego świata :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Retryk przyznaj sie ze poprostu nie zagrasz z obawy ze jakis dzieciak dostanie pod choinke od babci duzo kasy i wykupi wiecej zlota od ciebie :) hahaha poza moralami to moj kolejny powod dlaczego tam nie zagram :D haha
Nie jestem Retrykiem :), kiedyś z nim grałem i rzeczywiście ma podobny awatar do mojego, jednak przedtem nigdy jego nie widziałem, sądziłem, że jestem oryginalny :c.
PS. Złota to ja bardzo mało kupuję... :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie jestem Retrykiem :), kiedyś z nim grałem i rzeczywiście ma podobny awatar do mojego, jednak przedtem nigdy jego nie widziałem, sądziłem, że jestem oryginalny :c.
PS. Złota to ja bardzo mało kupuję... :D

A to przepraszam :) taki sam awatar wiec myslalem ze to on .
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Z tego co zauważyłem to ostatnio powstały i nadal powstają światy z dużą prędkością gry. Chciałbym się dowiedzieć kiedy powstanie świat podobny do PHI czyli prędkość 1/1/1 i stary system podboju. Rozmawiałem z kolegami z różnych światów i tez by zagrali na wolniejszym ponieważ nikt nie ma tyle czasu żeby siedzieć 24/7 z takimi szybkimi światami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry