Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

zawsze z zaciekawieniem otwierałem maila jak przychodziła subskrypcja z tego tematu, ciekaw kto znowu błotem rzuca....

nudno, bardzo nudno...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Widze ze nudno cos sie tutaj ostatnio porobilo az tak nudno to chyba nie jest na tym serwerze ?
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nudno strasznie...aladyna i jego lapmki brakuje:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Z tego co widzę to chyba spokojniejszy weekend się zapowiada :D Chyba wszyscy się po cichutku zbroją xD
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

cicho strasznie alladynie potrzebujemy ciebie :cool:
 
Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jutro podobno ma być głośno ;) tylko akwizytorom coś słabo poszło wbijanie nam buntów
 
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ty juz tam dobrze wiesz :p Słyszałem ze na walentynki tworzy sie nowa miłość na juktasie .
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ty juz tam dobrze wiesz :p Słyszałem ze na walentynki tworzy sie nowa miłość na juktasie .

sladox ktoś wam bajek naopowiadał a Wy łyknęliście jak świeże bułeczki.Myślałem,że już duże z was chłopaki i w bajki nie wierzycie.No ale nic nikomu udowadniać na siłę nie zamierzam i skoro w to wierzycie to już wasz problem a nie nasz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nam wystarcza miłośc wewnątrz sojuszowa i nie wierze że EE nic nie wie ;) No nic , pożyjemy zobaczymy . Miało być głośno ale poki co jest cisza .

- - - Updated - - -

ptaku ja w tą gierke przy Tobie to jestem noobek . Ale wiem że czujnym trzeba być :) z naszej strony rewolucji na to info nie ma ,gramy swoje.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ptaku ja w tą gierke przy Tobie to jestem noobek . Ale wiem że czujnym trzeba być :) z naszej strony rewolucji na to info nie ma ,gramy swoje.

Oj z tego co mi gracze innych sojuszy piszą w tym również Twoi to jakaś straszna "panika" u was panuje a już jak słyszę te niestworzone historie o rzekomym układzie z naszym wrogiem to sam nie wiem czy się śmiać czy płakać.Tak się tylko zastanawiam kto tą bajkę ułożył bo w jakim celu to przypuszczam :p
 
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

E tam , troche info zeby niektorych pobudzic i przypomniec im co sie może stać .Nie moze byc za duzego rozluźnienia .
Paniki na pewno nie ma ,a raczej radość ze sojusz znowu dostanie pędu w slotach .tylko podczas tej krociutkiej wojny z Wami dostalismy rozpędu we wszystkich punktach. ale skoro jest tak jak piszesz to dalej trzeba klepać festyny :(
 

DeletedUser20444

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku, słuchasz się innych? Panika, a ciastkowe ruszenie, to co innego. Z paniką wiążą się takie terminy jak ucieczka, chaos, a nie czujność, mobilizacja czy szybka wymiana informacji.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sladox ja niestety o niczym nie mam pojęcia mimo że na temat swojego sojuszu wiem sporo :)
 
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

w takim razie wszystko po staremu :) ale lepiej dmuchac na zimne niż obudzić sie z ręką w nocniku
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

już ktoś tak kiedyś mówił jak pamiętam ;)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku, słuchasz się innych? Panika, a ciastkowe ruszenie, to co innego. Z paniką wiążą się takie terminy jak ucieczka, chaos, a nie czujność, mobilizacja czy szybka wymiana informacji.

Ciastkowe ruszenie powiadasz :D.Moim zdaniem walenie masówki na cały sojusz że IX ma was zaatakować to dopiero u niektórych chaos mogło wprowadzić tym bardziej na podstawie niesprawdzonych informacji opartych na bardzo słabych plotkach.Od razu mówię że dowiedziałem się o tym od waszego gracza który zapytał wprost o co chodzi.Kolejna ściema czyli nasz Pakt z TBC jak dla mnie ktoś was ostro załadował w balona.Mogliście najpierw trochę popytać a nie panikować że już IX na was leci :cool:
 
Do góry