Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

dobra by spamu nie robić to wróćmy do głównego tematu czyli "Sytuacja na świecie Naksos" jaki wpływ Waszym zdaniem na rozwój sytuacji będzie na świecie będzie miał alkohol i jakie będzie jego średnie stężenie we krwi przeciętnego gracza? ;)
tak sobie myślę że jeżeli jest pół na pół pełnoletnich graczy i tych niepełnoletnich to stężenie na głowę to będzie około 0,5 promila ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

tak sobie myślę że jeżeli jest pół na pół pełnoletnich graczy i tych niepełnoletnich to stężenie na głowę to będzie około 0,5 promila ;)

w skład naszego sojuszu wchodzą Pijani Weterani. Zawyżymy tą średnią :)
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Spotkałem się z sytuacją gdzie gracz mający "pewne stężenie we krwi" w środku nocy obudzil pół sojuszu bo szły na niego ataki a jak wytrzeźwiał to zobaczył że sam siebie atakuje:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

musze tu koniecznie zagrac :) jednak mi sie podoba
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Spotkałem się z sytuacją gdzie gracz mający "pewne stężenie we krwi" w środku nocy obudzil pół sojuszu bo szły na niego ataki a jak wytrzeźwiał to zobaczył że sam siebie atakuje:D
hahahhaha to słabą głowę miał :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Spotkałem się z sytuacją gdzie gracz mający "pewne stężenie we krwi" w środku nocy obudzil pół sojuszu bo szły na niego ataki a jak wytrzeźwiał to zobaczył że sam siebie atakuje:D

ja szukałam w koszarach komandosów... byłam pewna, że ich mam :/// a reszta towarzystwa płakała ze śmiechu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

kto mial slaba glowe? Zaraz sobie stworze konto, ale chcialbym pospamowac. Ktory sojusz jest najlepszy i sa jeszcze szanse na wygrane?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

kto mial slaba glowe? Zaraz sobie stworze konto, ale chcialbym pospamowac. Ktory sojusz jest najlepszy i sa jeszcze szanse na wygrane?

zapraszam do mnie. wszystko się okaże co i jak będzie. szansami nie szafuję ale dobrą zabawę gwarantujemy :)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

100 koników 100 procków jeszcze dorobie 100 procków :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

i napisz gdzie dokładnie są i do której śpisz :) ktoś się na bank nimi zaopiekuje :)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

4 wiochy przejęte w jeden dzień ...Gratulację
 

DeletedUser17439

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No IG-R się rozpada pomału po pierwszym dniu wojny z AP :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No IG-R się rozpada pomału po pierwszym dniu wojny z AP :D

wojna? jaka wojna - macie zalewie po 1 wiosce i to mizernej i Ty piszesz o wojnie??

- - - Automatycznie połączono posty - - -

4 wiochy przejęte w jeden dzień ...Gratulację

Tu akurat nie ma czego gratulowac - wszystkie sa darmowe i byle jakie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mamuta nie ma??

mamut przyliczył banana i jest bardzo zły z tego powodu.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

wojna? jaka wojna - macie zalewie po 1 wiosce i to mizernej i Ty piszesz o wojnie??

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Tu akurat nie ma czego gratulowac - wszystkie sa darmowe i byle jakie

- - - Automatycznie połączono posty - - -



mamut przyliczył banana i jest bardzo zły z tego powodu.
Popieram to wszystko, sam dostałem bana wtedy co Manfred,
Ja zaczołem wczoraj i gram z supersonikiem w looney.
No nie powiem graczy mają około 25 a AP ma 50 a mają zaledwie kilka tysiecy wiecej punktow walki.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Popieram to wszystko, sam dostałem bana wtedy co Manfred,
Ja zaczołem wczoraj i gram z supersonikiem w looney.
No nie powiem graczy mają około 25 a AP ma 50 a mają zaledwie kilka tysiecy wiecej punktow walki.

W sumie zastanawia mnie czemu supersonik leci tak z tymi wioskami - koleś zapomiał że tu sa morale aktywne??

przecież jak teraz będzie walił wioski 2,5k to ma morale na 92% a takich wioske jest cała masa
nie wspominajac o mniejszych 2k - no przecież na farmy trzeba latac.
 
Do góry