Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a Wy tam się jeszcze z ONZ lejecie czy już nie ??

- - - Automatycznie połączono posty - - -




a Wy tam się jeszcze z ONZ lejecie czy już nie ??





o ile mi dobrze wiadomo (ale ludzie różne rzeczy gadają) że coś blisko 40 ataków na dnie...stare wygi i tak sobie dali :)) Szczerze przyznam , kibicował będę NMM :) ja zawsze kibicuję "słabszym" :))) więc dlaczego nie miałbym i teraz ;)

kurcze 40 ataków to jeszcze nie widzieli jak sie atakuje naprawde jak na liczniku bedzie ze 150 ataków to mozemy pogadac ze to jest akcja jak dlamnie NMM jest jeszcze troche za daleko od ONZ ale jeszcze troche i zobacza sile tych graczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

kurcze 40 ataków to jeszcze nie widzieli jak sie atakuje naprawde jak na liczniku bedzie ze 150 ataków to mozemy pogadac ze to jest akcja jak dlamnie NMM jest jeszcze troche za daleko od ONZ ale jeszcze troche i zobacza sile tych graczy

No zobaczą zobaczą :) Gorzej jak przyjdzie jakiś oszołom i znów Evelinowi zabierze samemu 5 miast w jedną noc :p Są mocni i mocniejsi pamiętaj :p A poza tym , to z moich informacji wynika ,że NMM sobie spokojnie gra i nikogo nie rusza , dokąd się ten nie miesza w ich polis.


jak na liczniku bedzie ze 150 ataków to mozemy pogadac ze to jest akcja

to jest akcja tak ?? :pP No dobrze :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Tak sie sklada ze kilku graczy znam z NMM ale znam tez graczy z ONZ i wiekszosc sobie teraz pyka na pół gwizdka ale jesli przychodzi realne zagrożenie to sytuacja zmienia sie diametralnie i zaczyna sie gra na poważnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No proszę zaglądam w ranking sojuszy a tu ciekawe roszady ONZ-sojusz który chyba napina mięśnie których nie ma, NMM-sojusz który stracił swoje jedyne zęby w postaci Tuchajbeja(chyba Evelin z Killerem na spółe najlepiej pamiętają jak ich ten koleś wykańczał w pojedynke)a walki na wielu frontach bez niego nie mają dla was sensu, Nemezis i tu wielkie brawa szybciutko sprowadzają do parteru kolosa na glinianych nogach którym są Cichociemni, no i pozycja piąta Immortals a ten sojusz zachowuje się troszkę jak impotent z jedną laską mu nie idzie to mu się wydaję ze z drugą będzie wszystko grało...Takie moje wrażenia dalej nie opisuje bo mógłbym być nieobiektywny zachaczając o np mój sojusz:)

czy ja wiem czy tak jedyne zęby :) ??? Ale faktycznie Evelinowi Adaś się jeszcze pewnie długo nocami śnił , ale niema ludzi niezastąpionych :) chociaż tak zgadzam się , w tym przypadku ciężko :)))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak sie sklada ze kilku graczy znam z NMM ale znam tez graczy z ONZ i wiekszosc sobie teraz pyka na pół gwizdka ale jesli przychodzi realne zagrożenie to sytuacja zmienia sie diametralnie i zaczyna sie gra na poważnie

powiem tak...niech wygra lepszy i tyle , w tym przypadku lepszy to będzie ten kto ma więcej chęci na grę kosztem pięknego zbliżającego się lata... Dla niektórych gra jest dodatkiem do ich realnego życia , a nie odwrotnie jak to bywa u niektórych oszołomów. DLa mnie to nie są dobrzy gracze tylko oszołomy. Ta gra powinna być odpalana na zime , a latem zamykana coby niektótrzy zobaczyli piękno realnego świata :p oooo :)
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

znam troszkę skład ONZ i NMM i chętnie zobaczyłbym ich pojedynek ale tak żeby nikt się w niego nie mieszał a to cieżkie bo są na tym świecie układy i układziki a to byłoby fajne starcie tytanów. Tu też peloponezie masz racje nie straciliście wszystkich zębów ale kły napewno a jak na drapieżnika chyba najważniejsze no chyba że tuchaj gdzieś się jednak ukrywa? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

znam troszkę skład ONZ i NMM i chętnie zobaczyłbym ich pojedynek ale tak żeby nikt się w niego nie mieszał a to cieżkie bo są na tym świecie układy i układziki a to byłoby fajne starcie tytanów. Tu też peloponezie masz racje nie straciliście wszystkich zębów ale kły napewno a jak na drapieżnika chyba najważniejsze no chyba że tuchaj gdzieś się jednak ukrywa? :D

Nie mam zielonego pojęcie o czym panie Papay mówisz ;) ja sobie tylko siedzę i czytam forum :D więc "straciliście" jakie "iście" :D :rolleyes:... a co do Adasia też nie wiem nic :D kiedyś pozdrowienia przesyłane były dla Evelina , ale czy doszły i dalej aktualne to ja nic nie wiem :) Po prostu obserwuję sobie spokojnie grałem z kilkoma osobami kiedyś i od wszystko :) Zresztą z Evelinem też grałem dawno temu w Niepokojące Symptomy , tak więc masa znajomych i stąd takie zainteresowanie :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

sojusz NMM ma idealne położenie pod budowę cudaków, to samo titans i nemezis. Czego może ONZ pozazdrościć o ile by chciało budować cudaki w co szczerze wątpię. Ale już do blokowania i przejmowania cudaków to ONZ ma idealną sytuacje.

myślę że NMM będzie budować cudaki, pytanie jest z kim się połączy pod te cudaki.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No proszę zaglądam w ranking sojuszy a tu ciekawe roszady ONZ-sojusz który chyba napina mięśnie których nie ma, NMM-sojusz który stracił swoje jedyne zęby w postaci Tuchajbeja(chyba Evelin z Killerem na spółe najlepiej pamiętają jak ich ten koleś wykańczał w pojedynke)a walki na wielu frontach bez niego nie mają dla was sensu, Nemezis i tu wielkie brawa szybciutko sprowadzają do parteru kolosa na glinianych nogach którym są Cichociemni, no i pozycja piąta Immortals a ten sojusz zachowuje się troszkę jak impotent z jedną laską mu nie idzie to mu się wydaję ze z drugą będzie wszystko grało...Takie moje wrażenia dalej nie opisuje bo mógłbym być nieobiektywny zachaczając o np mój sojusz:)

Hahaha....w pojedynkę :) ponad 500 miast Camorry vs 14 ,wypisujesz kłamstwa więc twoje wypociny są niewiarygodne :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

na razie na tym świecie najlepiej wygląda onz i nemezis, oba sojusze są konsekwentne w swoim działaniu, cichociemni na początku się wydawali sojuszem równomiernym z onz, ale wojna z nemezis szybko zweryfikowała ich potencjał... immo mało konsekwentni w działaniu zaczynają wojne, potem jej kończą, następnie znów zaczynają kolejną, titans chyba obecnie największa masówka tego świata, a to im za dobrze nie wróży, nie ma mocy- po fuzji z cieniem stało się znaczącą siłą na tym świecie, zabrali parę wiosek immo, ale teraz widzę kilka stracili, zbyt agresywna polityka może ich zgubić... tyle ode mnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Hahaha....w pojedynkę :) ponad 500 miast Camorry vs 14 ,wypisujesz kłamstwa więc twoje wypociny są niewiarygodne :)

No sorki , ale grałes w sojuszu, zdaje się ELITE TEAM , całkiem dobrym, więc nie piernicz głupot. Mieliście ochotę na walkę z Camorrą, ale przegraliście, bardziej prosto tego wytłumaczyć się nie da :))
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No sorki , ale grałes w sojuszu, zdaje się ELITE TEAM , całkiem dobrym, więc nie piernicz głupot. Mieliście ochotę na walkę z Camorrą, ale przegraliście, bardziej prosto tego wytłumaczyć się nie da :))

Widzisz grałeś w Camorra a nie znasz faktów ,a tym bardziej walki jaka się tam toczyła i jak wyglądała.Przegrać po walce to żaden wstyd.Ja sobie nic tam nie mam do zarzucenia ,walczyłem na całego.Camorra mi zabrała 7 miast z 14 jakie wtedy tam miałem...a konto kasowałem z ok 40 miastami...tyle w temacie

Niejaki papay1906 grał w ET potem uciekł jak szczur do Camorra,co ty możesz wiedzieć o prawdziwej walce? Pierwszy opuszczałeś tonący okręt :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Hahaha....w pojedynkę :) ponad 500 miast Camorry vs 14 ,wypisujesz kłamstwa więc twoje wypociny są niewiarygodne :)


Akurat Papay bardzo dobrze wie co pisze :) Wkurzyłeś Adasia i Ci zabrał w jedną noc 5 miast - samemu!!! Więc przestań Ty wypociny pisać...bo o takie rzeczy CIebie bym nigdy nie podejrzewał...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Widzisz grałeś w Camorra a nie znasz faktów ,a tym bardziej walki jaka się tam toczyła i jak wyglądała.Przegrać po walce to żaden wstyd.Ja sobie nic tam nie mam do zarzucenia ,walczyłem na całego.Camorra mi zabrała 7 miast z 14 jakie wtedy tam miałem...a konto kasowałem z ok 40 miastami...tyle w temacie

Niejaki papay1906 grał w ET potem uciekł jak szczur do Camorra,co ty możesz wiedzieć o prawdziwej walce? Pierwszy opuszczałeś tonący okręt :)
Grałem na Chi pod nickiem Locji Szatan, więc nie gadaj głupot, bo wygląda na to, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Pamiętam dobrze Wasze napinki z Adrianem, które przyprawiały nas na forum o pusty śmiech. Przegraliście z kretesem i daliście dyla. Ty wziąłeś urlop, czekalismy aż wrócisz, zeby zabrać Ci resztę miast, ale chyba zrobiłes reset panienko :) Tutaj kozaczysz , bo gracie w kupie versus Kredkom. Wy i Cichociemni - ot jaka równa walka :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Przegraliście z kretesem i daliście dyla.

Bo mnie nie było :)) - taki żarcik

Tutaj kozaczysz , bo gracie w kupie versus Kredkom. Wy i Cichociemni - ot jaka równa walka :)

Tu kozaczy bo ma dobrą ekipę zgraną i dobrze prowadzoną. Bardzo dobre pakty podpisane od samego początku do samego końca.

Wypisywanie głupot typu: w kupie lejecie słabszego -- już nie jeden tu pisał że ONZ silne leje słabsze ale czyja to wina że jest silne? Ventyle byli słabi teraz kredki są słabi

kto bronił podpisać odpowiednie pakty by zapewnić dobrą sytuacje polityczno-wojenną na mapie. Takie płaczę są po prostu śmieszne, ten złotnik, ten nie sypia a ten ma za dużo paktów albo za dobre - ważne że cel jest zrealizowany.

a wy piszecie jakieś głupoty o kozakach z innych światów nie wiadomo czemu - nie ma tu ich i szkoda strzępić klawiatury.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Napisałem to z innego powodu. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i zgadzam się z Tobą, że na tym własnie polega gra. Na podpisywaniu dobrych paktów również. Do finału na Naksos jeszcze bardzo daleko, więc sytuacja może sie jeszcze diametralnie zmienić. Irytujące jest po prostu robienie z siebie Bóg wie jakiego gracza, kiedy wiemy, ze tak naprawdę gra SOJUSZ. W pojedynkę nawet top1 niewiele znaczy. ONZ jest silne, m.in. dlatego, ze ma dobre pakty. Na M55 zawsze było najgoręcej , ale wyrosły na obrzeżach mapy dobre sojusze , i dopiero walka z nimi pokaże ile naprawdę jesteście warci. Już teraz widać na przykładzie potyczek NEMEZIS z Cichociemnymi , że nie jest tak różowo. Wyprawy na M65, M56 i głębiej obarczone są sporym ryzykiem "potopienia" , to nie jest to co przejmowanie miast Kredek. Na razie Evelin i spółka ma się dobrze, zobaczymy co potem. Pewno ani NMM ani Immortals czy NEMEZIS łatwo skóry nie sprzedadzą, więc puszenie się jest nie na miejscu po prostu.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Grałem na Chi pod nickiem Locji Szatan, więc nie gadaj głupot, bo wygląda na to, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Pamiętam dobrze Wasze napinki z Adrianem, które przyprawiały nas na forum o pusty śmiech. Przegraliście z kretesem i daliście dyla. Ty wziąłeś urlop, czekalismy aż wrócisz, zeby zabrać Ci resztę miast, ale chyba zrobiłes reset panienko :) Tutaj kozaczysz , bo gracie w kupie versus Kredkom. Wy i Cichociemni - ot jaka równa walka :)

Dobry jesteś :) Tutaj też tak kozaczyłeś z kolegami w Białej Damie? ;) Każdy widział jak tu skończyliście tutaj...

PS.Naucz się czytać z zrozumieniem królewno,ja z Camorra przegrałem i to dla mnie żaden wstyd,walczyłem....wy na Naksos po prostu uciekliście :) Bez żadnej walki...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Napisałem to z innego powodu. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i zgadzam się z Tobą, że na tym własnie polega gra. Na podpisywaniu dobrych paktów również. Do finału na Naksos jeszcze bardzo daleko, więc sytuacja może sie jeszcze diametralnie zmienić. Irytujące jest po prostu robienie z siebie Bóg wie jakiego gracza, kiedy wiemy, ze tak naprawdę gra SOJUSZ. W pojedynkę nawet top1 niewiele znaczy. ONZ jest silne, m.in. dlatego, ze ma dobre pakty. Na M55 zawsze było najgoręcej , ale wyrosły na obrzeżach mapy dobre sojusze , i dopiero walka z nimi pokaże ile naprawdę jesteście warci. Już teraz widać na przykładzie potyczek NEMEZIS z Cichociemnymi , że nie jest tak różowo. Wyprawy na M65, M56 i głębiej obarczone są sporym ryzykiem "potopienia" , to nie jest to co przejmowanie miast Kredek. Na razie Evelin i spółka ma się dobrze, zobaczymy co potem. Pewno ani NMM ani Immortals czy NEMEZIS łatwo skóry nie sprzedadzą, więc puszenie się jest nie na miejscu po prostu.

Tu mogę się z tobą zgodzić,poważne wojny dopiero przed nami.Sojusze które wymieniłeś są naprawdę mocne i na pewno nikogo nie lekceważymy.Wszyscy jesteśmy dalecy od wygrania tego świata.Jedno jest pewne! Świat wygra ekipa która będzie najbardziej zgrana.
Sztuką będzie wybudowanie cudów w 50 osobowym składzie przy tak równych sojuszach.
Wątpię także aby do końca świata trwały obecne koalicje,to raczej niemożliwe.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

więc puszenie się jest nie na miejscu po prostu.

Daj mu chłopie się nacieszyć trochę tym puszeniem :)) przyda mu się to na pewno haha.

ja tu nie gram nie walczę tylko jestem obserwatorem z sentymentu. Oceniam to tak jak ja to widzę.

wiele sojuszy budowało cudaki z tych na tym świecie i nie sądzę by chciało to robić jeszcze raz, no ale zobaczymy.
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Niejaki papay1906 grał w ET potem uciekł jak szczur do Camorra,co ty możesz wiedzieć o prawdziwej walce? Pierwszy opuszczałeś tonący okręt :)

wyszczekany jak zawsze akurat mylisz mnie z kimś innym nigdy nie grałem w Camorze na Chi ale każdy pamięta jak piórka stroiłeś i wiesz jak szybko tych piórek Cię Tuchaj pozbawił :D o tym wspominam i to żadna prywatna wypitka ale Ty jak zawsze do takich rzeczy się nie przyznasz tylko innym słabości wytykasz;) Mniejsza o to nie mam zamiaru ciągnąć tego tematu bo to nie Ty jesteś księżniczką tego balu...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Daj mu chłopie się nacieszyć trochę tym puszeniem :)) przyda mu się to na pewno haha.

ja tu nie gram nie walczę tylko jestem obserwatorem z sentymentu. Oceniam to tak jak ja to widzę.

wiele sojuszy budowało cudaki z tych na tym świecie i nie sądzę by chciało to robić jeszcze raz, no ale zobaczymy.

Tu mańku masz racje może być ciężko znaleźć na tym świecie ochotników do budowania cudaków bo patrząc po większośći ekip wielu już te niedogodnośći przeżywało...Moim zdaniem dla tego świata wielkie znaczenie będzie kto tu zostanie po pojawieniu się urodzinowego świata i jak będzie tu grał druga sprawo nadchodzi lato ;)

Co do Cammory i Białej damy śmiszna byłaby historia że powstali jak Feniks z popiołów żeby dokopać cwaniaczką :p Będę im kibicował bo takiego scenariusza jeszcze nie grali;)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

wyszczekany jak zawsze akurat mylisz mnie z kimś innym nigdy nie grałem w Camorze na Chi ale każdy pamięta jak piórka stroiłeś i wiesz jak szybko tych piórek Cię Tuchaj pozbawił o tym wspominam i to żadna prywatna wypitka ale Ty jak zawsze do takich rzeczy się nie przyznasz tylko innym słabości wytykasz Mniejsza o to nie mam zamiaru ciągnąć tego tematu bo to nie Ty jesteś księżniczką tego balu...

Ciebie nie można pomylić z nikim ;) Smród ciągnie się za tobą

A śmiszna to ty jesteś ,zresztą jak zwykle
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ciebie nie można pomylić z nikim ;) Smród ciągnie się za tobą

A śmiszna to ty jesteś ,zresztą jak zwykle

Za mną chyba nie ;) Ale jak coś Ci smierdzi polecam kompiel powina pomóc;)

Poważnie Ci mówie że mnie z kimś mylisz...
 
Do góry