Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

W sumie zastanawia mnie czemu supersonik leci tak z tymi wioskami - koleś zapomiał że tu sa morale aktywne??

przecież jak teraz będzie walił wioski 2,5k to ma morale na 92% a takich wioske jest cała masa
nie wspominajac o mniejszych 2k - no przecież na farmy trzeba latac.
Wlaściwie racja.
Ciekawe jak bedzie farmił.
Ale co on wioski rolnicze wszystkie ma podbite :D
Może lubi być Top1 :D
Kto wie, napewno ze swoim złotem słaby nie jest i można się go obawiać.
Ale o czym ja gadam jest początek świata tutaj nic nie znaczy jak kazdy gracz ma 1 wioche no tylko sonik ma kilka.
Zobaczymy co będzie sie działo za miesiąc to juz inaczej bedzie wyglądać.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

jeszcze powiedz że to LA co sądziłem że jest marną podrubą to Ty prowadzisz hehehe

Nie no teraz to mnie obrażasz :))

To jest też ciekawe, czemu ktoś nie wymysli swój własny sojusz tylko zrzyna cudzy. Ludzie latami sobie wyrobili pewną renome w świecie grepolis, stracili mase czasu i pieniędzy a tu jeden z drugim robi taką samą nazwę i mysli że zakozaczy -- otóż nie drodzy gracze trzeba samemu tyrac na najwyższe podium !! i jeszcze obrazem ściagneli z googli :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Nie no teraz to mnie obrażasz :))

To jest też ciekawe, czemu ktoś nie wymysli swój własny sojusz tylko zrzyna cudzy. Ludzie latami sobie wyrobili pewną renome w świecie grepolis, stracili mase czasu i pieniędzy a tu jeden z drugim robi taką samą nazwę i mysli że zakozaczy -- otóż nie drodzy gracze trzeba samemu tyrac na najwyższe podium !! i jeszcze obrazem ściagneli z googli :))

Ludzki umysł nie zna granic.
Jakbym się zdenerwował, to na Twoim miejscu złożyłbym sprawę do supportu o prawa autorskie. Musieliby zmienić wtedy nazwę i.. obrazek z googla :)

(dopiero wstałem, więc nie myślę zbyt dobrze)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ludzki umysł nie zna granic.
Jakbym się zdenerwował, to na Twoim miejscu złożyłbym sprawę do supportu o prawa autorskie. Musieliby zmienić wtedy nazwę i.. obrazek z googla :)

(dopiero wstałem, więc nie myślę zbyt dobrze)

ależ ja im tego nie bronie. Po prostu się dziwie i zastanawiam się jakimi kategoriami oni sobie myślą.

jak już ArtArt pomyslał że to mogłem byc ja to pewnie wielu się nabrało -- może w tym jest metoda. Ale za to wrogów będą mieli sporawo :))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

co do sytuacji na tym świecie zauważyłem dwa ciekawe sojusze.

BIAŁA DAMA - sojusz Camorra z innego świata. Wybitni grajkowi. O ile jest w podobnym składzie to bedzie ciekawie.
Poza Kontrolą - coś mi mówi że będą mocni :)

o topkach się nie wypowiadam bo wiadomo że to róznie
 

DeletedUser17439

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Popieram to wszystko, sam dostałem bana wtedy co Manfred,
Ja zaczołem wczoraj i gram z supersonikiem w looney.
No nie powiem graczy mają około 25 a AP ma 50 a mają zaledwie kilka tysiecy wiecej punktow walki.

AP istnieje od dwóch dni a Looney od początku świata :p
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

AP istnieje od dwóch dni a Looney od początku świata :p
Looney nie istnieje od początka tamto to był inny sojusz bez sonika i Mogiego
A i czy to ma znaczenie kiedy zaczął sojusz?
Gracze zaczeli na początku a jak mówiłem LT ma o wiele większą średnią w punktach walki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17439

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

1 Armia Podziemia 25669
2 Looney Tunes 19828
3 IG-R 15570
 

DeletedUser17439

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ty się nawet nie odzywaj...
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

I teraz porównaj ilość członków w sojuszu.
Gościu nie rozumie, ze mi chodzi o srednią.
Bo jesli jesteście tacy mocni to powinniscie mieć od nas 2 razy więcej punktów walki ponieważ macie 2 razy więcej graczy.
A macie ledwo 5 tysięcy więcej...
Sokół polecam otworzyć podręcznik to matematyki jeśli nie kapujesz co to średnia...

PS: z uzyciem dzielenia mozna obliczyć, że u was na gracza przypada około 510 punktów walki w Looney na gracza przypada około 790 punktów walki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17439

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No i co z tego że macie mniej członków? Możecie zaprosić innych graczy , nikt wam nie broni. Bezpośrednio z AP nie macie wielkich szans..
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Prawda jest taka, ze sonik sam by sie obronil przed wami, w tej chwili jesteście masówką.
W bezpośredniej walce bez paktow to szans byście nie mieli ale co sprawiedliwa jes walka 80 graczy od was na nas 25 :)
 

DeletedUser17439

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

"Od was" - Nie należę do AP , ani jakiegokolwiek sojuszu.

Noo , jeszcze ktoś u was by szaraka zrobił z siebie żeby sonik go przejął... :D
 

DeletedUser17439

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Taki jak tu , jestem tam tylko po to zalogowany , żeby mieć kontakt z kolegami :D
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Taki jak tu , jestem tam tylko po to zalogowany , żeby mieć kontakt z kolegami :D
Wiesz, ze ja znam twoj drugi nick nie musiałeś pisać na forum pustelników :D
Pamiętam jak sie chwaliłeś, ze grasz na koryncie pod innym nickiem czyli sokół1998. :)
Nie musiałeś tez pisac z moim znajomym ;)
 

DeletedUser21098

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A propo sredniej z PW ataku to male zestawienie ( ujeci gracze powyzej 1,5 k rozbudowy - mysle ze to sensowne) - lece skrotami bo nie chce mi sie tyle pisac :

AP - 431,64 PWA na gracza
LT - 496,71
PK - 503,81
IGR - 279,36
BW - 189,68
KK - 272,03
BD - 262,93
ONZ - 346,08
Oce II - 222,17
Oce - 190,96
DBT - 126,53
BM - 266,52
APak - 135,75
Ilum - 220,86
Ven - 605,12

Pogrubione pierwsze 3 miejsca, stan z godziny 10:50
Ujeta pierwsza 15 sojuszy z rankingu PWA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Kurcze zbanowali mi nick z tego swiata, pewnie slusznie, czlowiek tyle gra a nie wie ze nie wolno uzywac na forum nickow ze swiata tylko ciagle jeden. Takze powyzsze zestawienia jest mojego autorstwa , pozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych : )
 

DeletedUser20513

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ojtam Wszyscy jesteście dzielni wojownicy i nie starczy słów by określić Waszą wielkość... pogadamy za miesiąc :D

Ze swojej strony polecam do obczajenia sojusz gracza Matka Teresa "Zakon Matki Teresy" ;)
 
Do góry