Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Po tygodniach dyskusji myślę że wreszcie się doczekaliście nowego świata :) Ja tam nie zagram, wersja podboju mi nie odpowiada.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Podaliście inne ustawienia, a ile będzie wynosił czas okupacji miasta?
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No to się otworzył na sezon wypoczynkowy :) Zaloguję się tam może żeby trzymać jedno miasteczko i obserwować rozwój wypadków :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Obstawiam, że Ponury Zniviarz miał na myśli AT i skracanie jednostek, których nie było do wyboru w ankiecie. Okupacja będzie trwała 10 godzin.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Cytat z Wiki:

Długość okupacji jest różna na poszczególnych światach. Na większości z nich jest zależna od prędkości serwera, jednak może zostać oddzielnie ustalona.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No, kto już czeka i na 100% tam zagra? :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Cytat z Wiki:

Długość okupacji jest różna na poszczególnych światach. Na większości z nich jest zależna od prędkości serwera, jednak może zostać oddzielnie ustalona.

No to ustalali przez tyle czasu ile ma trwać okupacja miasta! :p
No i po ponad 2 miechach doszli do wniosku, że ma trwać 10h.

My dostaliśmy świat, a inno dostanie hajs
Wszyscy szczęśliwi!! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Obstawiam, że Ponury Zniviarz miał na myśli AT i skracanie jednostek, których nie było do wyboru w ankiecie. Okupacja będzie trwała 10 godzin.

Może źle złożyłem post, pisałem na szybko. Miałem na myśli, że podaliście całą resztę informacji o ustawieniach świata, a mi brakowało tej z czasem trwania okupacji.
Teraz wszystko jest jasne i jestem zadowolony, bo obawiałem się tylko 6h.
10h jak najbardziej odpowiednio dobrane.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Może źle złożyłem post, pisałem na szybko. Miałem na myśli, że podaliście całą resztę informacji o ustawieniach świata, a mi brakowało tej z czasem trwania okupacji.
Teraz wszystko jest jasne i jestem zadowolony, bo obawiałem się tylko 6h.
10h jak najbardziej odpowiednio dobrane.

Lol a moja pierwsza myśl - dlaczego nie 6 :D
Ale po chwili sobie pomyślałam - no tak, dobre zagranie dla zrównoważenia szybkości świata :)
 

DeletedUser22478

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mi swiat pasuje przynajmniej będzie dobra walka :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie pasuje Ci nie wchodź, a jak wejdziesz i będziesz w pobliżu mnie to uciekaj.
Grałem na becie przy tej prędkośći z czasem podboju 6h, dla mnie to była za mało pasjonująca rozgrywka. Tu będzie w sam raz.
Ogólnie to chciałeś mnie obrazić czy coś? bo zdaje się Ci nie wyszło.
 

DeletedUser22478

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie pasuje Ci nie wchodź, a jak wejdziesz i będziesz w pobliżu mnie to uciekaj.
Grałem na becie przy tej prędkośći z czasem podboju 6h, dla mnie to była za mało pasjonująca rozgrywka. Tu będzie w sam raz.
Ogólnie to chciałeś mnie obrazić czy coś? bo zdaje się Ci nie wyszło.

Do mnie to??
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czyli szybciej będziemy robić zagrodę ogni niż podbijać miasto?
Cytat z wiki nie za bardzo do mnie przemawia, bo to edytować może to samo grono osób, które pisało,że świat będzie "za kilka dni".
Okupacja powinna mieć max 8 godzin.
Bonus 8 godzinny, więc jeśli ktoś by chciał odbijać na rano mógł pomyśleć wcześniej o zbadaniu demokracji.
Wiadomo było od początku, że świat dla zabijaków to po co wprowadzać 10 godzin podboju.
Na każdym świecie ze starym podbojem do tej pory było odpowiednio:
Prędkość 1 - podbój 24
Prędkość 2 - podbój 12
Prędkość 3 - podbój 8
Prędkość 4 - powinno być 6


Już myślałem, że nie ma czegoś co można by na tym świecie zepsuć...
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Już z ankietami multikonciarze zrobili co do nich należy i teraz support dodał swoją cegiełkę... Miał być szybki świat, a będzie co będzie. 10h okupacji, max 40 osób w sojuszu i 8h bonusu nocnego to dla mnie kpina. Widać, że INNO znów leci na kasie... A chociaż 1 świat mógłby być specjalnie dla graczy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Malo mnie interesuje, co ci sie zdaje, to tak w razie watpliwosci. Nie rozumiem tez kompletnie dlaczego mialbym przed jakims ponurym uciekac, zarazasz pan ponuractwem, cierpisz na jakas chorobe przenoszona swiatlowodami czy co?
A namiary mozesz dostac przed logowaniem, znajdz Oszczepa na pelli, poda ci na priv, jak beda ustalone, mozesz pan nawet na ta sama wyspe wbic panie ponury.:)

Nie ma co dyskutować po próżnicy, zobaczymy się na świecie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry