Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

DeletedUser20186

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Czy na Wielkanoc przewidziany jest jakiś czas pokoju?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Nie
Można atakować itp.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

ooo te pakiety surowcow bardziej mnie zadowalają xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Ja później zobaczę co mi sroka ta przyniesie
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

heh jeszcze nie losowałam ale teraz jest do wygrania np 11k surki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

To już trochę lepiej.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Troche? Heheheheheh
11 razy lepiej
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

i kabuuuum 3200 paczka surki. ja to mam szczęście...

swoją droga fajnie liczby się pojawiły (przed tym postem) hihihi
Tematy
13 666
Posty
237 500

- - - Automatycznie połączono posty - - -

drugi raz z rzędu z kolorowego budwa.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Dzisiaj Pakiet Mix - 800 surowców i 4 x Kawalerzyści przez 5 h :p
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

A jak się wbije ten licznik na max. i dostanie się pkt kultury to można jeszcze raz go zdobyć??
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

hahaha no tak :D
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Ale co ma do tego hajs? Przecież kolejny poziom to kolejne jaja do zniesienia i kolejna karma do tego potrzebna, a więc i potencjalny zbyt za karmę dla kury za złoto.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Ale co ma do tego hajs? Przecież kolejny poziom to kolejne jaja do zniesienia i kolejna karma do tego potrzebna, a więc i potencjalny zbyt za karmę dla kury za złoto.

No tak, tak slota masz, ale z czego to wynikło? :) Z badziewnych nagród z jajek.
Kolega zrobił obecnie 53 jaja z czego dostał z tych lepszych nagród-
Kawaleria 20x 9h (1 raz)
Procki 40x 9h (2 razy)
Trojańska obrona (3 razy)
Myrmidoński atak (2 razy)

Teraz widzisz? 53 jaja i tylko 8 godnych nagród, reszta to jakieś nagrody do budowania, surowce (marne liczby typu 420każdego), łaski i pojedyncze liczby surowców.
Użył raz złota i wylosował kawalerię, później powtarzał 5-6 razy tą jedną recepturę, ale koni nie dostał.
Więc niby to jest "Anty złotnikom" ale jednak jak wydasz na jedną recepturę to już dostajesz lepszą nagrodę.

Po raz setny robicie nas Graczy w bambuko :(
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Każda receptura ma losową nagrodę z danej puli, jedne są lepsze drugie gorsze to też kwestia gustu. Nadal nie obroniłeś swojego stwierdzenia, że hajs się musi zgadzać w kontekście braku kolejnych nagród.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Każda receptura ma losową nagrodę z danej puli, jedne są lepsze drugie gorsze to też kwestia gustu. Nadal nie obroniłeś swojego stwierdzenia, że hajs się musi zgadzać w kontekście braku kolejnych nagród.

Poprzednia odpowiedź nie miała na celu wybronić w jakiś sposób jeszcze wcześniejszej. Tylko to jest stwierdzenie, że mydlicie oczy na każdym kroku. Znalazło się trochę złota i proszę- od razu dostał to co chciał później nie mógł 6 razy z rzędu trafić tej samej nagrody :)
"event przeciw złotnikom" pff guzik prawda :p i dobrze to wszyscy wiedzą, bo widać tą zmianę jak się na początku eventu używa złota, a pod koniec nie.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Nie użyłem ani razu złota, kawalerię miałem bodajże dwukrotnie, nie trafiłem natomiast ekspansji lądowej. Rzuć 6 razy kostka do gry ciekawe czy uda Ci się wyrzucić wszystkie możliwe cyfry.
 
Odp: Dyskusja na temat Wydarzenia Wielkanocnego

Poprzednia odpowiedź nie miała na celu wybronić w jakiś sposób jeszcze wcześniejszej. Tylko to jest stwierdzenie, że mydlicie oczy na każdym kroku. Znalazło się trochę złota i proszę- od razu dostał to co chciał później nie mógł 6 razy z rzędu trafić tej samej nagrody :)
"event przeciw złotnikom" pff guzik prawda :p i dobrze to wszyscy wiedzą, bo widać tą zmianę jak się na początku eventu używa złota, a pod koniec nie.

Bez przesady to, że event jest do bani wiadomo, ale w tym przypadku zwykłe szczęście tego gracza.
Niech użyje tak jeszcze 3 razy złota jeśli trafi za każdym razem kawalerie to już jakiś argument.
 
Do góry