Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19959

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nie nie sugeruję :) a sladox nie gracie w simsy już? :) bo jakoś nas nie chcecie atakować :(
 
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pewnie kiedyś i na Was przyjdzie pora jak obiecacie że odgórnie nie bedziecie wysyłac ludzi na urlopy :p

A tak w ogóle lipne info było jak twierdzicie ale przynajmniej temat odżył :D
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ciastkowe ruszenie powiadasz :D.Moim zdaniem walenie masówki na cały sojusz że IX ma was zaatakować to dopiero u niektórych chaos mogło wprowadzić tym bardziej na podstawie niesprawdzonych informacji opartych na bardzo słabych plotkach.Od razu mówię że dowiedziałem się o tym od waszego gracza który zapytał wprost o co chodzi.Kolejna ściema czyli nasz Pakt z TBC jak dla mnie ktoś was ostro załadował w balona.Mogliście najpierw trochę popytać a nie panikować że już IX na was leci :cool:
Ptaku, pospolite ruszenie :), nic dziwnego ten świat zamarł jakiś czas temu, więc news że nowa wojna nowe wyzwania to się trochę kazdy napalił. Pozatym jak zerknąć na wasze staty ( zero od dłuższego czasu wioch zabranych Gratki !!) to się zgadzało. No nic czekamy na ruch tbc i ee w takim razie, może oni coś wyknują.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku, pospolite ruszenie :), nic dziwnego ten świat zamarł jakiś czas temu, więc news że nowa wojna nowe wyzwania to się trochę kazdy napalił. Pozatym jak zerknąć na wasze staty ( zero od dłuższego czasu wioch zabranych Gratki !!) to się zgadzało. No nic czekamy na ruch tbc i ee w takim razie, może oni coś wyknują.

Skoro tak potrzeba nowych wrażeń i wyzwań to napisać jak etyka nakazuje,że zrywacie neutralność i zapraszacie IX do zabawy ;).Przecież się nie pogniewamy i rękawice podniesiemy :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ostatnio TBC układało się z Ciastkami na JD, teraz TBC układa się z Legionem na Ciastka...do czego ten świat zmierza ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Hoho czego ja tu się dowiaduję. Ahhh te plotki... No, ale po coś one są chociaż FO ożyło. :D
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Odżyło pewnie na 1-2 dni :) i dalej wróci do normalnej rutyny i bedzie nudno nudno jeszcze raz nudno :))))) chyba że zdarzy się coś nieoczekiwanego albo alladyn wróci :cool:
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ostatnio TBC układało się z Ciastkami na JD, teraz TBC układa się z Legionem na Ciastka...do czego ten świat zmierza ;)
Ciastka nie układały się z tbc w sprawie jd. Nie masz dokładnych info to spytaj się remika jak to wyglądało.

Ps. Szadzio gramy w simsy jak narazie dobrze idzie....
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

XIL rowniez nigdy nie ukladal sie z TBC i nigdy nie bedzie :cool: juz raz cos niektorym z was powiedzialem .A ja do klamcow nie naleze.Plotkarce gratuluje fantazji:eek:
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku wiesz że my od walki nie stronimy :), ale jak pisałem wcześniej z legionem to inna sprawa jest i tego się trzymam.
Jak narazie spokój jest ok, myśle że jeszcze chwila i polecimy dalej na morza.
 

DeletedUser16849

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

lejcie tak jak wczoraj !!!
BRAVO!
ptaku ---> baletnica to ja , ściemniaczu jeden ...
 

DeletedUser16849

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

bo jesteś ... ???
wiesz ...
ja też potrafię pływać ...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i oczywiście nadal ściemniasz .... codziennie odwiedzasz moje porty bez skutku ...
myślałem że kancior jest tylko .....
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

bo jesteś ... ???
wiesz ...
ja też potrafię pływać ...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i oczywiście nadal ściemniasz .... codziennie odwiedzasz moje porty bez skutku ...
myślałem że kancior jest tylko .....


Pisz po polsku jak w szkole nauczono chyba,że nie uczęszczałeś :D
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A jednak zmiany :)
wkońcu coś się zadzieje :cool:
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ktoś wie o co chodzi? :) Może nam uchylicie rąbka tajemnicy :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Na pewno zrobi sie ciekawiej :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja też słyszałem o jeszcze innej ale nie wierze plotkom ;)
 
Do góry